Şimdi Ara

Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.254
Cevap
56
Favori
356.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cpt. Foley

Eğer telefonun çevresini saran Spigen tarzı bir kılıf kullanıyorsan bu:https://www.mobilcadde.com/dafoni-samsung-galaxy-s10-lite-nano-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-123025

Kılıf kullanmıyorsan bu:https://www.mobilcadde.com/dafoni-samsung-galaxy-s10-lite-curve-tempered-glass-premium-full-cam-ekran-koruyucu-126750

Not: Kılıf kullandığın halde, curve olanı alırsan cam havaya kalkar. O yüzden kılıf durumuna göre satın al.
    Teşekkür ederim. Kılıflı olanı almaya çalışacağım. Sadece biraz pahalı

• Paketleyip tekrar satiyordur ne yapacak baska

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen haklı, dış etiketinde tükenmez kalemle işaret vardı açtığımda, ama satıcı amazon olduğu için kasmaya gerek yok. Arıza varsa 2 senede ortaya çıkar heralde

• Merhabalar, iphone 6 dan geçen biri olarak gece fotoğrafları ve selfiler konusunda çok mutluyum. Hem standart modda hem de gece modunda çekilmiş birkaç foto ekledim. Yine iphone 6 da şarj sorunu yaşıyordum. S10lite gayet tatmin edici 1 günü çıkarıyor. İl defa android kullanıyorum. Acaba kasma olur mu diye düşünüyordum. Ancak performans anlamında da iphone6 ile farkını görmedim. Ayrıca hem ön hem de arka kamerada UHD 60 fps 3840x2160 çekmesi de çok güzel.
    Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]Samsung Galaxy S10 Lite [ANA KONU]

• kolay bir. şekilde iade alan firma sıkıntılıdır anlamana geliyor aslında.... iade edilen ürünü bana satacak belki de. sonuçta 2.el olmuş bu cihaz

• Arkadaşlar arka kamera 48 mp iken flaş açılmıyor. Nasıl flaş açabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kocakusak061903 K kullanıcısına yanıt
    Şuan fark ettim ben de ne alakaysa

• Haziran güncellemesi bugün yarın gelebilir kontrol edin ara sıra..

• n11 den aldığım esr type-c to 3.mm sözde çipli dac olan kulaklık dönüştürücü çalışmadı...alacak arkadaşlara yazmak istedim. Şimdilik tr de çalışan type-c to 3.5mm çevirici ben bulamadım bulupta kullannalar olursa paylaşırlarsa sevinirim.
  • Telefonu 3-4 haftadır kullanıyorum. İlk başlarda şarjından çok memnun kalmamıştım çünkü yeni telefonun verdiği heyecanla hem çok kurcalıyor hem de oyun oynuyordum. O heyecan gidince normal kullanımıma döndüm ve ne oyun oynadığım ne de çok kurcaladığım var artık. Bu sayede de pil performansı yerine gayet iyi oturdu. Şuanda 2 günü rahatlıkla çıkarıyor. Yeni alan arkadaşlar biraz sabrederlerse pil gücünün sürekli artan seviyede tatmin edici seviyeye daha da ulaştığını bizzat deneyimleyeceklerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 30 Haziran 2020; 9:50:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAYSERS0ZE

kolay bir. şekilde iade alan firma sıkıntılıdır anlamana geliyor aslında.... iade edilen ürünü bana satacak belki de. sonuçta 2.el olmuş bu cihaz
    Bugüne kadar onlarca cihaz almışımdır internetten ve hepsi de kutulu, kutusu orjinal bandıyla kapalı şekilde geldiler. Bir tanesinin bile zerre kadar 0 olmayabileceğini hissettiğim olmadı. Bu da demektir ki cihazları tekrar yolluyorlarsa bile pek çok insan cihazlarını boş beleş sebeplerle iade ediyorlar. Demek ki sorun cihazlarda değil insanlarda. Kafaya takmaya gerek yok. Ama kutuların açılmadığına dair garanti olan o bantlar oldukça aynı cihazların tekrar yollandığını düşünmemizi gerektirecek bir durum yok şimdilik. O işler bu kadar basit değil, olamaz.

En mantıklı açıklama cihazın fabrikaya yollanıp, fabrikada tekrar paketlenip satıcu firmaya tekrar yollanması olabilir. Koskoca firma satıcılara "alın bunlar benim orijinal bantlarım. Geri iade ürünleri tekrar bantlarsınız." demez. Akıl var fikir var...

• Şu an evinde yeni diye kullandığın ürünlerin %80'i fabrikaya geri dönmüş mallardan oluşuyor. Bunu biliyor musun peki? Hiçbir sorunu olmayan ve firmaya dönmüş ürünlerin buhar olup uçtuğunu sanmıyorsun herhalde. Bir ürün iade gelmişse, fabrikaya geri döner ve herhangi bir kusuru yoksa ve tüm testlerden geçiyorsa, tekrardan ambalajlanarak satılır.

Yani internetten ve fiziksel mağazalardan satın aldığın birçok ürün, zaten tekrardan ambalajlanıp satılan ürün oluyor.

Ayrıca bir telefon ya da farklı bir elektronik cihaz üretildikten sonra, kalite testi için çalıştırılır ve birçok test programından geçer. Bu mantıkla bu da 2. el. Git geri ver telefonunu. Özetle merak etme, eline resmi firma tarafından ambalajlanarak gönderilen bir cihaz geçerse, için rahat olsun. Performans testlerini geçmiştir ve satılamaması için hiçbir kusuru yoktur.

Bu arada kolay bir şekilde iade edebilsen laf, edemesen laf. Bir şeyden de memnun olmasını bilmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Foley -- 30 Haziran 2020; 15:39:9 >

• ozgurca O kullanıcısına yanıt
    Ön kamera uhd 60 fps yok diye biliyorum

• yüzde 80 hımm. oldu tamam.. çok ikna edici

• Telefonla gelen uygulamalardan kaldırdığınız oldu mu? Kaldırdığımız zaman sistemin çalışmasına zarar vermeyecek, gereksiz uygulamalar hangileri? Bir de şarjın daha uzun gitmesi için adaptif pil kullanımını kapatmak mı gerekiyor? Dün aldım cihazı o yüzden biraz acemiyim.

• İstanbul bilişim e ,savcılık tarafından soruşturulma başlatılmış. Dikkat edin.

• Enıac kullanıcısına yanıt
    şu okmeydanı'ndaki mağazalarına referandum öncesi kocaman tayyip fotoğrafı asmışlardı. hiçbir şey olmaz bu firmaya. göstermelik para cezası verilir, faaliyetlerine devam ederler.
  • Merhaba amazon dan s10 lite alacaktım ama 3D secure kullanmıyorlarmış. Ne yapabilirim? Siz hangi banka ile alışveriş yaptınız?

• FatmaKorukçu F kullanıcısına yanıt
    merhaba. daha önce amazondan birkaç alışverişim olmuş ve kredi kartı bilgilerim onlarda kayıtlıydı. benim alışverişimde de 3d kullanmadan direkt sipariş vermiştim.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.