Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vardı basit bir yolu
  • Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    Android be, ebso be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam, bugün 7 plustan note 8'e geçiş yaptım 6 yıllık iphone kullanıcısı olarak androide baya yabancıyım telefonda ilk ayarları nasıl yapmalıyım? Örneğin kilit ekranında always on display var görüntü ve şekil itibariye çok klas ama sanki şarjı ekstra götürür mü, ekranı hiç karartmıyor hep açık kalıyor gibi. Bu tür ilk kullanımda hangi ayarları yapmalıyım biraz yardıma ihtiyacım var.

Bir de kılıf olarak ne önerirsiniz? alcantara kılıflar şık görünüyor gibi. Buna alternatif olarak telefonu kalınlaştırmadan, şık duracak mükemmel olmasa da orta derecede koruyacak kılıf önerilerinizi de beklerim. Şimdiden sağolun.
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    spigen
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Bulamadım ben bir şey Samsung forumda şikayetçi olmuşlar bu Nougat'da olan bir mallık galiba.

• Arkadaşlar merhaba..yarın iPhone 7 Plus cihazımı 20 günlük kvk garantili cihazla takaslıycam..orchid grey renk..üstüne 300-350 lira civarı para vericem..sizce iyi mi?telefon sorunsuz kozmetik açıdan da çok iyi durumdaymış yarın inceleyip ona göre alıcam..bu rengi almak hata mı olur?veya ne gibi eksileri olur benim icin 2. El satmaya kalktığımda zor gitmesi haricinde..?alırken nelere dikkat etmeliyim?garantiyi nasıl sorgularım, tanıdık bi telefoncuya göstericem zaten sizlerinde yorumlarını alırsam mutlu olurum..teşekkürler

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    imei no ile garanti anlaşılmıyor: garanti belgesini görün. 350 tl iyi
    Hocam cevap için sağol öncelikle..kutu içeriği Türkçe garanti belgesi felan da varmış..ama ya çalıntı ve yalan dolan bi faturaysa?samsungu arasam imei No söylesem bilgi verirler mi orijinal yurtiçi ve garantili olup olmadığıyla ilgili?net şekilde emin nasıl olabilirim?

samsungu aradığınızda kutuda ve garanti belgesinde samsung türkiye yazısına bakın diyor: imei yi btk dan sorgulayabilirsiniz kayıtlı mı diye
    Anladım hocam teşekkürler..son bi soru telefonun alındığı yer önemli mi kvk garantisi varsa yeterli midir?normal bi cep tel bayisinden alınmış telefon Samsung veya ttnet vodafone Teknosa gibi biyerden değil yani sorun olur mu?

olmaz ama 2. el risk: imei klonlanmış yukarıdaki mesajlardan birinde yazıyor. faturayla halledilir. kvk ile samsung türkiye garantisi farklı mı bilmiyorum. benimki samsung türkiye: kvk ile ilgili hiç bir ibare yok. kvk apple da bakıyor bazı şubelerinde
  • Arkadaşlar 820 megabyte lık bir güncelleme geldi. Kurdum. Sizde kontrol edin

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Biz eskittik o güncellemeyi yinede teşekkürler..

• Hocam bir önceki güncellemeyi demiyorum yalnız bugün manuel olarak kontrol ettim ve 820 megabyte lık yeni güncelleme çıktı. Siz bu yeni güncellemeyi ne zaman yüklediniz. Çünkü ben sık sık manuel kontrol ediyorum bir önceki güncellemeden sonra daha yeni geldi bu update.

• Kadikoyde bir satıcıdan almıştık sahibinden aracılığıyla faturalı paralel ithalat. Adını unuttum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Samsung - kvk garantisi ayni sey. Sorun yok.

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    onu da eskittik
  • Arkadaşlar bu galerideki resimleri falan usb ye bir türlü taşıyamadım albüm oluştur falan çıkıyor ama usb yi hedef gösteremiyorum bir türlü.
  • Menuye girince yukarıda "telefonumda ara" diye bir başlık var. Bunu widget olarak ana ekranıma getirebiliyormuyum?

• Cihazı alalı 18-19 gün oldu orta güç tasarruf modunda kullanıyordum, hep hızlı şarjla 4.5 saat üstü ekran görüntüsü alıyorum. 2-3 gündür hızlı sarji kullanmıyorum tasarruf modu kapalı yine 4.5 saat üstü alıyorum. Sanırım 1ay doğru batarya performansı oturuyor. Sadece whatsapp ve gmail hariç diğer uygulamaların arka plan verisi kapalı aod 9-18 aralığında aktif. Kısaca Hızlı dolan batarya hızlı boşalır :)

Ekran koruyucu önerisi olarak istanbul içi zagg diye birşey var ilk sefer sadece ön 69tl , ön arka 109tl sonraki her uygulama arkalı ön 20 tl, sadece ön 10 tl :)

Neo flex gibi birşey ıslatıp yapıştırıyor fön makinesi ile ısıtıp uyguluyorlar. İstanbulda 3 avm de şubeleri var.marmara park ve maltepeyi biliyorum diğeri cevahir avm de sanırım..

Kullanım süresi dahilinde ilk 7 günde kılıf yanları kaldırdığı için gidip tekrar ücretsiz uygulattım. Şuan 12.gün 14 gün içinde iade hakkım var. Kenarlar kılıftan dolayı kalkıyor akşamları kılıfı çıkarıp tekrar yapıştırıyorum. Biraz eziyet gibi ama ayda bir 10 tl verip değiştirmek cazip geliyor 30-40 tl cam taktırıp her değişime 30-40 tl vermekte akıl karı değil cam koruyucularda temassızlık olabiliyormuş. Bu silikonumsu malzeme ekran dokunmatiğini olumsuz etkilemiyor. Kalem vs kayıyor üstünde kalem yazı izleri kalıyor lakin 2-3 saat içinde kayboluyor.

Herşeye rağmen kılıfsız kullanırım diyenlere önerim bunu yaptırın kılıfsız kullanırken yanlarda kalkma olmuyor. Ama kılıf yanları zorlayınca kaldırıyor alternatif olarak zagg ekran koruyucu öneriyorum.

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.