Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Size bir fikir danışmak istiyorum uzun zamandır s10 lite almak istemiştim fakat fiyatından dolayı alamadım. Şimdi bir demo urun buldum 4500tl ye. Ne dersiniz alınır mı? Demo urun hakkında fazla bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar yardimci olur musunuz? Nelere dikkat etmem lazım şarj dışında ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacramentum44

Merhaba , mayıs ayından beri s10 lite kullanıyorum. Lakin bazı kullanıcıların yazdığı gibi yüksek pil ömrü alamıyorum. Çok oynamadığım halde pil çabuk tükeniyor. Pilin günlük kullanım süresini arttırıcı tavsiye de bulunabilir misiniz. Ekran süresi olarak ortalama 5-6 saat alıyorum. Ek olarak bazen uygulamalar otomatik kapanabiliyor.

Telefonu karanlık modda kullanıyor musunuz? Bu telefon için 6 saat ekran süresi ortalamanın altında ben yüzde 30 larda 6 saat ekran süresi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLuB4R -- 16 Kasım 2020; 16:33:40 >
  • thekingjames T kullanıcısına yanıt
    Demo urun sanırım Mağazalarda sergilenen ürünler oluyor ben tavsiye etmem çünkü full parlaklıkta sergileniyorlar alıp kullandığınızda ekranda sıkıntı çıkma ihtimali yüksek sonra devamlı şarja takılı oluyorlar pilde beklenenden önce bitecektir,4500 tl ye çok temiz az kullanılmış 2.el telefonlar var onlara bakın derim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sacramentum44 S kullanıcısına yanıt
    Ekran süreniz kadar bekleme süreniz de önemli ben 6 saatten az ekran süresi hiç görmedim tabiki kullanimla alakalı bir durum fakat 6 saatten az ekran süresi görmeniz için bekleme süreside 2 gün falan olmalı bence ayrıca kullandığınız operatorde şarj sürenize etki ediyor ben 3 hafta oldu Vodafone geçtim telefonun şarjı daha çabuk bitiyor önceden Turkcell kullanıyordum daha uzun şarj süreleri alıyordum yarın tekrar operatör değişikliği yapacağım TürkTelekoma bakayım birde..

• Neredeyse her ülke Ekim de 2 güncelleme aldı ilkinde sıkıntı vardı muhtemelen ikinci ile düzelttiler sanırım.. ben İspanya sürümünde olduğum için benim telefon Kasım güncellemesini aldı bile..
    Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 16 Kasım 2020; 22:12:18 >
  • Haklısınız yorumunuz için teşekkür ederim hocam

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt

merhaba , bekleme süresi ortalama 1 gün. Sabah 7 ile akşam 5 buçuk arası aktif kullanmıyorum sadece Whatsapp . 5 buçukta şarjım genelde yüzde 70 civarında oluyor. Gece yüzde 20 e düşüyor o saatten sonra kullanıma bağlı olarak. Bilmiyorum belki de normal olabilir değerler.

• CLuB4R kullanıcısına yanıt

Telefonu karanlık modda kullanıyorum. Herhangi bir güç modu aktif değil. Çok nadir bluetooth vs açık. Telefonu da genelde yüzde 20 ye düşünce şarj ediyorum. Ama bazen geceden takıp sabah şarjdan çektiğim oluyor. Gece taktığımda hızlı şarjı açmıyorum.

• Pilin çabuk sağırlaşmasının sebebi Exynous ve Li Ion pil kullanılmasından kaynaklı olabilir mi ? S10+ kullananlarda kalite azalmış 1 yıl sonra sanırım. S10 Lite Snapdragon + Li Po batarya kullanıyor. Birisi oyun hariç 30 saat gittiğini söyledi S10 Lite'ın, ne düşünüyorsunuz?

• eskiden burada ki arkadaşların dediği gibi 75-80'e kadar dolduruyordum şarjı.

O şekilde çok götüremedim, işte olduğumdan dolayı her zaman şarj etme imkanım yok.

akşam takıyorum. Ya sabah, yada gece uyanırsam çekiyorum kabloyu.

2 gün götürüyor. Ertesi gün akşama kadar. %20'lerde tekrar şarja takıyorum.

Oyun yok, sosyal medya toplasan 3 saattir 2 günde. 3 saatte tarayıcıdan forum ekşi vs.

Ekran süresine baktım günlük 3 saate yakın. 2 gün 5.5 saat gibi birşey götürüyor beni.

Memnunum.

FUll karanlık mod. güç tasarrufu açık hep.

• VideSupra kullanıcısına yanıt

bahsettiğiniz güç tasarrufu pil ayarındaki hangi seçenek ? Bazı tasarruf modları bildirimleri de engelliyor sanırımm

• quote:

Orijinalden alıntı: sacramentum44

bahsettiğiniz güç tasarrufu pil ayarındaki hangi seçenek ? Bazı tasarruf modları bildirimleri de engelliyor sanırımm

Orta düzey'de duruyormuş.

Evet dediğiniz gibi. arada bildirim gelmediği oluyor. Bugün ara ara whatsapp'tan bildirim gelmemeye başladı mesela. Ama benim için çok problem olmadığı için açık tutabiliyorum.

tamam teşekkürler.

• Benim o

• yakoggdh Y kullanıcısına yanıt

Tekrardan selamlar hocam :)

• Selamlar :)

%90'a kadar doldurabilirsin.

Bu arada yeni güncelleme geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Foley -- 18 Kasım 2020; 0:57:19 >
  • Telefonu 10-12 aydır kullanıyorum. Şu kronik, ekranın yeşiilenmesi olayı meğersem doğruymuş. Şans eseri olarak yanlışlıkla fark etmiş bulundum. Karanlıkta, parlaklık yüzde 5-10 arasındayken ve Twitter loş ışık ayarındayken ekranın üst kısmı (hemen hemen yarısı) yeşil yeşil parlıyor. Yalanım yok bi üzülmedim değil. İnsanın içi burkuluyor valla. :) Ve rahatsız da ediyor. Ancak kullanıma bir etkisi yok, sadece görüntü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 18 Kasım 2020; 11:56:35 >
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.