Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (1706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar evde misafirim var ve telefonu 2.1-update1 anabant sürümü i9000jxjg2 kernel sürümü 2.6.29 mobilus@SE-s606#2 yapım numarası ECLAİR.JVJH1
    cihazın sürümü nasıl yükseltirim kies şartmı wifi ile olmazmı.
    yükseltince sd kart ve dahili hafızadaki foto müzik vs gidermi.
    acil cevap bekliyorum.
    cihaz turkcell sanırım heryerinde turkcell programları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 4 Şubat 2012; 20:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

arkadaşlar evde misafirim var ve telefonu 2.1-update1 anabant sürümü i9000jxjg2 kernel sürümü 2.6.29 mobilus@SE-s606#2 yapım numarası ECLAİR.JVJH1
    acil cevap bekliyorum.

Kies şart değil. Telefon üzerindeki güncelleme ayarından yapılabiliyor. Ayarlar menüsünü kurcalayın. Varsa telefon üzerinden yoksa kies şart. Ya da garantiyi takmayıp odinden güncel.bir rom kurabilirsiniz. Resimleri yedeklemeniz yine de iyi olur, kolay kolay silinmezler siz silmedikçe...kablo yoksa wifi file explorer pro ile dosyaları aktarabilirsiniz. Ama kablo olmadan zor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar evde misafirim var ve telefonu 2.1-update1 anabant sürümü i9000jxjg2 kernel sürümü 2.6.29 mobilus@SE-s606#2 yapım numarası ECLAİR.JVJH1
    acil cevap bekliyorum.

Kies muhtemelen güncelleme göstermeyecektir. Eğer gösterirse onunla 2.3.3 Gingearbread sürümüne yükseltebilirsiniz ve bu yöntemle veri kaybı olmaz.
    Kies görmezse Odin veya Heimdall ile istediğiniz bir Romu yükleyebilirsiniz, telefondaki tüm verileriniz silinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

acil cevap bekliyorum.

Kies şart değil. Telefon üzerindeki güncelleme ayarından yapılabiliyor. Ayarlar menüsünü kurcalayın. Varsa telefon üzerinden yoksa kies şart. Ya da garantiyi takmayıp odinden güncel.bir rom kurabilirsiniz. Resimleri yedeklemeniz yine de iyi olur, kolay kolay silinmezler siz silmedikçe...kablo yoksa wifi file explorer pro ile dosyaları aktarabilirsiniz. Ama kablo olmadan zor...

Eclair ve Froyo menülerinde OTA ile ilgili bir seçenek yoktur. Bunu ancak code girerek deneyebilirsiniz. Ayrıca SGS kullanıpta legal Samsung ROMlarını OTA yoluyla güncelleme yapabilen var mı? SGS üzerinde bu seçenek sadece süs olarak bulunuyor, HTC üzerinde sorunsuz çalışırken biz sadece teorik olarak biliyoruz. Bu tıpkı standart recovery menüdeki update.zip seçeneği gibi göstermeliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nekuy -- 4 Şubat 2012; 22:05:26 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: goth

ics kamera programı aşırı dandik. el titreşimini engelleyen bir kamera programı önerebilir misiniz?

Camera Zoom FX. HDR haricinde yani normal çekimde tek geçeceğim bir program diyebilirim ama video çekmiyor haberiniz olsun...

Bu arada çaktırmayın da sağlam bir torpil buldum yarın S3'ün prototipi elimde olur her halde...

Şaka şaka, ama yarın çok zor bir gün olacak benim için. Çünkü p.tesi okul var

Yarin gonderirsin herhalde bize de :)
  • Valla onu kullanan var mı bilmiyorum... Ama update.zip gösternelik değildir.bundan 1sene önce kernelleri öyle kuruyorduk çok iyi hatırlıyorum... her halde o update zımbırtısı da bir şekilde çalışıyordur ama.bizde olmuyor olabilir... Bilemiyorum belki farklı.bir şey vardır.bilmediğimiz...

• quote:

Valla onu kullanan var mı bilmiyorum... Ama update.zip gösternelik değildir.bundan 1sene önce kernelleri öyle kuruyorduk çok iyi hatırlıyorum... her halde o update zımbırtısı da bir şekilde çalışıyordur ama.bizde olmuyor olabilir... Bilemiyorum belki farklı.bir şey vardır.bilmediğimiz...

CWM ile veya 3. parti uygulamalar ile halen kullanılıyor ama Samsung bu seçeneği kullanmamızı sağlayacak imzalı ROM veya imzalı yama hiç yayınlamadı.
  • @nekuy o doğru zaten.samsung zaten geliştiricilere kapıyı sonuna kadar açmış işte. Bu cihazın tutmasının bir sebebi de bence bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydin123ster

quote:

Orijinalden alıntı: realistic34

quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feylezof77

Arkadaslar darky jvu rom u kurmayi dusunuyorumda sorunlari.var mi kullanan arkadaslar yazabilir mi romdan sonra yama falan kurmamiza gerek var mi

hiç bir şey kurmana gerek yok alttaki linkte yazılan şeyleri uygula kurarken (re-partition işaretli olacak, tek dosya pda yı göstereceksin) içinde hazır root olmuş halde açılıyor cihaz. darky ota diye bi programla yüklü geliyor bu programla istediğin şekle getiriyorsun cihazı bence çok iyi bir rom 48 saattir telim hiç fc vermedi ve kapanmadı.

http://www.darkyrom.com/community/index.php?threads/odin-jvu-re-gt-i9000.6558/

Cok sagol.kardes bisey daha sorucam rom dosyasi tar uzantili tek dosyali olunca pc de beyaz sekilde gozukuyo dosya uc dosyali romlarda rar seklinde gozukuyo bu normal mi

verdigim adresten indir romu tek dosya rar halinde öle tanıt sen ve diger dosyayıda indir. onuda rom kurulduktan sonra sd carda atıp darky ota programından yükleyeceksin.(bunu yükle kesin olarak) ilk kurdugunda açılmazsa cihaz wipeları yapıp tekrar dene. ben jvu üzerine kuramadım jvt üzerine oldu bende

hocam ben kurdum acılmadı benım tel yaa :S dark rom felan dedı kaldı oylee... cwd ye gırmıyo sadece dowland moda gırıyoo.. :S

mesaji geç gördüm öncelikle özür, bende kurarken aynı şekilde olmuştu. Pili çıkartıp taktığınızda recovery e girip wipelari tekrar yapıp tekrar odinle kurmaniz lazimdi. Ilk açılış biraz uzun sürüyor ama. Acilmazsa sadece pili çıkarıp tekrar reboot yapın.
  • Son mesajlarda duvar kağıdı soran arkdaslar olmuştu.marketten zedge adlı apk.yi indirip binlerce seçenekten birini seçebilirsiniz.

• quote:

Son mesajlarda duvar kağıdı soran arkdaslar olmuştu.marketten zedge adlı apk.yi indirip binlerce seçenekten birini seçebilirsiniz.

Teşekkürler deneyeceğim...
  • quote:

Son mesajlarda duvar kağıdı soran arkdaslar olmuştu.marketten zedge adlı apk.yi indirip binlerce seçenekten birini seçebilirsiniz.

Doğrudan bu uygulama da yapıyor mu bilmiyorum ama özellikle çin kökenli duvar kağıdı uygulamaları gereksiz izinler ile telefon ve kişisel bilgilerinizi kendi sunucularına gönderiyor. Uygulamaları kurarken istediği izinlere dikkat etmek gerekiyor.
  • Evet android kullanıp zedge yi kurmayan yoktur ya da bilmiyordur...arkadaşın dediği gibi zedge AMİR dir..
  • slm. telefona ne yüklesem tel hafızasına kayıt oluyo 8 gb lik kart boş duruyorr. nasl kullanmaya başlayacagımm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok238

slm. telefona ne yüklesem tel hafızasına kayıt oluyo 8 gb lik kart boş duruyorr. nasl kullanmaya başlayacagımm ?

sd karta taşı deyin oraya taşıyın uygulama da seçeneginiz varsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Rdv

quote:

Orijinalden alıntı: ok238

slm. telefona ne yüklesem tel hafızasına kayıt oluyo 8 gb lik kart boş duruyorr. nasl kullanmaya başlayacagımm ?

sd karta taşı deyin oraya taşıyın uygulama da seçeneginiz varsa..

müzikleri tasıyamırum ya da dosyalarııı normal mı_*
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Tabi Wii falan kullananlar alışıktır ama kullanmayanlar için çok ilginç bir deneyim olacak. Ben de denemek istedim. Herşey hazır. Bağlantı da kuruldu. Ama oyunları oynayamıyorum. Çünkü önce bu oyunları yüklemem gerekiyor. Aradım taradım bir türlü oyunları indirecek bir link bulamadım. SEGA'da birşeyler buldum. Onlar da ücretli. Bu oyunlar nereden indiriliyor?

Ben oyun indirmek için torrent sitelerini kullanıyorum. Şimdi burdan link vermiyim malum korsan paylaşım yasak. Ama googledan aratarak Virtua Tennis 2009 un torrent linkini bulabilirsiniz mutlaka.

Oyunu kurunca zaten play tuşu aktif oldu direk herhangi bir ayar yapmayada gerek kalmadı direk girip oynadım telefonla.

Zaten bu programın ücretsiz versiyonu olduğu için 4-5 tane dandik flash oyunu ve 2 tane PC oyununu oynayabiliyoruz ücretsiz sürümde. Oyunlardan biri Virtua Tennis 2009 diğeride sanırım Tiger Woodsun golf oyunu ama onu indirmediğim için emin değilim.

Street Fighter IV ,Pes 2010 , Need for Speed Shift gibi oyunları oynamak için sanırım programın advance sürümünü satın almak ve tabiki bu oyunlara sahip olmak gerekiyor programın advance sürümü 9.99 $. Aslında 17 lira gibi biR ücret bu eğlenceyi yaşamak için yüksek bir ücret değil ama ne biliyim Tenis oyunu yetiyor şimdilik bana belki diğerlerini oynamak istersem ilerde satın alırım.
  • arkadaşlar Allah aşkına yardımcı olun deliricem :) daha önce telefonumun onlarca sorunu oldu hepsinide hallettim ama bu seferki başka, hem basit hem saçma hemde çok ciddi bir sorun... geçen gün telefonuma (önceden çalışan) bi rom yüklemeye kalktım ama bi hata yaptım ve installiton aborted dedi bende hafıza kartına bi miui romu attım (miui romları hafıza kartınadan direkt yüklenebiliyor) ama recovery modda aradım taradım hafıza kartını bulamadım... install zip from internal card diye bierşey yoktu..ayrıca normal insatall zip from sdcard danda aradım ama hafıza kartını bulamadım... lütfen arkadaşlar yardım edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionklan

arkadaşlar Allah aşkına yardımcı olun deliricem :) daha önce telefonumun onlarca sorunu oldu hepsinide hallettim ama bu seferki başka, hem basit hem saçma hemde çok ciddi bir sorun... geçen gün telefonuma (önceden çalışan) bi rom yüklemeye kalktım ama bi hata yaptım ve installiton aborted dedi bende hafıza kartına bi miui romu attım (miui romları hafıza kartınadan direkt yüklenebiliyor) ama recovery modda aradım taradım hafıza kartını bulamadım... install zip from internal card diye bierşey yoktu..ayrıca normal insatall zip from sdcard danda aradım ama hafıza kartını bulamadım... lütfen arkadaşlar yardım edin..

ODIN ile yükleme yap sonra CWM kernel kur tekrar yükle.
  • Beyler bana su sarj olayini ozetleyecek arkadas var mi ?? Uzun batarya suresi icin kullandiniz ayarlar ve programlar nelerdir. Telefonun sarji cok iyiydi bi anda sabahtan aksama biter oldu.
  • 
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.