Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
77
Favori
200.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kakuleli kahvenin faydaları yokki o yorumda genel sohbet muhabbet diyorsun :-) note7 üzerine yazıldı o gözlem. Zaten telefonun özellikleri filan konuşulmuyor artık. Patladı patlamadi dondu donmadi iade mi etsek değişim mi yapsak üzerine dönüyor yorumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ve senin gibiler sayesinde konu ne yazik ki oyle ilerliyor. Halbuki luzumsuz yorum yapanlar forumu rahat biraksa telefondaki baska seylerde konusulabilir. Bak "kullanicilar" vr oyunlarini nasil aktive edebiliriz diye haberlesmeye calisiyor ama bos beles foruma mesaj kasmalardan dolayi arada bu yorumlar kayboluyor. Birde acikcasi hocam sana ne? Kullanan arkadaslarin anasimisin babasimisin (senin ozelinde tum ayni sacma soruyu soranlara soruyorum)? Ister kullanir, ister kullanmaz sana ne??

• Söylediğin uygulamanın ekranındaki oyunları yükledim ben kutudan çıkan kod ile.
    Oyunlar pek iyi değil.

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★
  • cagdaaktan C kullanıcısına yanıt
    Ne oldu gülümseyerek yazıp dururken:-)
    Adamlar patlama riski dolayisiyla telefonları toplatirken sana ne isteyen kullanır demek zaten bilinçli tüketici olmadığının göstergesi. Yorumumdaki maddelerden birini gönül rahatlığıyla seçebilirsin. Haydi selametle :-)

• Son kelimen şunu hatırlattı ama üstüne alınma :-)https://youtu.be/_tjszCCkwaA
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Sende benim ekledigim son maddenin vucut bulmus hali olarak gereksiz yorumlarinla zirve yap bu forumda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CompostO

quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Yok mu arkadaşlar oculus sinema modunda telefona yüklenen filmleri seyredebilen?

Galeriye girip ordan film izleyebiliyorum ancak ses yok

Samsung galeriden ben de seyrediyorum. Seste falan sıkıntı yok.
    Lâkin ben oculus sinemasında seyretmek istiyorum.
    Doğrusu bildiğin sinema salonundasın oculus sinema uygulamasında seyrederken.
    Yalnız gözlüğü ilk kullandığım zaman telefonda olan videoları görüyor, sonradan eklediğim filmleri görmüyor. Galeri uygulamasında hepsini görmeme rağmen oculus sinema uygulamasında göremiyorum.
    İnternette doyurucu bir bilgi de çıkmadı.
    Oculus sinema uygulamasına bayıldım yahu.
    Denemeyen varsa mutlaka denesin.

• Birde son olarak sen ve senin gibileri ne tatmin edecek bu forumdan uzaklasmak icin,
    1. satin alanlari samsungun kaziklamis olmasi mi?
    2. Samsung cok kotu bir marka mi?
    3. Alanlarin nasil bu telefon boyle cikar diye benzin dokup yakmasi mi?
    Tatmin edecek konular cogaltilabilir tabi, senin aklina gelen varsa cekinmeden paylas. Nasil olsa kendi hayatindaki bosluklari doldurmak icin kendinle alakasiz konularda mesaj kasmaya devam edeceksin 😃

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Sende yanlis anlama dostum 😉
    https://youtu.be/sFpCIvXVJ5s

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdaaktan

Birde son olarak sen ve senin gibileri ne tatmin edecek bu forumdan uzaklasmak icin,
    1. satin alanlari samsungun kaziklamis olmasi mi?
    2. Samsung cok kotu bir marka mi?
    3. Alanlarin nasil bu telefon boyle cikar diye benzin dokup yakmasi mi?
    Tatmin edecek konular cogaltilabilir tabi, senin aklina gelen varsa cekinmeden paylas. Nasil olsa kendi hayatindaki bosluklari doldurmak icin kendinle alakasiz konularda mesaj kasmaya devam edeceksin 😃

1.Tüketici ve note3 kullanan biri olarak düştüğümuz durumdan elbette rahatsızim.
    2.Samsung un iyi firma olmasi elestiriden muaftır anlamına gelmez. Note7 elini yüzüne bulaştırdi.
    3.telefonu yakmayın bilinçli tüketici olun ve kapatın kullanmayın diyoruz. Sana ne diye cevap veriyorsun.

Bak sivil havaciligin yazısını iyi oku. Bu hale düşmüş bir tlf için boş beleş konuşuyorsun burada Note7 sahiplerinin paylasimlarini engelliyorsun diyorsun.

Bu sana son mesajım devam et Note7 üstüne paylasimlarina ölmüş bir tlf için :-)
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

• Hocam halen bos bos konusuyorsun. dedigim gibi cok yikildiysan satarsin note 3 unu baska bir tel alirsin, samsung boyle hatalar yapiyorsa baska markalara gecersin. Bunlar senin kendi verecegin kararlardir ama baskasinin hayatinda ne yaptigi seni niye bu kadar geriyor, olu bir telefonun forumunda isin ne. Hadi bak isine. Buradaki kullanan, iade eden vs kendi kararlarini alabilecek zeka seviyesinde ancak sen halen kendini baskalarina akil verecek ve saygisizlik yapacak seviyede goruyorsun. Kendin ne yaparsan yap ama baskasinin fikirlerinde saygi goster burnunu sokma. Once muhasebeciler basmisti forumu, simdide guvenlik uzmanlari.

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Uçağı istediğim yere indirin yoksa telefonu şarja takarım diye bağır hocam.

Çek uçağı Ukrayna Kiev'e diyeyim. Yada hosteslere ahaksiz teklifte bulunabilirim. Istedigimi yapmazsaniz note7yi acarim bakin ona gore diye.

Ya hostes erkekse

• quote:

Hocam halen bos bos konusuyorsun. dedigim gibi cok yikildiysan satarsin note 3 unu baska bir tel alirsin, samsung boyle hatalar yapiyorsa baska markalara gecersin. Bunlar senin kendi verecegin kararlardir ama baskasinin hayatinda ne yaptigi seni niye bu kadar geriyor, olu bir telefonun forumunda isin ne. Hadi bak isine. Buradaki kullanan, iade eden vs kendi kararlarini alabilecek zeka seviyesinde ancak sen halen kendini baskalarina akil verecek ve saygisizlik yapacak seviyede goruyorsun. Kendin ne yaparsan yap ama baskasinin fikirlerinde saygi goster burnunu sokma. Once muhasebeciler basmisti forumu, simdide guvenlik uzmanlari.

Okuduğunu anlamakta sıkıntı yaşıyorsun. Saygısızlık yapan sensin sözlerine dikkat etmelisin. Ayrıca sen kimsin ki diğer kullanıcılar adına konuşabiliyorsun. Uçağa binecegin zaman Note7 almıyoruz dediklerinde siz benim tercihlerime karisamazsiniz ne yapacağıma ben karar veririm saygısızlık yapmayın diye cevap ta verirsin sen. Hadi işine bak boş boş satasiyorsun :-)) yazıp durma engellerim :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

quote:

Hocam halen bos bos konusuyorsun. dedigim gibi cok yikildiysan satarsin note 3 unu baska bir tel alirsin, samsung boyle hatalar yapiyorsa baska markalara gecersin. Bunlar senin kendi verecegin kararlardir ama baskasinin hayatinda ne yaptigi seni niye bu kadar geriyor, olu bir telefonun forumunda isin ne. Hadi bak isine. Buradaki kullanan, iade eden vs kendi kararlarini alabilecek zeka seviyesinde ancak sen halen kendini baskalarina akil verecek ve saygisizlik yapacak seviyede goruyorsun. Kendin ne yaparsan yap ama baskasinin fikirlerinde saygi goster burnunu sokma. Once muhasebeciler basmisti forumu, simdide guvenlik uzmanlari.

Okuduğunu anlamakta sıkıntı yaşıyorsun. Saygısızlık yapan sensin sözlerine dikkat etmelisin. Ayrıca sen kimsin ki diğer kullanıcılar adına konuşabiliyorsun. Uçağa binecegin zaman Note7 almıyoruz dediklerinde siz benim tercihlerime karisamazsiniz ne yapacağıma ben karar veririm saygısızlık yapmayın diye cevap ta verirsin sen. Hadi işine bak boş boş satasiyorsun :-)) yazıp durma engellerim :-)

Sen engellersin ama o gelir arabanı yakar.Hadi eyv.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Okudugunu anlamakta sikintili olan sensin aslan parcasi. Butun yorumlarinda uzman gibi millete akil veriyorsun, kendini ne saniyorsun bilmiyorum ama bir onceki mesajimda belirttigim gibi kimse senin vermeye calistigin akla ihyiyac duymuyor. Sacma sapan ornekler vermeye devam ediyorsun, sivil havacilikta yetkili biri isen ben ucaga binerken telefonumu kapattirabilirsin yok eger hazimsizlik yasadigin icin saga sola salliyorsan ve yetki vs sifirsa birak bu isleri, kumda oynamaya devam et ve aman beni lutfen engelle 😂😂

• Üstüme pimi çekilmiş note7 atacak diye çekiniyorum aslında :-)))

• Bende seninle mesaj kasma yarisindayken tel patlayacak diye endiseliyim aslinda 😁😁

• bende bu olaylardan sonra note7 alinmaz. iphone alirim dedim. ama adamlarin yaptigi tlf tirt arkadas. bu parayi o tlfna vermek yazik günah. note 7'i beklicem ben.
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.