Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
201.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: User Friendly

sinirlerimize sağlık diliyorum

Ciğersiz kediler. 18 yas alti ergenler.... alin kapaginizi oturun bos herifler...

Sizler buranin sakrabanisiniz sanirim.

Kedi diğer atasözüne de tam uygunsunuz
    Bu mesaja eklenen görseller:

takma hakan. blokla gitsin.

cihazi malesef servise verdim antalya samsung servisi umarim. en kisa surede yapilir.

servisi takibi nerden yapiliyor samsung ta

Gene mi arızalı çıktı cihazınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: stuka

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Yeni alacak arkadaşlar varsa bimekste normalde yeni ürüne vermiyorlarmış note 7 ye özel 360 tl hediye çeki verdiler. Birde vr hediyesine katılım yaptım. Sonuçta para cebinizden çıkmış oluyor ama cihaz 2900-3000 bandına denk geliyor.

note7 alan herkese mi veriyorlar yoksa siz almak için ısrar ettiniz falan mı? bende almayı düşünüyorum da ona göre bimeks e gideyim.

Anlamadım ki bimeks 3599 dan satmıyormu?

3599 dan satıyor ama arkadaşa sanırım yüzde10 bipara vermişler,herkese veriyorlarsa bimeksden almak daha mantıklı tabii.

Hocam 3200 e falan geliyor ozaman.Gerçi oda fena değil ama 3000 e düşmüyor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

quote:

quote:

Ciğersiz kediler. 18 yas alti ergenler.... alin kapaginizi oturun bos herifler...

cihazi malesef servise verdim antalya samsung servisi umarim. en kisa surede yapilir.

Gene mi arızalı çıktı cihazınız.

Hakan bey çok şansız

• DÜn ilk kez tam pil testi yaptım, 3 saatten fazla bluetooth açık, yarım saat konuşma, sürekli 3g açık, always on ekran açık, toplamda 17 buçuk saat kullanım, 6 saat ekran süresi aldım ki efsane değerler bence. Lg v10dan geçen biri olarak kamerayı maalesef beğenmedim, ön kamerası daha dar açılı, arka kamerada görüntüler hoşuma gitmedi, v10da profesyonel makineyle çekilmiş gibi resimlerim vardı, sırf bu yüzden satmayı düşünüyorum şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 22 Ağustos 2016; 17:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

DÜn ilk kez tam pil testi yaptım, 3 saatten fazla bluetooth açık, yarım saat konuşma, sürekli 3g açık, always on ekran açık, toplamda 17 buçuk saat kullanım, 6 saat ekran süresi aldım ki efsane değerler bence. Lg v10dan geçen biri olarak kamerayı maalesef beğenmedim, ön kamerası daha dar açılı, arka kamerada görüntüler hoşuma gitmedi, v10da profesyonel makineyle çekilmiş gibi resimlerim vardı, sırf bu yüzden satmayı düşünüyorum şimdiden.

Hocam hala v10 sizdeyse karşılaştırmalı fotoğraf yükleyebilrmisiniz konuya

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam bimeks teyim %10 para puan vermiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam bimeks teyim %10 para puan vermiyorlar

Garip... yapan başka şubelerimi varmış yani? Hocam belkide interneten yapıyor lardır

Şubenin haberi yok. Baktırdım 1 lira çıkıyor para puan. Hangi arkadaş almış bimeksten?

• tas7035 kullanıcısına yanıt
    LG G4'de fotoğraf konusunda rakiplerine göre daha iyiydi. kaliteli fotoğraf çekmek için iyi bir lense ve daha da önemlisi bunu işleyecek düzgün bir yazılıma ihtiyaç duyulur.
    Daha önce dediğim gibi samsung yazılımla belki bu sorunları düzeltebilir. Fakat bunu umut ederek bu cihazı almak büyük risktir. 1-2 ay sonra note7 eğrisiyle doğrusuyla piyasada ki gerçek konumuna gelecektir.
    Kimse kusura bakmasın yazılım konusunda Samsung'a asla güvenmiyorum ve bu tecrübelerle sabittir.
  • Aman arkadaşlar dikkat...

Olayın ilginç bir de hikayesi var. Okumanızı tavsiye ederim. (İngilizce)

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-note-7/714483-guess-who-cracked-their-2-hour-old-note-7-a.html

• quote:

Orijinalden alıntı: zbahadir

quote:

Orijinalden alıntı: insider3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: insider3

quote:

Test amaçlı bir kaç resim çektim. Otomatik ayar kullandım yol üzerindeyken detaylı ayar için zamanım yoktu. Gelecek sefere daha detaylı ayarları kullanarak resimler elde etmeye çalışacağım. Benim için iyi resim çekmesi olmazsa olmazlardan.

Sadece bana mı öyle geliyor? Resimlerde bir bozukluk var.. Çok geniş ama bulanık gibi.. çizgiler falan kırık.. blur.. ama genel bakınca çok derin gözüküyor.. 4k bulanık bir resim gibi.. Netlik yok.. solukluk var. Sanırım kararımı Note5'ten yana kullanacağım.. S7Edge Note7 den daha fena.. Note7 de yazılmda rötuş yapılmış nispeten daha iyi gibi ama bütün objektifliğimle söylüyorum şu an piyasanın en net en crystal clear ve derin resim çeken cihazı Note5. Gece daha aydınlık ama noise dolu fotoğraf istenirse bu note 7 ya da s7 alınır ama öbür türlü Note 5. Ben sanırım artık kararımı verdim Note5 64 gb alacağım..

Note 7 alan arkadaşlara hayırlı olsun.. Umarım pişman olmazsınız..

Lumia 950 kadar iyi değil onun farkındayım ama çok bulanık bir hava vardı aynı resimde görüldüğü gibi. Resim ayarlarıyla oynayamadım bu çekimler ayaküstü yapıldı çok iyi olmayabilir.

Anlıyorum.. Ben gördüklerimi ve düşüncelerimi paylaşıyorum. Negatif olmasının kime ne zararı var ki ? Yeni çıktı diye en güzeli en muhteşemi olacak diye bir kaide de yok. Bana " Çok geniş ama bulanık gibi.. çizgiler falan kırık.. blur.. ama genel bakınca çok derin gözüküyor.. 4k bulanık bir resim gibi.. Netlik yok.. solukluk var" gibi geldi.. Ne yapayım yalan mı söyleyeyim ?

Eldeki materyali görünce düşündüklerim bunlar. Başka bir arkadaş başka resim çeker belki o da muhteşem ötesi çıkar bilmiyorum. Paylaşım yapılırsa hep birlikte görebiliriz.. Ben satıcı değilim samsunga hissedar değilim apple a da hissedar değilim.. Burası forum arkadaşlar.. insanlar doğru yanlış negatif pozitif düşüncelerini paylaşmak için geliyor. Yalan yanlış bir ürünü övmek yahut başkalarının özel hayatını egolarını şişirmek için değil..

Kötü gördüğümüze kötü demezsek ne anlamı var ki burada toplanmanın?

Dizaynı çok şık mesela buna bir şey diyen var mı ? Ya da hiç bir telefonda olmayan iris tarama özelliği var. Bunlara bir şey diyor muyuz ? Demiyoruz. Ben gördüklerimi söyledim diye zoruna giden varsa block atsın görmesin o kadar zor bir şey değil. Ama henüz telefonu almamış ve karar aşamasında olan insanlar var ben onlar için paylaşıyorum düşüncelerimi ve hala kendim de karar verme aşamasını netleyemedim o sebeple..

Arkadaşım size bir şey demedim farkındaysanız sizi doğrular nitelikte şeyler yazdım. Lumia 950 XL kadar iyi değil dedim daha ne diyeyim başka anlamadım. :)

Size verdiğim cevap sadece ilk kelimeydi.. :D sonrası oddman arkadasaydı yanlıs anlasılma icin özür dilerim :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

Yeni alacak arkadaşlar varsa bimekste normalde yeni ürüne vermiyorlarmış note 7 ye özel 360 tl hediye çeki verdiler. Birde vr hediyesine katılım yaptım. Sonuçta para cebinizden çıkmış oluyor ama cihaz 2900-3000 bandına denk geliyor.

note7 alan herkese mi hediye çeki veriyorlar yoksa siz almak için ısrar ettiniz falan mı? bende almayı düşünüyorum da ona göre bimeks e gideyim.

Ben direk cihazı almak için gittim dün akşam haramidere torium bimeks e. Ordaki reyon görevlisi söyledi. Ve faturamda da yazıyor 360 tl hediye çeki. Aynen herkese veriyorlar tabi.Doğru dürüst alış verişim bile yok bimeksten. Birikme puan falan değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_1981 -- 22 Ağustos 2016; 18:02:34 >

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam ben genelde teknosadan alış veriş yaparım. Sadece tek bir siyah renk kalmış diye ayırttım. Gidip aldım bipara mıdır nedir 360 tl onu verdiler işte. Daha önce de alış verişim olmadı mağazadan.

• Akustik34 kullanıcısına yanıt
    360tl + vr gözlük kampanyası. Yeni vr gözlüğün fiyatını net bilmiyorum ama 300-400 tl diyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar Hakan Bey. Sizi G4 konusundan tanıyorum yanlış hatırlamıyorsam. Note 7 konusunu okuyordum sizin yorumunuzu gördüm. Cihazınızda ne sorunu çıktı?

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum 1-2 sayfa öndeydi galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar Hakan Bey. Sizi G4 konusundan tanıyorum yanlış hatırlamıyorsam. Note 7 konusunu okuyordum sizin yorumunuzu gördüm. Cihazınızda ne sorunu çıktı?

g4 kullanmadim v10 kullandim.

note 7 100mb lik son guncellemeyi yaptiktam sonra galeride gezerken internette takilirken vs aniden kilitlenip yeniden basliyor ve baslarken de tekrar tekrar 2 3 kere reset atip anca acilabiliyor. antalya da mark antalya karsisindaki samsung servisine biraktim yazilim yukleyelim bekleyin dediler 20 dk sonra teknisyen gelip cihazi acamadiklarini samsung dan baska bir yazilim istediklerini belirttiler. cihazi birakmak zorunda kaldim. forum xda da da bu soruni yasayanlar var.

Şimdi yeni çektim, ilk önce note 7 sonra v10, tamamen oto modda çekilmiştir, en yüksek çözünürlüklerinde note 7 12mp, v10 16mp ile, önce yüklenenler yani soluk renkliler hep note 7 ile çekildi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 22 Ağustos 2016; 18:57:18 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

quote:

quote:

quote:

g4 kullanmadim v10 kullandim.

note 7 100mb lik son guncellemeyi yaptiktam sonra galeride gezerken internette takilirken vs aniden kilitlenip yeniden basliyor ve baslarken de tekrar tekrar 2 3 kere reset atip anca acilabiliyor. antalya da mark antalya karsisindaki samsung servisine biraktim yazilim yukleyelim bekleyin dediler 20 dk sonra teknisyen gelip cihazi acamadiklarini samsung dan baska bir yazilim istediklerini belirttiler. cihazi birakmak zorunda kaldim. forum xda da da bu soruni yasayanlar var.

Geçmiş olsun hocam :(

• Merhaba,

Note 7 nin kulaklık çıkışı beni memnun bıraktı, daha önce note 5 de bu konuda hayal kırıklığı yaşamıştım Note 7 de böyle bir durum söz konusu değil.Bu konuda iPhone 6S + dan (Beraber kullanıyorum Note 7 ile) bir parça daha iyi gibi geliyor bana.Aynı referans parçaları aynı kuluklıklar iel dinliyorum.Bu arada Note 7 den bir önceki Androdi cihazım HTC 10 du , onu ayrı bir köşeye koymak gerekiyor ses konusunda :d Ama Note 7 de müzik performansı konusunda hayal kırıklığı kesinlikle yaratmıyacaktır
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.