Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunca olaydan sonra şu an alınabilecek en sorunsuz telefon 1 ay sonra satılacak olan note 7 dir.
    Çünkü samsung bu işi namus meselesi yapıp o telefonu sorunsuz hale getirmek için kasıyordur kasacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunca olaydan sonra şu an alınabilecek en sorunsuz telefon 1 ay sonra satılacak olan note 7 dir.
    Çünkü samsung bu işi namus meselesi yapıp o telefonu sorunsuz hale getirmek için kasıyordur kasacaktır.
    Bunu görememek için art niyetli olmak gerekir.

• s-peni kullanan varmi? ne icin kullaniyorsunuz mesela? 2günlük hevesmi, yada gercekten isinizi görüyormu?

• ArtificialIntelligence kullanıcısına yanıt
    Actim. Muhtemelen filmin formatiyla alakali. Sizin izlediginiz filmin formati neydi?

• note 7 nin basina gelen bu talihsizlik gerceklesmeseydi, samsung rekor satis rakamlarina ulasabilirdi. rakibi i7 bekleneni veremedi ve onceki jenerasyonun uzerine birsey koyamadigi gibi geri bile gitmis gorunuyor. Eminim note 7 gincellenmis hali ile piyasadaki en iyi telefon olacaktir. ama sıkıntısı insanlarda bıraktığı patlayabilir algısı. Bence bu algiyi yenebilmek için ya fiyatlarda ciddi indirime gidecekler yada yaninda s3 saat vereceklerdir. heyecanla bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

s-peni kullanan varmi? ne icin kullaniyorsunuz mesela? 2günlük hevesmi, yada gercekten isinizi görüyormu?

şebeke içi görüntülü konuşma olmasa ve spen işimi görmese 3600 buna vermek yerine 500 liraya J2 alırdım öyle söyleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamarak

note 7 nin basina gelen bu talihsizlik gerceklesmeseydi, samsung rekor satis rakamlarina ulasabilirdi. rakibi i7 bekleneni veremedi ve onceki jenerasyonun uzerine birsey koyamadigi gibi geri bile gitmis gorunuyor. Eminim note 7 gincellenmis hali ile piyasadaki en iyi telefon olacaktir. ama sıkıntısı insanlarda bıraktığı patlayabilir algısı. Bence bu algiyi yenebilmek için ya fiyatlarda ciddi indirime gidecekler yada yaninda s3 saat vereceklerdir. heyecanla bekliyorum :)

İade ederken en son seri VR'yi geri almadılar bir de fiyatını azıcık düşürüp s3 saati bırak Samsung Gear S bile hediye verseler 2 tane alabilirim :)
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    dediler... tabi tabi...
  • emuratg4848 E kullanıcısına yanıt
    size son cevabym daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum konuya sizin alyntylarynyz uyary olarak geldigi için dönmek durumunda kalyyorum malesef

önceki mesajynyzda konuyu takip etmedigim gibi yalan ifadelerle beraber kendinize yetmeyen akly verirken bu mesajda da "çy?yrtkanlyk" gibi iftira-hakaretvari bir kelime ile karakterinizi ispatlamy? oluyorsunuz

fanboyluk ya?la ba?la olmaz, ifadelerle olur körü körüne, zoraki bir ?eyi haksyz yere savunmak bile degil savunmaya çaly?mak sizin -ifalerinizde oldugu gibi- buna bir delil

bu tip konular sadece cihazy alyp daha verimli kullnmak isteyenler takip etmez

almayy dü?ünenler

alamayacagy halde ilgi duyanlar ve cany isteyen herkes takip eder

burada cihazyn 2. elini tabi ki konu?mak lazym, çünkü bir dünya insan belli bir süre sonra satyyor telefonlary ki 2. elinin problemi olacagy gün gibi acyk

ve para iadesi alma imkany olanlara da dogru olany tavsiye edilebilme hakky olmaly

THY bile ucakta note 7 kullanmayyn duyurusu yapmayy planlarken ki göreceksini önümüzdeki günlerde, geçtigimiz günlerde bir jeep note 7 yüzünden yanarken siz pembe pancurlu dünyanyzda ya?amak isteyebilir

hiç sorun çykmayacagyny dü?ünebilirsiniz ,dü?ünmeye devam edin denecek bir ?ey yok

samsung elinden geleni yapyyor, amenna ama tekrar ediyorum ben alanlaryn yerinde olsam iade eder paramy alyrym, note 7 nin semtine bile de ugramam böyle bir imkan varken

note 7 fiayskosunun samsunga zarary tahmin edilenden cok daha fazla olacak

ben acykcasy artyk sadece pil kaynakly da olmayabilecegini dü?ünüyorum olaylar her gecen gün artyyor, samsung fazla olay yok, sadece pil de problem var diyip bir ?eyleri saklyyor da olabilir

donanymsal bir hatanyn da olabilece?ini de dü?ünmeye basladym

karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 10 Eylül 2016; 0:07:30 >

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    sıfır olay ve bu saçma haber... uçakta tutuşan iphone olayı varken bir tek hava yolu şirketi bu tarz işlem yapmadı sadece 35 şüpheli vakada bunu yapıyorlar... niye Li-ion bataryayı yasaklamıyorlar? olay komplo... apple düşen satışlardan dolayı komployu kurdu...
  • sivil havacılık g.m. uyarıyı yapmış bile

http://www.webtekno.com/turkiye-de-ucaklarda-galaxy-note-7-kullanilmasiyla-ilgili-onemli-uyari-h20140.html

http://www.teknotalk.com/galaxy-note-7ye-ucak-yasagi-48436/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 10 Eylül 2016; 0:52:12 >

• Samsung Türkiye'den değişimle ilgili açıklama gelmiş:

"Patlamayın patlamayın, değiştirecez bütün Note 7'leri."

Not: Şakaya bozulan samsungçu arkadaşlar olursa hırslarından çatlayıp patlayabilirler.

Not2: Fanlık olayını abartmayın beyler, gerçekten tehlikeli o batarya. Her elektronik firması ürününü 2 yıl ömre göre endeksler, 2 yıl dolduktan sonra bozulması firmanın karınadır. Öyle 10 yıl kullanın diye telefon üretmiyor hiç bir marka. Samsungta batarya da dozajını ayarlayamayıp çok ucuza bir fasona üretim yaptırmış bir miktarını, hangi seriye hangi bataryayı koyduklarını da kayda almadıkları için (muhtemelen bütün bataryaları karışık depoladılar) hepsini geri çağırmak zorunda kaldılar, ya da belki seçtikleri üretim tekniği bütün bataryalarda risk faktörü doğurduğunu gördüler. Kimse bütün ürününü gereksiz yere geri çağırmaz, prestij kaybı hepsini geri çağırınca oluyor. Emin olun kalitesiz batarya gibi bir ayrımı olsaydı üretimde samsungun patlayan 35 cebin 15'i bizde olurdu.

Mümkünse kullanmayın, değilse de yüksek performansa zorlayıp cebin ısınmasını sağlamayın. Gece film izlemeyin izlerken uyuya kalırsınız falan (oteldeki vaka), güneş altında pek kullanmayın (araba vakası), ve kesin kezhızlı şarj özelliğini ayarlardan kapatın!!!

İlk fırsatta da değiştiriyormusunuz iade mi ediyorsunuz ne yapıyorsanız yapın.

Son not: Evet Note 7 güzel telefondu bu sene telefon alacak olsam bende alabilirdim o yüzden takip ediyordum hatta samsung birçok şeyini düzeltti tekrar geçebilirim diyordum ama böyle bir olay oldu işte, bunun sebebide en açık haliyele ucuzculuktan, keşke daha kaliteli batarya kullansalardı da sizde burda benim tel uçuyor kaçıyor diye hava atsaydınız, değişince gene başlarsınız ama fanlığı abartmayın beyler, onu değiştirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi80 -- 10 Eylül 2016; 0:40:00 >

• ecz_mel E kullanıcısına yanıt
    TR de bu vergilerle çok zor
  • Sony'ler çok ısınıyor diye dalga geçen samsungçuların telefonu patlıyor... İlahi adalete inanmak lazım.

• Uzay mekiğinde şarjdaki note7 infilak yarattı. Yeter artık yetkililer göreve arkadaşlar bu iş şaka değil ciddiyim.
  • Arkadaslar merhaba,

Iphone 3G, 4, 4S, 5, 6 maceralarimin ardindan ilk kez bir android telefon almayi dusunuyordum kasim ayinin basinda (taahutum bitiyor). Note 7 almaya niyetlenmistim ki patlama vs gibi olaylar varmis. Nedir durum? Artik note7 alinmazmi? Sorunsuz versiyonu cikacak diyorlarmi? Cikacaksa herhangi bir tarih bellimi acaba?

• orjinal samsung 1 hafta kullanılmış Samsung Galaxy Note 7 Clear Cover Şeffaf Kılıf - EF-QN930TTEGWW

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-7-clear-cover-seffaf-kilif-ef-qn930ttegww-p-HBV000000LK8P

isteyenler mesaj atsın.Note 7 iade ettiğim için 25 tl ' e satıyorum
    sakarya elden teslim
  • Kırk yılda bir iyi telefon yaptılar dedik. Onun da başına gelmeyen kalmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haftadır şehir dışında idim ve Type C dönüştürücüsü ile araçta hızlı şarj özelliği de olan çakmak şarjından normal şarj ile sorunsuzca kullandım lakin aldığım yer beni arayarak iade edebileceğimi belirtti.
    Ben de döndüğüm gibi 7 Eylül'de cihazı kutu içeriği eksiksiz olarak iade ettim.
    2 gün sonra yani 9 Eylül'de tek çekim olarak aldığım kredi kartıma iade gerçekleşmiş.
    Bu arada Samsung müşteri hizmetleri ile dün yaptığım görüşmede gönderdiğiniz Gear VR ne olacak dedim? Siz de kalabilir, bizim hediyemiz dendi. Gerçi kullanmaya da niyetim yoktu, o da ayrı.

Ancak Note 7 ile birlikte alınan farklı aksesuarlar için kılıfı sorunsuz iade alıyorlarken farklı aksesuarları iade almaya niyetleri pek yok gibi.

Uzun lafın kısası 15 gün boyunca restart ya da donma sorunu olmasa da 8 silindirli araç gibi şarjı tüketen bir Note 7 kullandım ve iade ettim.
    Gear Icon X de almıştım ve alacak olanlara naçizane tavsiyem pil süresi sıkıntısı nedeni ile pek tavsiye etmem yönünde olur.

Note 7 yi tekrar alır mıyım?
    Şu anda kullandığım Note 5 in elde tutuşu Note 7 den sonra bir hayli kaba geldi bana ve sorunun cevabı, kesinlikle EVET!

Saygılarımla...

• reci kullanıcısına yanıt
    yuh iSheep kendini Cem Yılmaz sanıyor... herhangi hava yolunda patlayan SGN7 yok ama yasaklatma çabası var ilginç...
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.