Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
201.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam. Bana big para yok dediler ben de sinirlendim almadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam almadan çıktım. Diğer telefonlara veriyordu. Gıcık oldum, almadım. Hocam yanlız mediamarkta epey inceledim cihazı fakat ekran note5 e göre soluk geldi. Arkadaşımda 6s plus vardı 1 aylık gittim onu aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam almadan çıktım. Diğer telefonlara veriyordu. Gıcık oldum, almadım. Hocam yanlız mediamarkta epey inceledim cihazı fakat ekran note5 e göre soluk geldi. Arkadaşımda 6s plus vardı 1 aylık gittim onu aldım.

Sanırım Note 7 de bulasamayacağız hocam :) sizi iphone 7 ye daha yakın görüyorum nedense..

• quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Merhaba,

Note 7 nin kulaklık çıkışı beni memnun bıraktı, daha önce note 5 de bu konuda hayal kırıklığı yaşamıştım Note 7 de böyle bir durum söz konusu değil.Bu konuda iPhone 6S + dan (Beraber kullanıyorum Note 7 ile) bir parça daha iyi gibi geliyor bana.Aynı referans parçaları aynı kuluklıklar iel dinliyorum.Bu arada Note 7 den bir önceki Androdi cihazım HTC 10 du , onu ayrı bir köşeye koymak gerekiyor ses konusunda :d Ama Note 7 de müzik performansı konusunda hayal kırıklığı kesinlikle yaratmıyacaktır

HTC 10 un sesi hormonlu sese olan takıntım olmasa ben de note 7 çok beğendim. Özellikle şu çözünürlük düşürme olayı efsane benim için. Ama öyle bir ses veriyorki hem telefon hem de kutudan çıkan kulaklık inanılmaz derecede iyi. Hiçbiri tatmin etmiyor htc den sonra ses konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Şimdi yeni çektim, ilk önce note 7 sonra v10, tamamen oto modda çekilmiştir, en yüksek çözünürlüklerinde note 7 12mp, v10 16mp ile, önce yüklenenler yani soluk renkliler hep note 7 ile çekildi:

Hocam o Zaman v10'nun resim kalitesi daha iyi geldi bana. Renkler canlı ve daha güzel

• tas7035 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok emek göstermişsin çok teşekkür ederim...telefondan gördüğüm kadarıyla lg v10 üstün çoğunda,birde bilgisayarda bakayım

• quote:

Hayırlı olsun. Ama yinede bir gün mutlaka note 7 alacakmışsınız gibi geliyor:)

kamera çok kötüymüş
  • Hocam bugün iki taneye fiyat verdim. Sonra bimeks kampanyasını duyunca kalktım bimekse gittim. Fakat eleman % 10 para olayının note7 de olmadığını söyledi. Canım sıkıldı. Zaten 6s in şarjı canımı sıkıyorudu bu da üstüne tuz biber oldu. Sonra mediamarka gittim. Ellerinde gold varmış. Detaylıca inceledim. Hocam bir şey dikkatimi çekti. Note5 in ekranı beni her zaman büyülemiştir ama note 7 nin sanki soluk bir rengi vardı. Anlayacağınız bu kızgınlıkla arkadaşım 6s plus ını satıyordu gittim aldım. En azından plus tan zarar etmem hocam. Biliyorsunuz sağım solum belli olmaz. :)) İphone 7 den pek umudum yok. Sabah aklımda ne note7 vardı ne iğrenç ekran kasa oranına sahip plus. Ama neredeyse note7 ile eve dönüyordum. Alıcam ama artık kesinlikle ikinci el alacağım.
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam orası kesin :))
  • quote:

Hocam bugün iki taneye fiyat verdim. Sonra bimeks kampanyasını duyunca kalktım bimekse gittim. Fakat eleman % 10 para olayının note7 de olmadığını söyledi. Canım sıkıldı. Zaten 6s in şarjı canımı sıkıyorudu bu da üstüne tuz biber oldu. Sonra mediamarka gittim. Ellerinde gold varmış. Detaylıca inceledim. Hocam bir şey dikkatimi çekti. Note5 in ekranı beni her zaman büyülemiştir ama note 7 nin sanki soluk bir rengi vardı. Anlayacağınız bu kızgınlıkla arkadaşım 6s plus ını satıyordu gittim aldım. En azından plus tan zarar etmem hocam. Biliyorsunuz sağım solum belli olmaz. :)) İphone 7 den pek umudum yok. Sabah aklımda ne note7 vardı ne iğrenç ekran kasa oranına sahip plus. Ama neredeyse note7 ile eve dönüyordum. Alıcam ama artık kesinlikle ikinci el alacağım.

Anladım hocam. Hayırlısı olsun diyelim o zaman :)

• Deminkiler orijinal boyuttaydı, bir de şöyle yaptım arkadaşlar, soldaki note 7 sağdaki v10
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 22 Ağustos 2016; 19:54:05 >

• Baba Naber kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım siyah renk dual bant 128 lik getirme şansın var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ois hangi çekim modunda devreye giriyor arkadaşlar. Bir türlü açılmıyor bende, 1080 p bile seçtim ama yok.
    Soldakiler note 7 ise ayakkabı ve vazo fotoğraf ında note 7 yi daha çok beğendim. Özellikle ayakkabı
    İlk yüklediklerinizde v10 daha iyiydi şimdide sanki note 7 daha iyi. Ama yinede v10 renkler daha canlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 22 Ağustos 2016; 20:08:37 >
    Note7 nin bu fotolarında post-process çok fazla, noise u önleyelim derken ciddi detay kaybı yaratmışlar. İşin ilginci kamera sensörünün aynısı olduğu söylenen S7/ Edge in epey gerisinde ( en azından Samsung sensörlü benim cihazda ) bu konuda yeni yazılım (GraceUX) ya da firmware başarılı değil o zaman. Bu fotoları auto modla çektiniz sanırım? Sensör Sony_Imx260 mı?

Lg V10 da keskinlik ve berraklık daha fazla, pixel avatanjını da kullanmış ama biraz noise ve saturasyon var tabi.

Diğer Note7 kullananların kamera kalitesi de böyle mi diye danışın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 22 Ağustos 2016; 21:58:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ekrana baktığımızda soldaki daha doğal çıkmış. Sağdaki ise daha net geldi gözüme.

• cihaz elden düşürecek kadar ısınıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam note7 nin ekranı nasıl sizce. S7 edge ve note5 ile kıyaslarsanız?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

cihaz elden düşürecek kadar ısınıyor mu?

Yok ya ne kadar isinabilir ki.? Bana abarti geldi.

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.