Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <=== (1624. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.793
Cevap
44
Favori
1.976.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr.bahaeddin

Onecosmic'i kızdırmışlar. Atar yapmış oda yapmıyorum size Rom mom alın sizin olsun demiş resti çekmiş

O kadar uzun yazı ve bazı kelimelerden sinirlendiğini ve rest çektiğini anladım.Hocam güzel birşeyler yazalım da adam bırakmasın bu işleri yoksa samsunga kalırsak halimiz harap
  • quote:

Orijinalden alıntı: mach2

Rc 2.1'i kurdum gozle gorulur bi gelisme yok gibi boot animasyonu da degismemis ama kernel resmi degismis troll biliminin logosu filan var bende fugumod kurdum.samsung bi el atsa bu rom on numara olur da ah ah:)

ya arkdaş okadar rom yüklüyonuz. rom yükletince oyunlar gitmiyormu oyun saveleri gitmiyormu . Bravo valla ben kaç aydır jvt kulanıyorum ıcs sapa saglam çıkmadan gemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.bahaeddin

Onecosmic'i kızdırmışlar. Atar yapmış oda yapmıyorum size Rom mom alın sizin olsun demiş resti çekmiş

bende okudum üzüldüm yaa...dellendirmişler adamı...haksızda değil tabi,millet okumadan bilmeden girişiyolar ics işine sonra hiç araştırmadan abuk subuk sorular başlıyor...

düşünsenize burdaki forumdaki birkaç arkadaşıda xda daki konusuna yollayalım komple netten dosyalarını bile siler herhalde sinirden kimse indiremesin diye
  • hepsinden sıkıntı geldi jvk kurdum modem degistim bot degistim yarın böyle devam. . sıkıldım valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

galaxy acede nete girmek çok daha sıkıntılı idi galaxy s e geçtigimden beridir masa üstü pcde nete girmez oldum . Hep telden nete giriyorum şarjındanda memnunum full internet takılınca 3-4 saat götüryo bence gayet iyi. Tek bir sorun var nette bazen nadirde olsa donmalar kasılmlar oluyor . E67000 3.2 ghz 88000gt li pc gibi çok rahat degil. acaba ıcs gelince bu sorun çözülürmü ufak tefek kasılmalar gidermi ?

Arkadaşım kesinlikle katılıyorum cok zevkli gercekten galaxy s dokunmatigi bi harika o kadar cihaz inceledim gercekten galaxy s performansı süper yani iphone 4 ile hemen hemen dokunmatik hassasiyet aynı ama xperia yada htc nin çoğu modellerinde baktığımda menüde gezinirken hemen elin dokunuyor ve giriyor bu cok can sıkıcı lakin galaxymde hic böyle olmadı tarayıcı konusunda ise ben opera mobile kullanıyorum genelde birde dolphin yalnız opera da arada kasiyor ve bi iki saniye donnalar oluyor sanırım o da yazılım kaynaklı umarım çözülür iyi forumlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

hepsinden sıkıntı geldi jvk kurdum modem degistim bot degistim yarın böyle devam. . sıkıldım valla

Modem hangisini kurdun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crowland

herkese selam bu ics rc2 kurulumunu kısa ve oz bır sekılde anlatmayı denıyecegım sırası ıle ılk once ics rc 2 yi ındırelım asagıda
    1.http://www.multiupload.com/ZQOE271MVO ics rc2
    bunu kurun rc1 ın veya root lu cıhazınıza kurun fark etmıyor coguyla denedım jvteyle sorunsuz calıstı ics rc1 ın ustunede kurdum oda sorunsuz calıstı
    kurulum bıttı ama bot ekranında kaldı veya uzun sure baslangıc ekranı gelmedı o zaman tekrar recovery menuden kuruyoruz kurulum bıttıkten sonra
    cıhazınız acılacak ama dokunmatık calısmıcak o zamnda sorunsuz kernelımız var oda asagıdakı lınkte
    2.http://www.multiupload.com/BP59BW6CVH ics rc2 kernel
    bu kernelınde aynı recevery menuden kuruyoruz ınanın bu kadar sorunsuz ics e daha cıkmamıstır

herkes benden alıp kurdugunu soylemesıne ragmen kımse ındırmeden nasıl kuruyor daha bır kısı ındırmemıs bos yardım ıstıyor artık oyle bır kırlendıkı burası armut agzıma dus cıktı herkes
  • quote:

quote:

herkese selam bu ics rc2 kurulumunu kısa ve oz bır sekılde anlatmayı denıyecegım sırası ıle ılk once ics rc 2 yi ındırelım asagıda
    1.http://www.multiupload.com/ZQOE271MVO ics rc2
    bunu kurun rc1 ın veya root lu cıhazınıza kurun fark etmıyor coguyla denedım jvteyle sorunsuz calıstı ics rc1 ın ustunede kurdum oda sorunsuz calıstı
    kurulum bıttı ama bot ekranında kaldı veya uzun sure baslangıc ekranı gelmedı o zaman tekrar recovery menuden kuruyoruz kurulum bıttıkten sonra
    cıhazınız acılacak ama dokunmatık calısmıcak o zamnda sorunsuz kernelımız var oda asagıdakı lınkte
    2.http://www.multiupload.com/BP59BW6CVH ics rc2 kernel
    bu kernelınde aynı recevery menuden kuruyoruz ınanın bu kadar sorunsuz ics e daha cıkmamıstır

herkes benden alıp kurdugunu soylemesıne ragmen kımse ındırmeden nasıl kuruyor daha bır kısı ındırmemıs bos yardım ıstıyor artık oyle bır kırlendıkı burası armut agzıma dus cıktı herkes

Alıntıları Göster
    quote:

herkes benden alıp kurdugunu soylemesıne ragmen kımse ındırmeden nasıl kuruyor daha bır kısı ındırmemıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mach2 -- 2 Ocak 2012; 0:37:16 >
  • quote:

Kendi sitesindenhttp://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/ indiriyor herkes. En azından ben öyle yaptım.

Şimd bu kadar sorunsuz dediğiniz bu rom hatta daha sonra çıkan (RC 2.1) ile bilgisayar bağlantısı kurabildiniz mi. Kurabildiyseniz nasıl....

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar SİZCE bizim bu cihazlara ice cream sandwich tahminen ne zaman gelir ? ona göre 6 aya gelir diye düşünüyorsanız telefonu satmıcam.yıl sonunu bulucak gibiyse satıcam.bilgisi olan varmı ?
  • cinoali

Hocam RC 2.1 ve FuguMod Kernel ile bilgisayar bağlantısı kurdum.RC 2.1'i kurduktan sonra hemen Kerneli de kurun yoksa üzerinde Glitch kernel ile geliyor ve onda problem vardı RC2 sürümde usb depolama çalışmıyordu.
  • quote:

cinoali

Hocam RC 2.1 ve FuguMod Kernel ile bilgisayar bağlantısı kurdum.RC 2.1'i kurduktan sonra hemen Kerneli de kurun yoksa üzerinde Glitch kernel ile geliyor ve onda problem vardı RC2 sürümde usb depolama çalışmıyordu.

FugoMod için ana adres var mı?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinoali

quote:

cinoali

FugoMod için ana adres var mı?
    Teşekkürler.

Dosya bu hocam
    http://ics.samsung-updates.com/ICSI9000/FuguModICS_GT-I9000_update.zip
  • mach2, Teşekkürler.

İnsan bazen gözünün önündekini göremez ya bizimkisi de böyle oldu....

Ayrıcahttp://fugumod.org/CM7_galaxysmtd/ burada da varmış...

Sağol.
  • cinoali

Nedemek hocam insanlık hali

Bu arada onecosmic'i kızdırdılar inşallah romu geliştirmeyi bırakmaz yoksa samsung yapacak diye bekleriz
  • Faryaab 4 saat once tweetlemis.
    Xda ya bakmakta fayda var.
    Deneyenlerin tecrubelerini bekliyoruz.

Boys & Girls F1 Innovation HD V7.0.0 for #GalaxyS
     coming in 2 hours!:D #F1ROM
     #Android
    9:09pm - 1 Jan 12
  • Arkadaşlar galaxy s için en güncel rom hangisi en iyisi hangisi şu anda link verir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

quote:

Orijinalden alıntı: ÇVK

Kamera lensinin üstündeki cam benzeri koruma çizildi zamanla ve fotoğraflarım çok bulanık hale geldi.Bu konuda çözümü olan var mı? Parçayı aradım bulamadım ki zaten kasayla birleşik kapakla alakasız.Çok zor herhalde bir kamera kapağı yapmak.

Bende takinti olmus her ne alirsam yeni hemen film,koruma yapistiriyorum..ilk aldigimda film aldim kamera icin bile kucuk yuvarlak cesit cesit cikmisti icinden..artik gec bu tip bir sey senin icin..ya servise verip kasa veya gerekli parcalari degistireceksin ya da ebay e i9000 housing diye arat fikir edinirsin..

www.ebay.com/itm/NEW-Samsung-i9000-Galaxy-S-White-Housing-Cover-Case-/110715142456?pt=PDA_Accessories&hash=item19c7230138

Bende önünde film ile kullanıyordum ama telefon nerdeyse basmatik hale geldi bende çıkardım filmi yapışkanını da temizlemek biraz zor oldu.Mezara kadar beraber değiliz sonuçta telefonla :D böyle daha güzel.

Gönderdiğiniz linke baktım da telefonu sökerim sökmesine ama zarar veririm diye korkuyorum.

Youtube'ta i9000 disassembly diye arama yapınca birçok telefon sökme videolarına ulaşabilirsiniz. Korkulacak kadar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Arkadaşlar telefondan bilgisayara internet vermenin bir yolu varmı ?

1. olarak wifi üzerinden mobil AP olarak verebilirsiniz.
    2. olarak usb üzerinden usb tethering ile verebilirsiniz.

Menü
    Settings (Ayarlar)
    Wireless and network (Kablosuz ve ağ)
    Tethering (Bağlanıyor)

Mobil AP yada USB tethering (USB Bağlanıyor)
  • quote:

Bu pil'i alsam üzerindeki pil kadar gider mi?

Bataryalar Ebay v.b. yerlerde 2$'dan falan başlıyor. Orjinalinden ayırmak çok zor. Bu yüzden nereden alırsanız alın, aldığınız pilin orjinal olduğuna asla emin olamazsınız.
    Kendi orjinali kadar da gitmiyor. Yarısı kadar diyelim.
  • 
Sayfa: önceki 16221623162416251626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.