Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III'ün öne çıkan özellikleri (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
39.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: engurlu

SIII ün Kore versiyonu ortaya çıktı....

Samsung Galaxy S III'ün öne çıkan özellikleri

Ülkemizde satılan oval versiyonu çok daha iyi.
    "Samsung, S4 tasarımının daha iyi olacağına dair sözler verdi." gibisinden bir haber okudum ya burada ya da başka bir sitede.
    Bence S3 ile en özgün tasarımlarını yakaladılar.S2 IPhone kopyasıydı.
  • Benimde bir sorum var. Yakın zamanda 1 haftalık bir tatile gideceğim, video kamera

almak yerinde full HD çekim yapabilen bir galaxy S3 alıyım diyorum. 64 gb class 10

memory card alsam;
    -batarya bitene kadar kaç dk full hd çekim yapabilriim?
    -64 gb karta kaç dakika full hd görüntü sığar

biliyorum zor bir soru, bataryayı etkileyen başka faktörlerde var. Ama belki deneyen

olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jibe

iphone un sirisini bile araklamışlar yahu hahahahahah yahu apple ortaya bir şey atıyor onun peşinde geziyor firmalar bir kerede şaşırtın bizi yahu bu arada telefon gerçekten en iyi fotoyu seçiyormuş gördük hahaha

Ya arkadaşlar neden apple çılar dünyanın en iyi telefonu kendilerinde zannediyolar. Egolarınızı tatmin etmek için buraya gelip o onu çalmış bu bunu yapmış diyorsunuz ki adamlar yapmış çalmamış. Anlayın artık S3 , 4S ten çok daha
    iyi bir telefon bunu yediremiyecek birşey yok kullandıktan sonra gelin burda konuşun.Bende apple cıydım ama elma da bir yere kadar yeniliklere açık olun elmayada bu kadar bağlanmayın...

• selam arkadaşlar bende s3 kullanicisiyim ilk android li cihaz deneyimim ve şöyle bi sorun var marketten gt racing adlı oyunu indirdim ve şöyle bi sorun var cihaz oyunda sürekli kilitleniyor ve arabanın içerisine girdigimde direksiyon gozukmuyor grafikle ilgili bi sıkıntı var galiba yada oyun da sorun var. bu oyunu kullanan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşin Erkek

quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Her yeni modelde bir inç ekranı büyüt, içine her iki çekirdek daha koy. dışını da adi plastik yap. ustüne de 2300 on sipariş fiyatı çek al sana yeni samsung galaxy.

ekran aynı kalsın.kasa aynı. işlemciyi değiştir. mp yi arttır. sonunada S ekle. yenilik bu değilmi?

eylülde de bişey ekler SL yaparlar. sonra SLX. :) yenilik bu.

Apple boxer çıkarsa ibox diye bir sonraki sene sonuna s koysa gine satar boyle bir kullanici kitlesi var

3gs kullanırken galaxy s2 aldım. Galaxy s2 varken new ipad aldım. New ipad varken galaxy s3 aldım . İphone 5 adam gibi bişey olursa onuda alabilirim. Samsung adam gibi tablet çıkarsın ipadi satıp ona geçeyim. Marka fanı olmak gereksiz. Hangi ürün iyiyse onu alır onu savunurum. Markayı değil ürünün kendisini savunmak lazım . Ben şimdi göz göre göre samsung galaxy tablet, new ipadden daha iyi dersem ayıp etmiş olurum. Aynı ayıbı 4s ile s3 ü karşılaştıran arkadaşlarda ediyor .

@ziyannii

s3 de şu anda oynayabileceğin oyun sayısı çok az. Ekran çözünürlüğünden ve bir takım uyumsuzluklardan dolayı. Fakat bundan sonra çıkacak oyunlar s3 baz alınarak çıkacaktır , s2 de olduğu gibi s3 yine android in amiral gemisi olacaktır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 25 Haziran 2012; 0:59:19 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.