Şimdi Ara

SAMSUNG ////GALAXY S PLUS İ9001 //// YARDIM VE PAYLAŞIM MERKEZİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.119
Cevap
10
Favori
195.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servise bi baktır derim ekranı arızalanmıs olabilir degiştirirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

servise bi baktır derim ekranı arızalanmıs olabilir degiştirirler

Telefonu alalı daha 2 hafta bile olmadı, acaba versem ne kadar sürede geri gelir bilmiorum, şu an mavi ekran çok rahatsızlık vermiyor ama yinede benden başka yaşayan yoksa bu sorunu servise göstermek en mantıklı yaklaşım olacak heralde.
  • bencede sorun olmaz cihaz degişimi bile yapılabilir aldıgın yerle bir gorus ıstersen
  • teknosada şu an yokmuş tel. sitesine baktım stoklarda yok diyor. acaba nezaman gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord987

teknosada şu an yokmuş tel. sitesine baktım stoklarda yok diyor. acaba nezaman gelir

ben ay başında alıcam. Ay başına kadar gelir herhalde :S
    gerçi arkadaşlardan duyduğuma göre 28inden sonra tüm telefonculara gelecekmiş :)
  • olabilir ilk once kaymagını teknosa yemek ıstedı galıba
  • quote:

PSP phone olarak cıkan xperia play de bile anreno 205 var buyrun bakın

sonuçta programdaki benc degerinden cok oyun içi degerleri göz onune alınmalıdır üst orta sınıf cihazlar ikiside,

benc e sölede bakabilirsin biri ati biri nvidia 3d markta sence hangisi daha yüksek alır?

optimazyonu hangisinin iyise o degilmi?

yani benc birazda optimizeyle ilgili

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_play-3608.php

yanı bu su demek oluyor xperi play bile bu gpu yeterli derken fazlası güç tüketiminide getiriyor

aynı gpu sony ericsonnun amirali arc dada mevcut

galaxy r ise sc lcd ekrana sahip amoled degil

ikinci el s2 ye lafım yok ama onunda sarjı gitmiyor.. vsvsvs

su an 1000 liraya 3 4 güzel alternatif var

bunlardan biri galaxy s plus biri xperia neo biri xperiaplay vs

burdada htc ile olan kapışması kücük bi fark var sensetion andreno220

http://www.youtube.com/watch?v=RpJbzC8lTE4&feature=related

Ben Xperia Play'i hiçbir zaman oyun telefonu olarak görmedim,kendisi klasik SE tasarımcılığının telefona kimlik kazandırma işinden başka birşey değildir.Altına bir konsol yerleştirerek oyun telefonu kimliği kazandırmak istenmiş.Aynı donanıma sahip olup da amiral gemisi dediğimiz telefon Arc ise SGS2,Sensation,Evo 3D,Optimus 2X'e füze demek yanlış olmazUzun lafın kısası şu saatten sonra 1000 TL üzerine telefon almak isteyenlerin çift çekirdekli telefonları kovalaması daha mantıklı olacaktır.

• 1000+ 100 200 lira civarına hangisinin sıfırı tr de varda almadık

+ olarak oyunlar yapılırken orta segmenttekı her telefonunda oynayabilicegi seviyede yapılır (daha cok satıs basarısı amaclı ) bu yuzden sız gorsenızde gormeseenızde sony nın oyun yapıpcıları ıle arası cok ıyı oldugundan bu gpu nun nımetlerınden faydalanan cok ıyı oyunlar cıkıcaktır

ama suda var daha yuksek almayı kım ıstemez orada haklısınız ıste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 20 Ağustos 2011; 17:20:34 >
  • galaxy plus 1200 tl galaxy s2 1650 tl. aradaki fark az değil. hatta bu farka değmez bile.
  • bana görede kesinlikle haklısın
  • quote:

olabilir ilk once kaymagını teknosa yemek ıstedı galıba

aynen :)
    bu arada internetten baktım teknosada stoklara girmiş tekrardan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurYZCi -- 21 Ağustos 2011; 0:25:47 >
  • hadi almak isteyen arkadaslara hayırlısı
  • quote:

hadi almak isteyen arkadaslara hayırlısı

ayın başına kadar kalır tahminimce. ay başı alıyorum bende hayırlısıyla :)
  • teknosadan uzak durun. ben tel aldım ölü piksel çıktı hemen ogün geri gönderdim değişimini istedim. bekleki yenisini göndersinler. bende değişimi iptal ettim para iadesi istedim. iki haftadır onun peşinden koşturuyorum. sanki para iadesi yapmamak için kendilerini kasıyorlar
  • baska satan yer yok henuz ama kaldıkı ölü pixel olabilir sans işi biraz iphonlarda bile var ben 1 2 tane ölüye razıyım bu tarz durumlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 22 Ağustos 2011; 22:36:53 >
  • Bende aldım Teknosa dan ürün arızalı çıktı servisde cihaz eğer değişim yapmazlarsa .........
  • ne arızası vardı sizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Bende aldım Teknosa dan ürün arızalı çıktı servisde cihaz eğer değişim yapmazlarsa .........

internettenmi aldınız yoksa mağzasındanmı? ve ne arızası çıktı?
  • herkes telefondan memnun sanırım baksana kimsenin sesi çıkmıyo :D
  • bencede zamanla yaygınlasıcak arkadaslar fiyatı 1000 tl ye gerilesin bide düz modelleri piyasadan silinsin daha iyi alternatif konumuna gelicek cihaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.