Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada hocam spigen tr nin sitesinde note 7 kılıfları çıkmış note7 de biraz gözüküyor

Teşekkür ederim hocam haber verdiğiniz için. Zaten birçok Note 7 sızıntısı paylaşıldı konuda. Fazlasıyla Note 7 gördük :)

Yalnız spigen.tr gayet güzel kampanyalar yapmış. Note 7 alacak olan arkadaşlar bence değerlendirmeli...

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-7,LA_198-2.html

Rica ederim hocam. S7 edge ve note 5 karışımı tasarım note 7 in tasarımı. Tasarım tuttu devam ediyorlar bende beğeniyorum tasarımı ama kılıfsız kullanınca kırılacak korkusu olmasa:)

Tasarımı çok güzel hocam bende beğeniyorum ama dediginiz gibi arka kısım cam kaplama olunca malesef kırılma riski de var haliyle. Sağlam bir kılıfla kullanmak şart. Bir de Note 7 ekranı kavisli olacağı için uygun ekran koruyucu bulmakta zor malesef. Bu sıkıntıyı S7 Edge kullanırken çektim ve kırılmaz cam taktırmadan kullanmak zorunda kaldım.

S7 edge nin bataryası nasıldı kullandığınız süre zarfında? Neden s7edge den s7 ye geçtiniz hocam

S7 Edge'in bataryasından çok memnundum hocam. Kendi kullanımıma göre ortalama 7 saat ekran süresi alıyordum.

S7 Edge elime tam oturmuyordu bir de restart sorunum vardı. S7 Edge'i olan güncelleme alan arkadaşların bu sorunu kalmamasına rağmen benim sorun geçmemişti. Bende sattım hocam. Daha sonra başka marka telefonları deneyeyim dedim. Ama döndüm dolaştım tekrar Samsung'a geldim :) S7 Edge kullandığım için bu seferde S7 alayım bari dedim :)

S7edge batarya iyiyse demek note 7 nin de öyle olacaktır:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tazee
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

• PoroIsmylife kullanıcısına yanıt
    Cihazın RAM kaç GB merak ettim
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Fotolar keşke bana ait olsa hocam note 5 kullanıyorum fotoyu facebook grubunda biri yorum olarak atmış sildi geri

• Şimdi bul o vatandaşı. Sanırım adı ulaş. İki tehdit et :P
    Note 7 MM ile geliyor 😎😎

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

• İsterse Gingerbread ile gelsin.

Önemli olan RAM

Çünkü hiç bilinmeyen ve en çok tartışılan o.

930V Verizon için olanı.

Bir de kim paylaştıysa bunu bana biraz fake gibi gelmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Önce bir cihaz gelsin. Bir alalım. Zaten el çantam var. Kılıfı da alırız inşallah :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada hocam spigen tr nin sitesinde note 7 kılıfları çıkmış note7 de biraz gözüküyor

Teşekkür ederim hocam haber verdiğiniz için. Zaten birçok Note 7 sızıntısı paylaşıldı konuda. Fazlasıyla Note 7 gördük :)

Yalnız spigen.tr gayet güzel kampanyalar yapmış. Note 7 alacak olan arkadaşlar bence değerlendirmeli...

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-7,LA_198-2.html

Rica ederim hocam. S7 edge ve note 5 karışımı tasarım note 7 in tasarımı. Tasarım tuttu devam ediyorlar bende beğeniyorum tasarımı ama kılıfsız kullanınca kırılacak korkusu olmasa:)

Tasarımı çok güzel hocam bende beğeniyorum ama dediginiz gibi arka kısım cam kaplama olunca malesef kırılma riski de var haliyle. Sağlam bir kılıfla kullanmak şart. Bir de Note 7 ekranı kavisli olacağı için uygun ekran koruyucu bulmakta zor malesef. Bu sıkıntıyı S7 Edge kullanırken çektim ve kırılmaz cam taktırmadan kullanmak zorunda kaldım.

S7 edge nin bataryası nasıldı kullandığınız süre zarfında? Neden s7edge den s7 ye geçtiniz hocam

S7 Edge'in bataryasından çok memnundum hocam. Kendi kullanımıma göre ortalama 7 saat ekran süresi alıyordum.

S7 Edge elime tam oturmuyordu bir de restart sorunum vardı. S7 Edge'i olan güncelleme alan arkadaşların bu sorunu kalmamasına rağmen benim sorun geçmemişti. Bende sattım hocam. Daha sonra başka marka telefonları deneyeyim dedim. Ama döndüm dolaştım tekrar Samsung'a geldim :) S7 Edge kullandığım için bu seferde S7 alayım bari dedim :)

S7edge batarya iyiyse demek note 7 nin de öyle olacaktır:)

Üç aşağı beş yukarı aynı olacaktır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

İsterse Gingerbread ile gelsin.

Önemli olan RAM

Çünkü hiç bilinmeyen ve en çok tartışılan o.

930V Verizon için olanı.

Bir de kim paylaştıysa bunu bana biraz fake gibi gelmeye başladı.

Hocam yukarıda paylaşılan ekran görüntülerinin fake olma ihtimali çok yüksek. Çünkü Note 7 de kullanılacak yeni touchwizz Note 5'e çoktan port edildi. Hatta shiftdelete.net yeni arayüzün nasıl port edildiğini detaylıca anlatıyor:

http://shiftdelete.net/galaxy-note-5-modeline-yeni-touchwiz-yuklendi-72684

• Sammobile Galaxy Note7'nin yenilikleri hakkında güzel bir yazı yazmış. Okumak isteyenler buyursun lütfen :) :

http://www.sammobile.com/2016/07/25/the-galaxy-note-7-is-already-breaking-and-setting-records-and-it-hasnt-even-been-announced-yet/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 26 Temmuz 2016; 4:28:17 >
  • Edge ekran da var SS ler gerçek .

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

• PoroIsmylife kullanıcısına yanıt
    Gerçek felan değil.

Fake bunlar. İnanmıyorum.

Edge ekranı ben sana emektar NOTE 2'imde de gösteririm SS'den. Aynı uygulama ported bir custom ROM'da vardı.

930V dediğim gibi Verizon için hazırlanan version.

Keza her şey ingilizce ilk foto'da ama o da ne; Scurity Patch Level tarihi July 1, 2016 olacağına 1 Temmuz 2016

Aman estağfurullah :) Ben biraz takıntılı bir insan olduum için çizik vs olan bir ürün kullanamam< bana batar. O yüzden neredeyse aldığımdan beri kılıfla kullandım.

• gorilla glass 5 geliyor mu şimdi

• SaidAbdullah kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum 4 ile gelir on arka

• Iris kamerasi cokta ahim sahim bir ozellik degil. Bu ozellik olacagina bataryayi 4000 mah yapsalardi ...

Nihai karar elbet satis basladiginda kiyaslamalarla belli olacak .
  • fthkrgz93 F kullanıcısına yanıt
    Iphone eylül'de çıkar.

Note 7 avrupa satış fiyatının 850 euro, ingiltere fiyatının 600-650 sterlin aralığında olacağı söyleniyor.
    5le gelecektir. Note 4 GG3 ile geliyor dendi. Note 4den bayagi bir sonra tanitimi yapildi GG4un. Note 4ten once tanitilan Galaxy Alphada bile oldugu ortaya çıktı

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Keşke öyle seç beğen al özellik olsa :)

İris kamera maliyeti yükseltmiştir muhtemelen, onun yerine çok iyi çalışan bir parmak izi okuyucu büyük bir çoğunluk için evla olabilirdi.
    Fakat bir kısım "kirli" işlerde çalışıp, elleri kirli, yağlı, eldivenli olanlar için de iris kamera çok işe yarayacaktır.

Batarya muhtemelen boyut hedeflerinden kaynaklı ve s pen dolayısıyla 3500mah civarı kaldı. s7 bile 3600mah iken başka açıklama gelmiyor aklıma.

4000 olsa efsane olurdu gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.