Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III'ün öne çıkan özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
1
Favori
39.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle "designed for humans" olayı gerçekten abes, gönderme yapıcam diye multi milyarlık şirketin düştüğü, aklı sıra yaptığı kelime oyununa bak?!?

evet işlemcisi güçlü, hız ve verim olarak gerçekten güçlü bir cihaz ki yazılımsal olarak geliştilmiş ki onunda tegra3 gücünden daha üstün olacağını sanmıyorum... optimizasyonu zayıf, gecikmiş güncellemeler sayesinde cihazın ömrüde kısa kalacaktır. ama Allah aşkına geri kalanları övmeyin bari... koca ekranı olupta hala hafif dediğiniz aletin heryeri plastik ucuz çizilmeye müsait kıyrıtık malzemeden yapılma, neyin ağır olmasını bekliyorsunuz ki?

kablosuz şarj olayıda sen telefonu öyle ön odada yanında tutucan öyle havadan şarj olucak gibi öve öve bitiremiyorsunuz nedense?? adamlar kablosuz şarj adaptörü yapmışlar, bir nevi dock yani. sen ya o parçayı fişe takıyorsun yada onun pilini doldurup telefonu ona takıyorsun öyle şarj oluyor cihaz fiş kablosunu prize takmadan. buda ucuz bir hareket insanları sırf gazlamaya yönelik...

ekran dediğinizde pentile bir ekran, ppi değeri falan diye tutturmicam ama amoled-super amoled-plus vs. hiçbiri iphone 4/4s'teki netliği ve parlaklığı verebilmiş değil. videodan incelemeden bahsetmiyorum, bizzat diğer birçok telefonla kıyaslayınca anlarsınız sizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sariugur

öncelikle designed for humans olayı gerçekten abes, gönderme yapıcam diye multi milyarlık şirketin düştüğü, aklı sıra yaptığı kelime oyununa bak?!?evet işlemcisi güçlü, hız ve verim olarak gerçekten güçlü bir cihaz ki yazılımsal olarak geliştilmiş ki onunda tegra3 gücünden daha üstün olacağını sanmıyorum... optimizasyonu zayıf, gecikmiş güncellemeler sayesinde cihazın ömrüde kısa kalacaktır. ama Allah aşkına geri kalanları övmeyin bari... koca ekranı olupta hala hafif dediğiniz aletin heryeri plastik ucuz çizilmeye müsait kıyrıtık malzemeden yapılma, neyin ağır olmasını bekliyorsunuz ki? kablosuz şarj olayıda sen telefonu öyle ön odada yanında tutucan öyle havadan şarj olucak gibi öve öve bitiremiyorsunuz nedense?? adamlar kablosuz şarj adaptörü yapmışlar, bir nevi dock yani. sen ya o parçayı fişe takıyorsun yada onun pilini doldurup telefonu ona takıyorsun öyle şarj oluyor cihaz fiş kablosunu prize takmadan. buda ucuz bir hareket insanları sırf gazlamaya yönelik...ekran dediğinizde pentile bir ekran, ppi değeri falan diye tutturmicam ama amoled-super amoled-plus vs. hiçbiri iphone 4/4steki netliği ve parlaklığı verebilmiş değil. videodan incelemeden bahsetmiyorum, bizzat diğer birçok telefonla kıyaslayınca anlarsınız sizde.

sen de telefondan anlıyorsan...

• Ben S2 kullanıcısı değilim ve çok açık bir şekilde S3 ün kasa olarak çok güzel göründüğünü ve performans olarak S2 den çok daha iyi olduğu kesin. S2 deki müşteri deneyimlerine göre baştan yaratılan bir telefonu nasıl S2 ile kıyaslaya biliriz ki. Kaldı ki piyasaya çıkmadan 10m. ön sipariş alan bir telefondan satılmaz diye bahsetmek çok doğru olmaz. S2 gibi devrimsel bir ürün değil belki ama onun kadar çok satacağını anlamak için medyum olmaya gerek yok.
  • bumudur yani ? çakma bi siri eklemişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fendur

Ya telpada 1999 lirada ön siparişte. Tahminim tutmadı. Herhalde en kısa süren iddia tahmin bu olsa gerek.

Telpa 1999 tl diyor ama altına yazmış fiyat değişebilir diye ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

iphone un sirisini bile araklamışlar yahu hahahahahah yahu apple ortaya bir şey atıyor onun peşinde geziyor firmalar bir kerede şaşırtın bizi yahu bu arada telefon gerçekten en iyi fotoyu seçiyormuş gördük hahaha

Siri Apple'ın icadı değil, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup yorum yaparsanız böyle komik duruma düşerek başka birinin mesajı altında ezilir kalırsınız, ayrıntılı bilgi için:
    www.sri.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 9 Mayıs 2012; 23:50:15 >
  • Samsung daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: draconist

quote:

iphone un sirisini bile araklamışlar yahu hahahahahah yahu apple ortaya bir şey atıyor onun peşinde geziyor firmalar bir kerede şaşırtın bizi yahu bu arada telefon gerçekten en iyi fotoyu seçiyormuş gördük hahaha

Siri Apple'ın icadı değil, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup yorum yaparsanız böyle komik duruma düşerek başka birinin mesajı altında ezilir kalırsınız, ayrıntılı bilgi için:
    www.sri.com

Tamam siri apple in icadı değil ama apple koydu diye hemen sende koymana gerek yok birazcık modern çalma oluyor ve samsung cok yapıyor bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 9 Mayıs 2012; 21:05:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

Bu telefon biraz sönük kaldı ben pek tatmin olmadım.

Seni ne tatmin ediyor iphone mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariugur

öncelikle designed for humans olayı gerçekten abes, gönderme yapıcam diye multi milyarlık şirketin düştüğü, aklı sıra yaptığı kelime oyununa bak?!?evet işlemcisi güçlü, hız ve verim olarak gerçekten güçlü bir cihaz ki yazılımsal olarak geliştilmiş ki onunda tegra3 gücünden daha üstün olacağını sanmıyorum... optimizasyonu zayıf, gecikmiş güncellemeler sayesinde cihazın ömrüde kısa kalacaktır. ama Allah aşkına geri kalanları övmeyin bari... koca ekranı olupta hala hafif dediğiniz aletin heryeri plastik ucuz çizilmeye müsait kıyrıtık malzemeden yapılma, neyin ağır olmasını bekliyorsunuz ki? kablosuz şarj olayıda sen telefonu öyle ön odada yanında tutucan öyle havadan şarj olucak gibi öve öve bitiremiyorsunuz nedense?? adamlar kablosuz şarj adaptörü yapmışlar, bir nevi dock yani. sen ya o parçayı fişe takıyorsun yada onun pilini doldurup telefonu ona takıyorsun öyle şarj oluyor cihaz fiş kablosunu prize takmadan. buda ucuz bir hareket insanları sırf gazlamaya yönelik...ekran dediğinizde pentile bir ekran, ppi değeri falan diye tutturmicam ama amoled-super amoled-plus vs. hiçbiri iphone 4/4steki netliği ve parlaklığı verebilmiş değil. videodan incelemeden bahsetmiyorum, bizzat diğer birçok telefonla kıyaslayınca anlarsınız sizde.

Tamam -1

• yorumlarda bir kac arkadasımız wifi şarjdan bahsetmiş vidyoda böyle birşeyden bahsetmiyorlar? varmı böle bir olay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

Telefon elinize gecince cok detayli bir inceleme bekliyorum/uz. 4S One X gibi muadilleriyle performans video ekran kamera vs. her turlu karsilastirirsaniz cok iyi olur.

Iphone 4s, SGS3'ün rakibi olamaz. Arada segment farkı var. Haa, illede karşılaştırmak istiyorsanız. SGS3 iphone 4s'i ezer geçer...
  • galaxy s2 kullanıcısı olarak s3 ü büyük merakla bekliyorum güzel olacağına şüphem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

yorumlarda bir kac arkadasımız wifi şarjdan bahsetmiş vidyoda böyle birşeyden bahsetmiyorlar? varmı böle bir olay?

http://www.scroll.com.tr/78173/samsung-galaxy-s3te-kablosuz-sarj-olacak-mi/
  • ekran haddinden fazla büyük,cep tlefonu için en fazla 4 inç yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WassupMan

Samsung nolur su tasarim olayina biraz onem ver. Tamam simdi xperia arc gibi bi tasarim yap demiyorum da hatlarini azcik degistir. Tum galaxylerin tipi ayni. Cimlikte otlayan koyun gibiler, modelini anlamak cok zor. Neyse, tasarim acisindan fakir kalsanda seviyorum seni...

Otomotiv sektöründen örnek verecek olursak Wolksvagen de sürekli aynı tip otomobiller çıkarıyor ama firmanın sektördeki pazar payı yüksek. Eğer gerçek ise kablosuz şarj özelliği ise gerçekten çok güzel düşünülmüş. Daha flash açamayan IPhone 4S ile karşılaştırılması ise büyük hata
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersins58

quote:

Orijinalden alıntı: draconist

quote:

www.sri.com

Tamam siri apple in icadı değil ama apple koydu diye hemen sende koymana gerek yok birazcık modern çalma oluyor ve samsung cok yapıyor bunu

android e siri geleceği aylar önce konuşuluyordu. applecılar boş konuşuyor hala

• Galaxy Note = Designed for animals
    Galaxy nexus = Designed for animals
    Galaxy S II = Designed for humans
    Galaxy S III = Designed for animals

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flowles -- 9 Mayıs 2012; 22:34:38 >
  • s2 bile ince ve hafif olmasına ragmen veee kocaman pantolon giymeme ragmen sıgıyor tek sorun büyüklügü rahatsız etmesi. mesela bügün araba kullanırken cebimden çıkarmak zorunda kaldım :(.noteyi söylemeye bile gerek yok. s3 daha berbat olur cebimde .nese yapcak birşey yok
  • Arkadaslar burda Samsung Galaxy SIII'ü kullandıktan sonra kimsenin aman aman da değilmiş diyemiyeceğine kalıbımı basarım...SIII kesinlikle mükemmel bir telefondur...Kesinlikle!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.