Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en iyisi iade o zaman. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

c bandını söküp faturaya yapıştırıyoruz dedi benim aldığım firma (n11: shubuo): samsungtan puan mı ne kazanıyorlarmış: rutin bir şeymiş tüm firmalar yapıyormuş:
    Fakat konuyu açan zat aksi birşeyler yazdı okumadığım için net hatırlamıyorum

C bandını sadece tahhutle satılan cihazlar da temlik edilsin diye operatöre göndermek üzere sökerler.... samsung dan puan ve hikaye hepsiburada genellikle bozdurma diye tabir edilen kapalı,kutu alınıp nakite çevrilirken ürünleri satıyor daha önce çok başıma geldi.

Ayrıca bende gittigidiyor da telefon marketim satıcısı betpa bilişimden iki adet note 8 aldım ithalatçı garantili ilk gelenin etiketi yırtık fakat telefon ellenmemisti. önemsemedim eşime verdim kullanıyor... ikinci kendime aldığım dün geldi cihazın kutusundaki samsung etiketi komple yırtık arka jilatini kalkmış geri yapışmış... ekrana jilatininin ekranla alakasız şekilde yamuk yumuk yapışmış şekilde geldi ... satıcıya ulaştım hiç şaşırmadan gönderin iade alalım dedi. yarın göndereceğim iade için. internet alışverişlerine sinirlendim bende gittim bayiden türkiye garantilisini aldım az önce...

bir daha etten tövbe telefon almam...

DODANLI hocam çok uyarırdı bu,konularda beni dinlemezdim adam yüzde bin haklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. HB, n11, Gg gibi sitelerden telefon almak kadar riskli bir şey yok. Şahsen oradan alacağıma tanıdık bir telefoncudan alırım kafam rahat eder. Bu firmalar aracılığıyla telefon satan bir çok firma ikinci el telefonları toplayıp allayıp pullayıp tekrar jelatinleyip satıyor maalesef. Fiyatı bir çok arkadaşa cazip geldiği için maalesef bu firmalardan satın alıyorlar.

Arkadaşlar yaşadığım yerde bir çok telefoncu tanıdığım var. İnanın Ankara ve İstanbul gibi şehirlerdeki bir çok firmaya 30lu 50 li adetler halde ikinci el telefonları toptan satıyorlar. Ve daha acısı bu telefonları satın alan firma ya da her neyse fatura bile talep etmiyor.

Sonra millet Samsung a ya da X bir firmaya kızıyor bu sitelere aralarında fiyat farkı uçurum olduğu için. Neyse herkes özgür bu konuda. Biz tecrübelerimizi aktaralım yine alacak arkadaşların kendileri bilir.

• ekran filmini çıkaralı 2-3 gün oluyor sanırım daha ekran kirlenmedi

eğer eliniz ciddi derece kirli değilse ekran kolay kolay kirlenmiyor dolayısı ile daha ekranı yıkamadım

kalem kullanımı müthiş keyif veriyor ekranda yağ gibi kayıyor
  • Çünkü tarihin en şık ve en işlevsel cep telefonu. Her ne kadar zaman zaman burda bazı hususlarda eleştirsem de bu gerçek segmentinde kıyaslayınca netleşiyor.

• Sa arkadaslar bu klavye bazen nadir kendi kendine bir kac tusa basiyor sizdede hic oldumu ?

• Arkadaşlar note 8 ithalatçı garantili almayı düşünüyorum ... HB den almayı düşünüyorum fiyat iyi ..işlemciside snapdragonmuş ne dersiniz ..aynı fiyata bu telefonu elden alabileceğim bir yer vrmı acaba

• enteresan bir durum var belki fikir veren olur

kızım pek telefonunu kullanmıyor uzun bir ara sonra telefonu açtık sim ağa kaydedilemiyor uyarısı var

ne yaptı isek olmadı sıfırlama dahil, hat aktif ve içinde para da yüklü

gittik sim bozuldu diye yeni sim kart aldık yine aynı

başka telefona takıyoruz çalışıyor, arama yapıyor vs

işin ilginci kızımın telefonuna başka sim kart takıyoruz o da çalışıyor:)

işin içinden çıkamadık:)
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    Bana mesajı yazdığım saatte bilgi verilirken sigorta ve kaplama pakete dahil bilgisi verildi ki şimdi bende sordum, dediğiniz gibi ikisi kaldırılmış ama forumdan almak isteyen olur ise bu mesaj ile konu hakkında mağaza müdürü Canan hanımı bilgilendirirse kaplama hediye edilecekmiş.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu telefon değiştirmek inanın ev değişmekten beter 1 ay olacak neredeyse halen ayarlar ım bankacı lık uygulamalarım falan yerine oturmadı. INŞALLAH Note 8 ile uzun yıllar değişme ihtiyacım olmaz.

• Youtube daki parcalari mp3 olarak indirebilecegim bi app var midir? Flavto var ama guvenilir mi bilmem? Store disindan indiriliyor.

• Apk ile kurduğum oyun uygulamalarını neden ekranda göremiyorum. Arama ile buluyorum. Bunu nasıl düzelteceğiz?

• Telefonun kıvrımlı tarafında ufacık mor piksel kaybı var yeni fark ettim servise götürürsem düzeltmek için para isterler mi ya da daha önceden böyle bir sorunla karşılaşan var mı?
  • Roccer kullanıcısına yanıt
    Apple olsa yeni telefon verirdi.

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    o eskidendi
  • .Heisenberg. kullanıcısına yanıt
    ekranda derken uygulamalar bölümünde mi yoksa ana ekranda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Bu ne ya S8 e bu kadar yenilikler olan güncellemeler gelmedi Note 8 e hep bir ekstra özellik veriyorlar

Samsungun genel sorunu hep apple ile kıyaslama sebebidir. Samsung son çıkan modelini destekleyip diğer modellere üvey evlat muamelesi yaptığı için apple apple oldu

Yahu ben anlayamıyorum. Koca firma Samsung reklam yap Apple ile dalga geç sonra da Apple'ı taklit et iş mi Bu? Yapacaksalar tam yapsınlar.
    Note 7 olayı buna örnek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YucukluSucurtam- -- 15 Aralık 2017; 22:09:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

Youtube daki parcalari mp3 olarak indirebilecegim bi app var midir? Flavto var ama guvenilir mi bilmem? Store disindan indiriliyor.

Bu işin en iyilerinden birisi snaptube uygulamasıdır. Markette bulunmuyor youtubedan video müzik indirme programları. Zira youtube da google un olunca izin vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: serkankuk

fiyat farkından olabilirmi

Hocam eğer bu yüzden yapıyorlarsa yandı gülüm keten helvası .

Tamam Note 8 ekran büyüklüğü pil kamera ram ve kalem yanından S8 den üstün zaten bunu kabul ediyorum.

Ama S8 ile Note 8 aynı işlemciyi kullanıyorlar Note 8 çıktıktan sonra S8 üvey evlat muamelesi görmesi başladı. Ve S8 de amiral gemisi üstelik. Note 8 güvenlik yamasının yanında bir sürü yenilik gönderirken S8 e sadece hata düzeltmesi geliyor iş mi Bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

Youtube daki parcalari mp3 olarak indirebilecegim bi app var midir? Flavto var ama guvenilir mi bilmem? Store disindan indiriliyor.

Bu işin en iyilerinden birisi snaptube uygulamasıdır. Markette bulunmuyor youtubedan video müzik indirme programları. Zira youtube da google un olunca izin vermiyor

Sadece mp3 olarak indiriyor degil mi? Bana video lazim degil.

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.