Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
40.231
Cevap
49
Favori
1.965.285
Tıklama
Giriş
    10739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: albati

Bir de mp3leri zil sesleri bölümüne nasıl atarım?

Sdkartta media\audio\Ringtones adlarında klasörler açıp buraya mp3'leri atabilirsiniz. Eğer siz, ben uğraşmayayım kendisi oluştursun derseniz de bir mp3'ü açıp menüden Set As (Türkçe'ye nasıl çevirmişlerdi hatırlamıyorum. Yap yada kullan gibi birşeydi) seçeneği ile zil sesi olarak atayın. Sonra diğer mp3'lerinizi zaten biraz önce oluşan media\audio\Ringtones klasörüne toptan kopyalayabilirsiniz.
    Bildirim sesi için de Ringtones yerine notifications adlı bir klasör açıp oraya kopyalayın.

MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v9.6.1.0 ODEMIFD / MiNote2 4/64GB Black MIUI v9 Global Beta
    MiPad2 64GB MIUI v8 MultiRom / MiBox3 International AndroidTV v8.0 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Mi A1 4/64GB Gold / Mi5 Prime 3/64GB Black / RedMi Note 4X 3/32GB Black / Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
    Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi+3G
    Amazfit Pace / LG G Watch R (Out of service)
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    chatin hocam, mesaj yazma zamanlaman (tesadüf tabi ki) beni şaşırttı.
    Ben Titanium Backup sözcüklerini düzelteyim dedim. 17 saniye önce sen mesajı alıntı yapmışsın. Dünden beri duran mesaj, 17 saniye farkla, alıntıda düzelmemiş oldu. Senin mesajdaki yanlış yazılmış olan titaniumdan sonra gelen sözcüğü "backup" olarak düzeltirsen sevinirim.

Gmail için şu an otomatik senkronizasyonu ayarladım. Bakalım daha önce kaydedilip şu an silinen kişiler, gmailden de silinecek mi?
    Eğer siliniyorsa telefondaki son kayıtlar güncel şekilde gmailde saklı kalır. Ancak, yine de yanlışlıkla silinen kişilerin kaybolmaması için arada sırada SD karta yedek almak gerektiği kanaatindeyim.

Orijinalden alıntı: mach2

Onecosmic'ten bir tweet:Hello Glitch kernel, lets see how nice you behave...

O twitten sonra bir tweet daha atmıştı:
    uhm.. Glitch still needs some work, we will continue with fugu for the moment :)

|
    |

MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v9.6.1.0 ODEMIFD / MiNote2 4/64GB Black MIUI v9 Global Beta
    MiPad2 64GB MIUI v8 MultiRom / MiBox3 International AndroidTV v8.0 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Mi A1 4/64GB Gold / Mi5 Prime 3/64GB Black / RedMi Note 4X 3/32GB Black / Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
    Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi+3G
  • Yarbay
    10739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cinoali

chatin hocam, mesaj yazma zamanlaman (tesadüf tabi ki) beni şaşırttı.
    Ben Titanium Backup sözcüklerini düzelteyim dedim. 17 saniye önce sen mesajı alıntı yapmışsın. Dünden beri duran mesaj, 17 saniye farkla, alıntıda düzelmemiş oldu. Senin mesajdaki yanlış yazılmış olan titaniumdan sonra gelen sözcüğü "backup" olarak düzeltirsen sevinirim.

Gmail için şu an otomatik senkronizasyonu ayarladım. Bakalım daha önce kaydedilip şu an silinen kişiler, gmailden de silinecek mi?
    Eğer siliniyorsa telefondaki son kayıtlar güncel şekilde gmailde saklı kalır. Ancak, yine de yanlışlıkla silinen kişilerin kaybolmaması için arada sırada SD karta yedek almak gerektiği kanaatindeyim.

Her ne kadar çok önemli olmayıp kastettiğiniz şey zaten anlaşılıyor olsa da gösterdiğiniz özene sevindim. Elbette ki düzeltirim.
    |
    |

• Teğmen
    208 Mesaj
    saatlerdir forumda yazı okumaktan bıkkınlık geldi.

birisi bana yardımcı olsun.

nokia kullanıcısıydım. 0.facebook a girmek isteyince bağlantı soruyordu. Turkcell Wap seçiyordum ücretsiz giriş yapıyordum.

şimdi Galaxy W kullanıcısıyım. 0.facebook adresine ücretsiz giriş yapmak için ne yapmalıyım. Erişim noktalarımda hiç bir kayıt yok. Turkcell Wap a ihtiyacım varmı?

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

Yani ozet olarak hepinizden ozur dilerim fakat keske uyarilariniz PM yoluyla iletseydiniz.bu sekilde yapmaniz beni cok uzdu.20-30 sayfada bir tane link vermem kimsenin moralini bozmaz umarim.

hocam linki imzanıza koyun, attığınız her mesajda görünür zaten. bana kalsa o kadar gereksiz mesajın arasında sizinkiler batmıyor ama bi tek bana kalmıyor işte.

Orijinalden alıntı: goth

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

Yani ozet olarak hepinizden ozur dilerim fakat keske uyarilariniz PM yoluyla iletseydiniz.bu sekilde yapmaniz beni cok uzdu.20-30 sayfada bir tane link vermem kimsenin moralini bozmaz umarim.

hocam linki imzanıza koyun, attığınız her mesajda görünür zaten. bana kalsa o kadar gereksiz mesajın arasında sizinkiler batmıyor ama bi tek bana kalmıyor işte.

Eyvallah hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkadaşlar en uygun ve duzeltılmış stok rom hangısı yaa... :S bı cok rom denedım ama bır turlu yapamadım duzgununu... :S unlock bıle oldu telefonum akla karayı sectım duzeltene kadar...:S sımdı costom rom kullanıyorum... costom gıbı calışan stok rom yok mu yaa :S
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mach2 -- 27 Aralık 2011; 12:40:28 >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

quote:

quote:

4.0.3 Rc1 surum ics gayet basarili bu miuide hala niye israr ediyorsunuz anlamis degilim.onecosmic bu romu tamamen halledip bitirirse uzerine su doken rom olmaz bence :)

1) notifikasyon çubuğundaki düğmeleri tek eksiğimiz oymuş gibi kaldırmışlar
    2) telefonda format atılabilecek hiçbir donanım kalmamasına rağmen, telefonun açılır açılmaz force close vermesi (bu sorun bi tek bende oldu bu yorumu göz önüne alarak rom yüklemeyin)
    3) çalıştırılan herhangi bir programın 1 dakika içinde force close vermesi
    4) batarya detaylarının detaysız, batarya sembolünün yüzdesiz olması
    5) yükleme esnasında oluşan bir bootloop durumunda recovery menüye girilememesi, bu yüzden odin ile re-partition yapma zorunluluğu
    6) gps, pusula falan
    7) bilgisayarın hafıza kartlarından en az birini görmemesi
    8) harici hafıza kartının root dizininde olması ve root dizini gösterebilecek bir dosya yönetici eklemenin akıl edilememesi
    9) kamera programının aşırı dandik olması

5 nolu madde haric hic birine katılmıyorum çünkü bugüne kadar hiç fc almadım bilmiyorum hangi uygulama fc hatası veriyo şahsen ben kullandım hiçbir programda pc hatası almadım diyorsun ki programlari 1 dakikadan fazla çalışınca fc hatası veriyor. fc hatasını yalnızca ilk kurulum ekranında aldım ondan sonra 1 haftadır hic fc almadım.

Bilgisaya baglayinca harika bir sekilde tum hafizalari goruyor bir sikinti yok...

Gps ve pusula markette mevcut indir kullan ...

Dosya yöneticisine roma eklememek akılsızlık değil herkesin kendisine göre bir dosya yöneticisi kullanmasına olanak tanımak içindir dosya yöneticisi yok diye veya konulmamış diye yapımciyi akılsızlık ile suçlamak bencilliktir madem ki o kadar akıllısın sen bir tane rom yap biz kullanalım.

Unutmadan bardaki kısayollar varsayılan olarak yoktur bunu android 4 ekran görüntülerinden anlayabilirsin.

Bu arada sayende android 4 ile gelen sesli yazdırma özelliğinde kullanmış oldum teşekkür ederim.

dediğim gibi fc hataları bir tek bende oldu, inanmayan olursa vidyo çekip ekleyebilirim.

aynı şekilde hafıza kartlarına ya girmiyor ya belli modlarda bağlanabiliyor (sizde normal olabilir).

akıllılıktan değil, sevdiğim dosya yöbeticisinin apk dosyası, titanium backup vs harici kartta ise bir tane adam gibi (adam gibi de değil işlevsel bir dosya yöneticisi) en azından telefonun ilk açılışında şart.

tuşların olmamasının normal olması 4.0 ı begenmemi gerektirmiyor, ki miui o tuşları eklemiş.

rica ederim.

not: biraz hiddetlendin ama, cevapladığım mesaja bakarsan arkadaş "niye 4.0 varken miui kullanmakta ısrar ediyorsunuz" diye sormuş. gidip de kimseye "4.0 yüklemeyin her tarafı bozuk vs.." demedim.

Öncelikle mesajını okuduğumda hiddetlendiğimi ve bir hiddet ile mesajı ipad2'de madde madde yazarken birde pil bitmesinin kurbanı oldum peşine SGS ile konuşarak yazdım... Mesajını yanlış algıladığım ve o yanlış algıya dayanarak yazdığım kırıcı sözler için özür dilerim.... Bu şekilde bir açıklama getirmeniz güzel oldu bende sizin miui harici diğer sürümlere soğuk bakmadığınızı eksiksikleri miui gibi onlarından eklemesinin güzel bir görüntü sergileyeceğini anlamış oldum...

Tekrardan kırıcı olduysam özür dilerim... (Özür dilemeyi sevmem çünkü özür dilemek için insanları kırmak gerekir insanları kırmayı sevmiyorum... Dal dırıldıktan sonra rüzgar af dilese ne dilemese ne misali )

• Yarbay
    6066 Mesaj
    Bu arada arkadaşlar Android 4 demişken hiç Android 4 ile konuşarak mesaj yazan oldu mu? Şahsen çok hoş ve oldukça başarılı geldi bana... Siz konuşun o arka planda konuştuğunuzu yazarken diğer taraftan anlamaya çalışıyor... Oldukça hızlı ve geliştirilmiş... Bundan böyle klavyede bişi yazmaya son...

Wordde uzun bir yazımı yazacan :D Aç SGS ile wordu bas mikrofona sen söyle word yazsın sonra at onu bilgisayara kullan Türkçe dil desteğide var...

Unutmadan Android 4 ile birlikte birde birşeyi fark ettim... Hanımda Galaxy ACE var ikimizde ÜDS ve KPDS'ye hazırlanıyoruz... Aynı uygulamaları kullanıyoruz :D benim sözlükte kelimeye tıklayınca kendiliğinden konuşuyor onunkinde girip ayarlara filan uğraşıp öyle konuşturuyoruz... Kısaca Doğal olarak sesli asistanda yüklü geliyor ayrıca yüklemenize gerek kalmıyor...

|
    |

• Binbaşı
    1288 Mesaj
    Hemre_

Hocam ben denedim şimdi mesaj yazmayı bağlantı sorunu diyor.

Edit:Tamam şimdi wifi açınca düzeldi ama hep net bağlantısı mı lazım bunun için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mach2 -- 27 Aralık 2011; 13:11:46 >

Hemre_

internet bağlantısı olması gerekiyor... Söylediklerini sunucu üzerinden analiz edip o şekilde yazıyor...
    quote:

quote:

Hemre_

internet bağlantısı olması gerekiyor... Söylediklerini sunucu üzerinden analiz edip o şekilde yazıyor...

3G ile kullansak 1gb kotayı aşar mı?

quote:

quote:

Hemre_

sanmam ama temkinli olmak lazım... ifi ayarlarından kota ayarı yapıp deneyebilirsin... oradan kotayı düşürüp denemek lazım....

• Binbaşı
    1288 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Hemre_

sanmam ama temkinli olmak lazım... ifi ayarlarından kota ayarı yapıp deneyebilirsin... oradan kotayı düşürüp denemek lazım....

Mobil data bölümünde 1gb uyarısı yaptım zaten Ama bu wifi ve 3g açık oldu mu şarjı çabuk bitirir hele ki çok mesajlaşanlar için çok güzel ama bi yandan da sıkıntılı durum

iPhoneda siri şuan kullanıma açık mı?değilse hava atayım iphone fanboy arkadaşlarıma dicektim

• Yarbay
    6066 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hemre_

Mobil data bölümünde 1gb uyarısı yaptım zaten Ama bu wifi ve 3g açık oldu mu şarjı çabuk bitirir hele ki çok mesajlaşanlar için çok güzel ama bi yandan da sıkıntılı durum

iPhoneda siri şuan kullanıma açık mı?değilse hava atayım iphone fanboy arkadaşlarıma dicektim

onlardaki siri çok daha farklı bizim sesli asistan gibi değil...

Onların sirisine soru soruyon cevap veriyor bizimki ise sadece söylediğini yazıyor... Gerek yok yani :D Bizim içinde google siri benzeri bişi üzerine çalışıyor yakında sunarlar bize o zaman atarız havamızı :D

• Yarbay
    12531 Mesaj
    quote:

Onların sirisine soru soruyon cevap veriyor bizimki ise sadece söylediğini yazıyor... Gerek yok yani :D Bizim içinde google siri benzeri bişi üzerine çalışıyor yakında sunarlar bize o zaman atarız havamızı :D

çok alıntı oldu ya bir yerden kırpmak lazım :) siri'nin bizim asistanlardan farkı var ancak Google da böyle bir proje üzerinde zaten çalışıyor. Mejer mi neydi adı...Sesli komutlar çalışıyor, hele ki söylediğimi yazma kousu bir harika olmuş. sadece tek 1kelime yanlış anlayınca düzeltmesi biraz daha zor.Yani toptan silmek yerine bir taneye dokun sil fln amaan o kadar kusur herkeste olur... şaka bir yana gerçekten çok başarılı. ICS 4.0.3'ü çıktığından beridir kullanıyorumy yani 1hafta kadar oluyor ve gayet güzel, sevdiğim bir rom. Yabancıların dediği gibi fast sleek beautiful... Pil süresi de benim kullanımıma göre normal diyebilirim. Kasma yok bir şey yok. Moden Combat 3 oynuyorum şu sıralar ve bildiğiniz gibi grafik anlamında gerçekten başarılı bir oyun arada yavaşlasa ve yükleme ekranları uzun sürse de gayet akıcı bir şekilde çalışıyor. Yani oyun konusunda şuanda bir sıkıntısı yok, uygulamaların bir kısmının uyum sorunu var, mesela hava durumu için kullandığım Go Weather her telefonu açtığımda(kapatıp açtığımda. Başka şeyle karışmasın) yüklendiği haline dönüyor sadece konumlar kalıyor. Ve tabii uygulamanın arka planı ekranın küçük bir kısmını kaplıyor.Neyse bence bu bir sorun değil. Bir de tarayıcı konusunda tek şikayetim sekme kısmında iken küçük bir hareketle yanlışlıkla da olsa sayfayı kapatmam ama zamanla alışırım diye düşünüyorum. Sonraki sürümlerde bir kaç ufak sorunda düzeltilirse süper olur :)

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @[email protected]
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking

• Yarbay
    6066 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

çok alıntı oldu ya bir yerden kırpmak lazım :) siri'nin bizim asistanlardan farkı var ancak Google da böyle bir proje üzerinde zaten çalışıyor. Mejer mi neydi adı...Sesli komutlar çalışıyor, hele ki söylediğimi yazma kousu bir harika olmuş. sadece tek 1kelime yanlış anlayınca düzeltmesi biraz daha zor.Yani toptan silmek yerine bir taneye dokun sil fln amaan o kadar kusur herkeste olur... şaka bir yana gerçekten çok başarılı. ICS 4.0.3'ü çıktığından beridir kullanıyorumy yani 1hafta kadar oluyor ve gayet güzel, sevdiğim bir rom. Yabancıların dediği gibi fast sleek beautiful... Pil süresi de benim kullanımıma göre normal diyebilirim. Kasma yok bir şey yok. Moden Combat 3 oynuyorum şu sıralar ve bildiğiniz gibi grafik anlamında gerçekten başarılı bir oyun arada yavaşlasa ve yükleme ekranları uzun sürse de gayet akıcı bir şekilde çalışıyor. Yani oyun konusunda şuanda bir sıkıntısı yok, uygulamaların bir kısmının uyum sorunu var, mesela hava durumu için kullandığım Go Weather her telefonu açtığımda(kapatıp açtığımda. Başka şeyle karışmasın) yüklendiği haline dönüyor sadece konumlar kalıyor. Ve tabii uygulamanın arka planı ekranın küçük bir kısmını kaplıyor.Neyse bence bu bir sorun değil. Bir de tarayıcı konusunda tek şikayetim sekme kısmında iken küçük bir hareketle yanlışlıkla da olsa sayfayı kapatmam ama zamanla alışırım diye düşünüyorum. Sonraki sürümlerde bir kaç ufak sorunda düzeltilirse süper olur :)

Firarist dikkat ettinmi bilmem ama tarayıcı arkaplanda çalışıyor :) gece telefonu kurcalarken birden ekrana uyarı geldi mesajınızdan alıntı yapıldı görüntülemek istermisiniz dedi :D Halbuki ben cihazi kapatıp yeni kernel filan attım cihaz açıldı ve tarayıcıya hç girmemiştim :D

Ya bir hata veya google tarafından arkaplanda tarayıcıyı sürekli açık tutacak bir özellik... anlamadım gitti....

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.