Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU] (1110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.514
Cevap
327
Favori
1.701.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim oyle birseye kalkismadim...s10 5g vn rom diye bir rom var onu atsam acaba olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR güncellemesi sanırım tam 5 ocakta verilecek diye tahmin ediyorum. inat ettim OTA yı beklicem
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    O zamanda biz ocak güncellemesini kullanmaya başlarız, hem android 10 lu, hem ocak güvenlik güncellemeli hem de bugfix'li.

rüzgara karşı işemeye kalkarsan, üzerini ıslatırsın tamamen.

ben bunu windows phone kullanan lumia 920-930, ondan önce de maemolu n900 de öğrendim.

tabi öğrenmek bedava olmuyor bazı şeyleri.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Ben de. Belki o zamana kadar pil sayfasını da düzeltirler... o kadar tepki var değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

Şöyle bir ekolayzır ayarı keşfettim ses daha yüksek ve dengeli çıkıyor, tavsiye ederim.
    Ekolayzır ayarını nereden yapıyoruz?

Edit: buldum. Ayarlar --> sesler ve titreşim --> ses kalitesi ve efektler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saphyre -- 10 Aralık 2019; 5:18:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Bu arada, SD 865 ile EX 990 kıyasında 865 her türlü üstünlüğü sağlamış. Samsung S11 ile büyük haksızlık yapar açıkçası..

Artık Exynos geri kalıyor malesef.

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana da geldi :)

• sallami kullanıcısına yanıt
    Pil ekranının düzeleceğini sanmam hocam. Çünkü Türkiye'ye gelecek olan update almanyayla aynı olacak yüksek ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 10 Aralık 2019; 9:33:41 >
  • O cihaza atacağınız hiçbir rom Türkçe desteği sağlamaz. Dediğim gibi koreye özel üretim o kodlu cihazlar.

• Güncellemelerin belirsiz zamanda gelmesi üstelik diğer modellerle aynı zamanda gelmemesi sizi de rahatsız etmiyor mu? S10 serisi premium ürün diye geçiyor üstelik.

• İşlemci %99 derin uykuda olmasına rağmen saatlik %1 pil tüketimi hala devam ediyor android 10 yüklü s10e cihazımda. Üstelik hiçbir bağlantı da açık değildi.

Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e [ANA KONU]

• Neredeyse bütün ülkeler aldı güncellemeyi. Türkiye satışları düşük galiba bu sene

• Android 10 ile gelen en güzel yenilik kesinlikle alarm. Alrk uyandırma gerçekten süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 10 Aralık 2019; 10:58:24 >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Nedir bu hocam?

• olyhee kullanıcısına yanıt
    Ne kadar erteleyebileceğin felan eklenmiş istediğin süre kadar ayarlayıp erteleyebiliyorsun çok hoşuma gitti.

• Android 10 official güncellemesi geldi bana 😁
    İskoçyadayım ve İngiliz romu yüklü.

Az kaldı.. 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_cool -- 10 Aralık 2019; 13:29:54 >

• Trinidad Tobago, Bangladeş, Sri Lanka gibi ülkelerde bile güncelleme çıkıp Türkiye'de çıkmaması tam komedi.
  • Arkadaşlar Samsung'lara gelen güncelleme ile, Android 9 ile 10 arasındaki farklılıklara dair makale yazmayı düşünüyorum.

Bana fikir verebilir misiniz? Mesela kıyaslamak istediğiniz şeyleri yazabilirsiniz. Örneğin; normal kamera çekimindeki kalite farkları, gece çekimlerindeki kalite farkları, benchmark testlerindeki puan farkları gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 10 Aralık 2019; 13:56:32 >
  • matrix8965 M kullanıcısına yanıt
    komedi değil.

aslında samsung bize birşey anlatmaya çalışıyor.

hatta bence apple da ios güncellemelerini de böyle yayınlamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

hocam ben bu tip girintili yerler için, uhu pattafix ya da faber castelin buna benzer bir ürünü var onu kullanıyorum. Hafif yapışkanlı olduğu için kirleri de alıyor arasından. Tabi sadece ahize temizlemek için bir paket ürün almaya gerek var mı bilmiyorum ama iş görüyor haberin olsun. Belki şekersiz falım sakız da çiğneyip yumuşattıktan sonra, tükürüksüz kuru şekilde deneyince de olabilir.
    Falımla cikti hocam butun kumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.