Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15251526152715281529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Android alınacaksa amiral gemisi harici alınmaz. Çok kisiyorlar özellikleri ve ekran kötü oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Yok mu gerçekten şu soruya cevap verebilecek biri ya? Kullanıp memnun olan vs. hiç mi yok koca forumda..

Alıntıları Göster

Hocam lensun alabilirsiniz. Yerli üretim ve dayanıkı. Sanki yumuşak plastik gibi. Eşimin telefonuna aldım çok güzel oldu. Ama tırnakla falan çizerseniz iz yapıyor.

• Hocam ben çok kurcalarım telefonu, gamepad takarım, lazım olur 1 tb hdd takarım, dex station ile kullanırım, sürekli bir emülatör peşinde koşarım. S10 plus fazlası ile hakkından geliyor uğraşlarımın. Eşimde iPhone 11 var, bence kamera hariç 5s ile bir farkı yok, menu aynı sunduğu kolaylık aynı bence. Kamera, güncelleme ve fiyat konusunda kesinlikle iPhone ama iyi bir Android cihaz 3-5 yıl hemen her fantaziye yetiyor bence

• Arkadaşlar iki şey söyleyeceğim;ilk olarak telefonu almayı düşünenlere diyeceğjm,telefon benim tecrübeme göre oldukça sağlam elbet çatlatanlar,kıranlar olmuştur fakat benim bir kez kulak hizasından 2 kez telefon elimde iken ve yaklaşık 3 kez cep hızasından düşürdüm bu sıralarda telefonda ne ekran koruyucu ne kılıf vardı şunu da belitmek gerek kulak hizasından düştüğünde ekran üstü değil dikey şekilde düştü ve ezik oluştu diğerleri ekran üstü düştü aynı zamanda ekranda bir çok kılcak çiziğin yanında bir de derin çizik var ki bu çizik tabiri caizse bildiğiniz ekmek parçasını elimle alayım derken oldu evet garip ama önceki kullandığım telefonda da bu oldu.Diyeceğim o ki kolay kolay kırılmasada çiziklere karşı oldukça hassa olduğu kanısındayım.İkinci olarak google play hizmetleri her gün yüzde 5-6 civarı harcıyor var mıdır çözümü ya da başına gelen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba
    Ev kullanımı. Ağırlıklı wireless bağlandı. Telefona buds ve aktive 2 saat bağlı.
    Kalan yüzde 13 e yaklaşık 1 saat daha gider. Bu hali ile 8 saate yakın ekran süresi alınıyor
    Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Sleeper kullanıcısına yanıt
    Mobi veri ile performansiniz nasil peki? Alma arifesindeyim su pil olayi kafami kurcaliyor suan huawei p40 lite kullaniyorum 10saate yakin ekran aliyorum 2 gunluk kullanımda bu bana hayli hayli yetiyor zaten oyum sosyal medya falan pek kullanmıyorum bu oranları yakalayamam gibi geliyor S10 da ama yinede üzmez diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnbzkrt -- 4 Kasım 2020; 23:57:59 >
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Mobilde en az 7 saat ekran süresi verir

Sizdeki snapdragon olan mı exynos olan model mi peki aralarında biraz fark varmış sanırım pil ve performans açısından bunun yanında poco f2 pro da düşünmüyor değilim

• Exynos

Telefonu ne kadar süredir kullanıyorsunuz cihaz çıkalı 2 sene olacak çünkü kaç aylık kullanımdan sonra bile bu pil performansını aldınız

• 7-8 ay oldu alalı

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Ama dediğim gibi amiral gemi harici kullanılmaz.

S8 olur. S9 plus olur. S10 olur. Farketmez.

• Youtube'un son güncellemesi sonrasında videolar tam ekran olmuyor. Bazen oluyor bazen olmuyor. Güncellemeyi kaldırdım öyle kullanıyorum şu an. Var mı sorunu başka yaşayan

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Evet aynı sorunu yaşıyorum.

• F@ruk F kullanıcısına yanıt

Güncellemeyi kaldırın google playden ben öyle kullanıyorum şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: xulsa

Arkadaşlar iki şey söyleyeceğim;ilk olarak telefonu almayı düşünenlere diyeceğjm,telefon benim tecrübeme göre oldukça sağlam elbet çatlatanlar,kıranlar olmuştur fakat benim bir kez kulak hizasından 2 kez telefon elimde iken ve yaklaşık 3 kez cep hızasından düşürdüm bu sıralarda telefonda ne ekran koruyucu ne kılıf vardı şunu da belitmek gerek kulak hizasından düştüğünde ekran üstü değil dikey şekilde düştü ve ezik oluştu diğerleri ekran üstü düştü aynı zamanda ekranda bir çok kılcak çiziğin yanında bir de derin çizik var ki bu çizik tabiri caizse bildiğiniz ekmek parçasını elimle alayım derken oldu evet garip ama önceki kullandığım telefonda da bu oldu.Diyeceğim o ki kolay kolay kırılmasada çiziklere karşı oldukça hassa olduğu kanısındayım.İkinci olarak google play hizmetleri her gün yüzde 5-6 civarı harcıyor var mıdır çözümü ya da başına gelen?

Ben şuanda s10 plus ı çok dikkatli kullanıyorum. Ama s9 plus telefonumu senin gibi düşürdüm metal kenarlarında eziklik oluştu hemde birkaç yerinde. Ekrana gelinde beni asıl üzen o oldu ki 2 adet derin çikiz oluşmuştu çok canım sıkılmıştı hemde daha yeniydi telefon. Ondan sonra spigeb sert kılıf ve kavisli sağlam ekran koruyucu kullandım bir daha bişey olmadı hala kullanıyorum. Buna ise çok dikkat ediyorum ama plastik kılıf lazım çünkü elde çok kayıyor. Ekrana gelince paketten üzerinde ince ekran koruyucu ile çıkıyor biliyorsun. O ekran koruyucu bile inan çizildi. Demekki oda olmasa ekranda kılcal çizik oluşacak. Ne zaman nerde oluyor anlamıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Mobi veri ile performansiniz nasil peki? Alma arifesindeyim su pil olayi kafami kurcaliyor suan huawei p40 lite kullaniyorum 10saate yakin ekran aliyorum 2 gunluk kullanımda bu bana hayli hayli yetiyor zaten oyum sosyal medya falan pek kullanmıyorum bu oranları yakalayamam gibi geliyor S10 da ama yinede üzmez diye düşünüyorum

10 saat ekran süresimi. Bence süper. s10 plusda benim 24 saat batarya gidiyor ekran ise 6 saat alabiliyorum ki bu bile s9 plusdan sonra bana süper ötesi geliyor.

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    2 günlük kullanımda sadece tarayıcı ve dh mobil uygulaması haricinde birşey kullanmadım sosyal medya ve oyun kullanan biri değilim bununda etkisi var diğer taraftan telefonda Google servisleri yok uygulamalarıda yok huaweinin kendi servisleri varla yok arası birşey bunların bayagı etkisi var ama günümüz için şuan huawei alınmaz standart kullanım için güzel telefon ama artık herşey Google entegre çalışıyor kartsız para çekecek izin vermiyor uygulama yükleyecem Google istiyor cihaza servisler yüklenebiliyor ama uzun dönem stabilitesi tartışılır uygulama desteği ve güncellemesi ise rezalet bence 6 ay öncesinin güncellemesi duruyor markette bu noktada bayağı bir pişmesi gerekiyor huaweinin

Peki hocam tarayıcı Spotify dh mobil gibi uygulamalarla ne kadar gider S10 dediğim gibi sosyal medya ve oyun kullanmıyorum herşey tarayıcıda

Dediklerinize Katılıyorum.Yanıtınız için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 15251526152715281529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.