Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam GG5, GG4'e göre kırılmalara karşı daha dayanıklı. Çizilmelere karşı direnci ise GG4 ile benzer seviyedeymiş. Seri üretim telefonlarda, Sony'den başka modeli kılıfsız kullanmak; emniyet kemeri takmadan yüksek güvenlikli araç kullanmaya benziyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silversmith -- 27 Temmuz 2016; 10:26:09 >
  • Yazılalım bakalım konuya. Bende note5 mevcut 1 yıldır çok memnunum tek sıkıntı dahili hafıza yetersiz ve kart olmaması.

Mevcut telefonu aileme vereceğim için değiştireceğim değilse note 5 de gayet yeterli...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Hocam GG5, GG4'e göre kırılmalara karşı daha dayanıklı. Çizilmelere karşı direnci ise GG4 ile benzer seviyedeymiş. Seri üretim telefonlarda, Sony'den başka modeli kılıfsız kullanmak; emniyet kemeri takmadan yüksek güvenlikli araç kullanmaya benziyor!

hocam gg5 olsa bile kılıfsız kullanamayız :D ben daha note 2 yi kılıfsız ve filmsiz kullanmadım :D

çıksın bi görelim bakalım söyledikleri kadar dayanıklımıymış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nosfecagri

Yazılalım bakalım konuya. Bende note5 mevcut 1 yıldır çok memnunum tek sıkıntı dahili hafıza yetersiz ve kart olmaması.

Mevcut telefonu aileme vereceğim için değiştireceğim değilse note 5 de gayet yeterli...

Note 5'in hafızası gerçekten yetersiz mi geliyor?

Alma arefesinde olan ben için iyi olmadı bu : (
  •  ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

Galiba 2 model çıkacak biri düz biri kavisli.
    düz model 5.5 inç, 4 gb ram, 3500 mah batarya
    kavisli model 5.8 inç, 6gb ram, 4000 mah batarya

olacak gibi geliyor bana. Bilgiler tamamen kendi tahminim. Kavisli ekran çok daha şık duruyor bence. ,

fotoğraflar shiftdelete'den alınmıştır. Onlar da bir yerden almıştır :)

• uzays1z U kullanıcısına yanıt
    Bence donanımda farklılık olmaz. Ha keşke olsa. Hatta Edge modeli 6 inç 4200 mah pil ile enfes olur.

• muratozcirpici kullanıcısına yanıt
    Telefon taşın üstüne düştümü, taş taş üstünde kalmaz hocam! Hepsi hikaye!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Yazılalım bakalım konuya. Bende note5 mevcut 1 yıldır çok memnunum tek sıkıntı dahili hafıza yetersiz ve kart olmaması.

Açıkçası herkes için yetersiz demek benim haddime düşmez. Ama benim gibi bol bol fotoğraf ve video çeken, üstüne de Spotify ile beğendiği her şeyi indirmek isteyen bir insansanız yetmiyor. 4 5 ayda bir telefonun içindekileri alıp sıfırlama ihtiyacı duyuyorum şu anda da %10 civarı yer kaldı mesela. O nedenle şöyle 64 GB note 7 alıp üstüne oldukça büyük de bir hafıza kartı alma hedefim var. Elbette fiyatlar çok önemli gönül yurt içi garantili almak istiyor ama yine kazık olursa yurt dışı tercih ederim. Cihazım geçen sene 1820 tl ye mal olmuştu dubaiden aldım, note 7 için de 2.5 civarı maksimum bütçe ayırmayı düşünüyorum. Apple iPhone çıkınca filan biraz düşüyor note fiyatları o dönem alınabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

olacak gibi geliyor bana. Bilgiler tamamen kendi tahminim. Kavisli ekran çok daha şık duruyor bence. ,

Düz modeli gelecekse buna Samsung demeye bin şahit ister iğrenç olmuş tipiiii

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Düz modeli gelecekse buna Samsung demeye bin şahit ister iğrenç olmuş tipiiii

Tabi zevk meselesi ama bence gayet güzel duruyor hocam.Çercevelerinde tamamen siyah olmasıyla tam bir bütünlük yakanlanmış tasarımda. Simsiyah... Bence harika olmuş.

• Yav kavisli olanın pilini daha büyük yapıyorlar. Millet pil delisi olduğu için onu alıyor. Ben de sırf o yüzden S7 edge almıştım. Tabii araya 600 TL fiyat farkı da biniyor. Yine aynı taktikle gelirse kusura bakmayın satın alırken küfür ederek alacağım. 4000lik versiyon varken 3500lük alamam.

Bir de 5,5 inch olmasın abi olmasın. Resmen insanları kavisli ve pahalı olan modele yönlendirme taktiği. S7 çok az satıldı. Hep s7 edge satıldı. Çok güzel pazarladılar. Bunda da yine kavisli modele hücum ettirmek için her şeyi yapıyorlar. 5,7'ye alışınca 5,5 ufak gelecek. Çıkmadan emin konuşmayayım ama pili ufak tutmak için bahane olur bu ekran gerilemesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batarya zayıf -- 27 Temmuz 2016; 22:40:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Çok oyun yığıyorsanız ve fotoğraf ve video çekiyorsanız 32 GB yetmez. Fotoğraf ve videoları ben Google Fotoğraflarla senkronize edip telefondan siliyorum yer sorunu bu sayede yaşamıyorum ama tam manasıyla bir çözüm değil. O yüzden 32'liği satıp 64'lük Note 5 almıştım. 64 GB olanı alın uzun süre kullanacaksanız. 64 GB sadece Platinum Gold rengi vardı ama. Umarım diğer renkler de gelmiştir.

• Galaxy Note 7...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bu sızıntılarla birlikte 2 çeşit Galaxy Note 7 olacağı açığa çıkmış durumda. Sanırım S7 ve S7 Edge serisinde olduğu gibi Note 7 ve Note 7 Edge olacaktır.

Fiyatlandırma ise tahminime göre yine S7 serisinden örnek alınacaktır. Düz ekranlı Note 7, Note 7 Edge'ten daha ucuz olacaktır.

Note 7 ve Note 7 Edge arasında kesinlikle batarya kapasitesinde farklılık olacaktır. Bu da şunu gösteriyor; 4000 mah batarya sızıntıları doğru olabilir. Yani Note 7 3500 mah. Note 7 Edge ise 4000 mah. bataryaya sahip olabilir.

Ayrıca sızıntılara göre 4 GB Ram ve 6 GB Ram olarak iki farklı Note 7 testlerine şahit olmuştuk. Yine tahminen Note 7 düz ekranlı model 4GB Ram , Note 7 Edge ise 6GB Ram ile gelebilir.

Az kaldı. Bekleyip görelim...

Ekleme: İki farklı Note 7 tanıtılacağına göre S7 serisini baz alırsak ekran boyutları farklı olabilir. Mesela Note 7 5.7 inç iken Note 7 Edge 6 inç olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 28 Temmuz 2016; 8:18:18 >

• Hocam batarya kapasitesi ve ekran boyutu farkli olabilir ancak rami farkli yapmaya cesaret edemezler herhalde

• Merhaba noten7 için 2 ağustosta ön sipariş versek elimize ne zaman ulaşıyor

• quote:

peşin alamayacak, operatörden de almak istemeyenler için bir alma yöntemi var mı :) Taksitli olucak tabi.

enparalıysan kredi çekebilirsin.taksitli.
  • Sanırım cihaz s7 ile aynı donanımı kullanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Hocam batarya kapasitesi ve ekran boyutu farkli olabilir ancak rami farkli yapmaya cesaret edemezler herhalde

Hocam bence de öyle olmaması lazım. Ama sızıntılarda 4GB ve 6GB Ram'li iki farklı Note 7 modeli gözüküyor. Buna göre yorumladım olayı. İnşallah her iki Note7 modeli de 6GB Ram'li olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

Merhaba noten7 için 2 ağustosta ön sipariş versek elimize ne zaman ulaşıyor

Hocam önsiparişte kaydadeğer bir hediye yanında verilmezse bence önsiparişe hiç bulaşmayın derim. En erken siz sahip olacağınızı düşünüyorsunuz ama önsipariş vermeyenler sizden daha önce gidip satın alıp kullanmaya başlıyor.

• evet önspariş vereceklere bir hediye olması şart.en iflah olmaz tüketciler onlar çünkü...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.