Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Migros teknoloji Market’e satiliyor diyarbakirda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

Ben de bugün itibariyle bu telefonu aldım. Samsung S9'dan geçiş yapıyorum ve umarım memnun kalırım. Parmak izi okuyucusu konusunda biraz pratik yapmam lazım sanırım çünkü yeterince başarılı olamadım.

Öte yandan, bu telefonda çift hat kullanan var mı ? İkinci hattımı henüz takmadım ama takmayı düşünüyorum. Daha önce de çift hat deneyimim olmamıştı hiç. Kullanımı kolay mıdır, kasma yapar mı ? Bir de ikinci hattı sık kullanmadığım için sürekli açık kalmasını istemiyorum, bu imkanı tanıyor mu acaba ?

Sonra da ekran koruyucu ve kılıf konusuna geleceğim :)

(Son 10 sayfayı okudum ama kılıf önerisi dışında şu an için faydalanabileceğim bir bilgi göremedim, zaman buldukça da geriye dönük okuma yapacağım.)

Kaca aldiniz

• Bir tanıdık S10lite ile S20 FE arasında kararsız. Bir öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 10 Ekim 2020; 20:34:43 >
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    S20 FE, işlemcisi her ne kadar Exynos olsa da daha güncel bir cihaz. Ekran, IP68 gibi avantajları var. Uygun fiyata s10 lite bulamazsa (mesela ben 4200'e aldım piyasası 5000 iken) s20 fe almalı bana kalırsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Snapdragonlu modeli ise FE, değilse çöp.

• Exynos lu satılıyor :(

• rrbulgan R kullanıcısına yanıt

Hb de kısa süreli 5800tl şimdilik. Artar muhtemelen.

Erdi ozuag s20 fe incelemesinde acikca soyluyor

S10 lite in daha iyi oldugunu

Snapdragon yoksa samsung alinmaz

Net

• dt_haluk D kullanıcısına yanıt

Keşke çoğu modelinde snapdragonlu getirseler

• Aliekber21 A kullanıcısına yanıt

Telefon tek olarak alınmadı, pek çok telefon ve aksesuar toplu olarak alındığı için birim fiyatı nedir bilmiyorum.

• Bugüne kadar kullandığım en büyük ekranlı telefon olduğu için alışmaya çalışıyorum. Yarın kılıf alacağım ama telefon büyük olduğu için kaba göstermeyen ve memnun kaldığınız bir kılıf var mı ? Yoksa en basit silikon kılıflardan birisini alacağım.

Ayrıca, ekran koruyucu kullanıyor musunuz ? Ben bugüne kadar hiçbir telefonumda kullanmadım (bundan önceki telefonum da S9) ama ekran çizilmeye karşı fazla dirençli değil sanırım, bir yorumda öyle okumuştum. Önereceğiniz ekran koruyucu varsa yine önerinizi almak isterim.

• Arkadaşlar sorunsuz çalışan kulaklık dönüştürücü kullanan var mı? Almak istiyorum bazı arkadaşlar çalışmadığını söylüyor.

• SnypeR kullanıcısına yanıt
    Spiegen kılıf kullanıyorum hocam. Kaba bir kap, siyah falan ama koruyor. Ekran koruyucu da sanirim telefonun kendisiyle beraber gelen koruyucuyu kullanıyorum hala. Ekran koruyucu takacaksan tüm ekrani kaplasın, benim kılıf ile ekran koruyucu arasında çok küçük bir boşluk var, toz doluyor o aralara.

• Son güncellemeleden sonra wifi performansı sıkmaya başladı. Youtube, netflix'te ve diğer uygulamalarda bir problem yok ama samsung tarayıcı'da internet bir anda kopmuş ( aslında kopmuyor bağlantı devam ediyor) gibi oluyor ve siteler yüklenmiyor. Bir süre sonra düzeliyor, bir zaman sonra tekrarlıyor. Neden kaynaklandığını anlayamadım.

Bu mesajı gönderirken de oldu. Birşey farkettim, gönder tuşuna bastığımda wifi simgesi sadece upload yapıyor gözüküyor. Download simgesi pasif durumda oluyor. Download aktif olunca bağlantı kaldığı yerden devam edebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MHEC -- 11 Ekim 2020; 15:44:50 >

Inaniyorimki satis rakamlari cok fazlasiyla yukselir

Neden bu exynos israri anlamiyorum...performans rakamlari ortada

• dt_haluk D kullanıcısına yanıt

Aynen hocam katılıyorum, hangi ülkeye hangi işlemciyle verelim kararını kim veriyor bi bilsek  

• kocakusak061903 K kullanıcısına yanıt

Samsung'un kendi orijinal dönüştürücüsünü almıştım samsung'un kendi sitesinden 99 liraya ama şu an stokta yok. Amazon'da var 59 lira, satıcı amazon'un kendisi. Çakma olma ihtimali yok

https://www.amazon.com.tr/dp/B07VC4QKNZ/ref=cm_sw_r_cp_apap_LlO28WvyJvfJa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 12 Ekim 2020; 14:39:26 >
  • arkadaşlar telefon hepsi buradada şuan 6.700 tl kaziklanmak isteyen eş dost akraba varsa bilgilendirelim.

• Ya bu telefon hem cok sikayet ediyorlar yesilenme sorunu gibi nasil oluyorda 6000 liraya satiyorlar fiyat dusmesi beklerken hemde en ucuczu amazon 4272 satmisti

• GOP Venezia Outlet Teknosa da 4500 TL civarı teşhirde bilginize.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.