Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.571
Cevap
52
Favori
180.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    heçen sene 27 ocakta note 2 yi kasko ile beraber 1675 e aldım. şuan kasko ile beraber 1400 lira. yani demek istediğim note serisinin fiyatı düşmüyor s serisinde olduğu gibi. tabi inşallah düşer herkes sahip olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersiny699

heçen sene 27 ocakta note 2 yi kasko ile beraber 1675 e aldım. şuan kasko ile beraber 1400 lira. yani demek istediğim note serisinin fiyatı düşmüyor s serisinde olduğu gibi. tabi inşallah düşer herkes sahip olsun :)

fiyat konusuna birşey diyememde yazını okuduktan sonra aklıma ilk gelen her sene note serisimi çıkarıyor bu samsung?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pzycho

quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Beylerwww.garantilitelefon.com dan 12 taksit toplam 1864 tl resmi distribütör garantili burdan alışveriş yapan yada bilen varmı gidebilirim?

hocam fıyat ucuz degılkı nerden buluyorsunuz bu sıtelerı guvenıp alınmaz bence 36 tl daha verın medıa markttan alın daha iyi kı bonusa kampanya olan sıteler var hızlıalda mesela cardfınans ıcın cok uygun

http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-note-3-32-gb-n9000q/02.044.1271.0707

1959 -100 tl parapuan 15 bkm expres 32 yada 35 avantajıx 1810 -1820 arası bır fıyat olur

Evet mediamarkttaki fiyatı görür görmez gittim ama anladım neymiş efendim o internet fiyatiymis burdan o fiyata veremeyiz diyorlar sinir bir olay ole deyince adamlar aklıma acaba ufak kusurlar yada kusursuz olupta geri iade alınan urunlerimi bu şekilde satıyorlarda mağazadan o fiyata vermiyorlar aklıma böyle şeyler geldi işin açıkçası :( onuda düşünüyorum şu an!

NOT: şu avantajx nedir bide bkm yi biliyorum ama dediğiniz indirimler direk fiyattan dusuyormu yoksa sonra kullanmak için puan mi veriyolar?

İnternetten satın alıp gidip mağazadan elden teslim alabiliyorsunuz. İlla kargo ile almak zorunda değilsiniz.

Internetten alıp magazadan alma konusundan eminmisin daha önce böyle birşey yaptın mi yada cevrende böyle yapan varmı?

Hocam zaten satın alırken mağazadan teslim al diye seçenek var orda. Ordan yakınında bulunan mağazayı seçiyorsun. Stok varsa o mağazada gidip ordan teslim alıyorsun. Ben daha önce denemedim ama herkes genelde o şekilde satın alıyor. Ama satın alırken mağazadan teslim al seçeneğini seçmeniz gerekiyor ve seçtiğiniz mağazada stok olması gerekiyor zaten stok olup olmadığını size gösteriyor site.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aldım cihazımı uyuz çalışanlar harici pek sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

aldım cihazımı uyuz çalışanlar harici pek sorun olmadı.

Hayırlı olsun hocam. Kasa açıklığı, ölü piksel vb. şeyleri kontrol etmenize müsade ettiler mi?
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun hocam. Kasa açıklığı, ölü piksel vb. şeyleri kontrol etmenize müsade ettiler mi?

Cihazı aldığınız zaman mağaza dışına çıkmadan müşteri hizmetlerinin oraya gidip cihazı kontrollü açmak istiyorum dediğiniz zaman kimse size zorluk çıkartamaz, orada da ölü piksel, kasa açıklığı vs tespit ederseniz anında değişim yapmak ZORUNDALAR...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furky86 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • pzycho P kullanıcısına yanıt
    evet hocam aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

quote:

Cihazı aldığınız zaman mağaza dışına çıkmadan müşteri hizmetlerinin oraya gidip cihazı kontrollü açmak istiyorum dediğiniz zaman kimse size zorluk çıkartamaz, orada da ölü piksel, kasa açıklığı vs tespit ederseniz anında değişim yapmak ZORUNDALAR...

Bende bu cihazdan almak üzereyim ölü pikseli nasıl test edebiliriz oracıkta?

• pzycho P kullanıcısına yanıt
    Telefon Tuşlar (arama ekranı) yıldız kare 0 yıldız kare yi tuşlaman gerekiyor sonra otomatik açılıyor Red Green Blue bunlara basıp kontrol edebilirsin diğerlerini de bu menüden kontrol edebilirsin...
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    Cevap gelmiş teşekkürler :) Ama keşke soru soran arkadaşlar buraya yazıp cevap beklemek yerine googleda arama yapsa ve hazır cevaplara ulaşsa
  • Cevap için teşekkür ederim ama mobil cihazdayim arastirma yapabilecek durumda değilim :( yinede teşekkür ederim.

Hocam mobil sürümden atıldı diyor mesaj ona dikkat ettim belki sınırlı vs. interneti vardır acil olabilir düşüncesiyle yazdım. Ben Note 3 den önce Note 1 alırken 1 ölü piksel çıktı ve garanti kapsamına sokulmadı neymiş 3-4 tane olması gerekliymiş vs. Servis in söylediği bu o yüzden çok sinir bozucu bir durum yardımcı olmak istedim.
  • Yapıkredi worldkart a hangi sitede kampanya var arkadaşlar, nerelerden bakabilirim
  • seas79 kullanıcısına yanıt
    Net şekilde tüketiciyi koruma kanunumuz yokken firmalar kafasına göre piksel belirleyip adamına göre muamele yapıyordu, şimdi durum öyle değil, 1 tane bile ölü piksel varsa iade hakkınız var...
  • Tşkler arkadaşlar. Evet kontrol etme imkanım oldu. Sorun yok gözüme takılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Saol bilgilendirme için...
  • Gold ve mediamarkt ın kampanyaları iyiymiş. Takipteyim. Mediamarkt hem fiyat açısından hemde mağazadan alma konusunda daha avantajlı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

quote:

hocam mediamarkt memnuniyet garantisi vermiyorsa iade almak zorunda degil. Alımı internetten yapıp magazadan teslim aiman cayma hakkı vermiyorsa o yüzden almazlar demek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Gold ve mediamarkt ın kampanyaları iyiymiş. Takipteyim. Mediamarkt hem fiyat açısından hemde mağazadan alma konusunda daha avantajlı gibi.

Bilmediğim bir şey mi var? Gold 200 TL ucuz ama siz tersini yazmışsınız.

Mediamarkt: 2.099.-
    Gold:1.989.- (100 TL BONUS) = 1.889.-
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.