Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncelleme gelmis beyler. Yapalim mi ne diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt

1 haftadır kullanıyorum bir problem görmedim

• Arkadaşlar merhaba bazı arkadaşlar Kasım güncellemesi geldi yazmışlar fakat henüz telefonuma gelen bir güncelleme görünmüyor
    Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

• harunurgen H kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda Kasım güncellemesi yüklü ama ben CSC değisirtirip İspanya yaptım telefonu,bu telefona ilk güncellemeler İspanya ya geliyor Kasım güncellemesi de ay başında geldiğinden ben yükledim Türkiye ye de haftaya gelecek muhtemelen..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Benim telefonda Kasım güncellemesi yüklü ama ben CSC değisirtirip İspanya yaptım telefonu,bu telefona ilk güncellemeler İspanya ya geliyor Kasım güncellemesi de ay başında geldiğinden ben yükledim Türkiye ye de haftaya gelecek muhtemelen..

sen bizden yaklaşık 15 gün önce kuruyorsun hocam bu güncellemeleri sıkıntılı bir güncellemeye denk gelirsen sarj, optimizasyon vs. olarak bizi bilgilendirir misin

• Bende de alt kısımda var. Düşük ışıkta belli oluyor ya da bembeyaz ekranda mavi ışık filtresi açtığınızda yesillenen yerler daha sarımtrak oluyor. Geceleri biraz rahatsız etmesi dışında bir sıkıntı teşkil etmiyor bende de

• quote:

Orijinalden alıntı: yakoggdh

Kabloyla bağladım hep sorun olmadı.

Benim kabloda mı sorun var anlamadım kablonun iki tarafı da aynı usb çıkışı yok bu yüzden bilgisayara takamıyorum

• odunsu insan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım telefonun orijinal kablosunu kullanıyorsan olmaz tabi bizim telefonun kablosunun iki ucuda type C sana bir ucu type A olan kablo lazım zaten piyasadaki kabloların çoğuda bu şekilde kolayca bulabilirsin örnek bi foto koyayım..

• Yeşil ekran zımbırtısından sonra başımıza bir de mavi ışık filtresinde sarımtırak görüntü mü çıktı Bunları görmek için çok uğraşıyor musunuz ? :D

Hiçbir panel yekpare renk ve görüntü bütünlüğü sunmaz. Kaldı ki bu yazılımsal bir mesele. İlk zamanlar panelin alt kısmı bende de daha açık tondaydı fakat güncellemeden sonra tamamen düzeldi.

Bu kadar takacaksanız telefonu satın gitsin. Bu takıntıyla kanser olursunuz.

• Benim ekranda lg'lerde ki gibi ghost screen oluyor hocam Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]  Birkaç dakika ekranda kalan bir görüntünün resmen izi kalıyor, bir süre sonra izler siliniyor. özellikle gri arkaplanda çok belli oluyor bu durum. Amoled ekranda ghost screen olabiliyormuş.

• Arkadaslar 8 saat ekran sürem var su anda. Sarjim yuzde27.

Degerler nasil sizce ?

Duzeltme: su anda 10 saat oldu ekran suresi. Sarjim yuzde 8.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qbert1903 -- 22 Kasım 2020; 11:49:3 >

gayet iyi

• MHEC kullanıcısına yanıt

AMOLED'te daha çok yanık ya da kalıcı ghost olur. O bahsettiğin durum daha çok IPS panellerde oluyor. Bu problemi S10 Lite ile mi yaşadın?

• Bu problemi S10 Lite ile mi yaşadınız derken hocam? Gördüğümü söylüyorum, aynı IPS ekranlardaki gibi bir süre kalan görüntü geçici iz bırakıyor, özellikle youtube'da farkediyorum bu durumu. 3 4 dakika içinde izler kayboluyor.

Bekleme süreniz nedir?

S10 Lite ile mi yaşadın diye soruyorum işte. Yaşamadın ya da yaşamış olamazsın demiyorum. Teyit etmek istedim. Amoled ekranlarda bu tür problemler yaşamaman için, önceki sayfalarda şarj etme ve kullanım şekillerine dair yorumlarım mevcut.

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Ona nasil bakiyoruz, bulamadim.

Telefonu sarj edip şarj dan çıkardıktan sonra şarjı bitip % 2-3 kalana kadar gecen süreyi diyorum..
    GSam Battery gibi programlar var onlarla takip edebilirsiniz..
    Bu fotodaki gibi bekleme süresi 1 gün 17 saat olmuş ekran süreside 6.05 saat..

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Telefonu sarj edip şarj dan çıkardıktan sonra şarjı bitip % 2-3 kalana kadar gecen süreyi diyorum..
    GSam Battery gibi programlar var onlarla takip edebilirsiniz..
    Bu fotodaki gibi bekleme süresi 1 gün 17 saat olmuş ekran süreside 6.05 saat..

Eyvallah hocam. Indirdim simdi. Sarji fulleyip istatistik tutacagim bakalim.

Daha önce teşhir ekranlarında ve bir tanıdığımı Galaxy note8'inde karşılaşmıştım bu durumla ama bu kadar güncel bir cihazda ilk defa duydum böyle bir şeyi

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.