Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
2.581
Cevap
58
Favori
177.505
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Samsung Galaxy Note III N9000 için Sıcak Fırsatlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ncap

vay be 1600tl ye geliyordu almadık kliksadan Samsung sandığımdan inatçı davranıyor note3 fiyatlandırmasında.. Sanırım zirve modeli olduğu için piyasa değerini korumak istiyor.

Prestij + business + özellikleri açısından fiyatlandirmada inatçı davranması normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

heçen sene 27 ocakta note 2 yi kasko ile beraber 1675 e aldım. şuan kasko ile beraber 1400 lira. yani demek istediğim note serisinin fiyatı düşmüyor s serisinde olduğu gibi. tabi inşallah düşer herkes sahip olsun :)
    |
    |
    wolfson61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ersiny699

heçen sene 27 ocakta note 2 yi kasko ile beraber 1675 e aldım. şuan kasko ile beraber 1400 lira. yani demek istediğim note serisinin fiyatı düşmüyor s serisinde olduğu gibi. tabi inşallah düşer herkes sahip olsun :)

fiyat konusuna birşey diyememde yazını okuduktan sonra aklıma ilk gelen her sene note serisimi çıkarıyor bu samsung?

Orijinalden alıntı: pzycho

quote:

Orijinalden alıntı: €KONOMI$T

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Beylerwww.garantilitelefon.com dan 12 taksit toplam 1864 tl resmi distribütör garantili burdan alışveriş yapan yada bilen varmı gidebilirim?

hocam fıyat ucuz degılkı nerden buluyorsunuz bu sıtelerı guvenıp alınmaz bence 36 tl daha verın medıa markttan alın daha iyi kı bonusa kampanya olan sıteler var hızlıalda mesela cardfınans ıcın cok uygun

http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-note-3-32-gb-n9000q/02.044.1271.0707

1959 -100 tl parapuan 15 bkm expres 32 yada 35 avantajıx 1810 -1820 arası bır fıyat olur

Evet mediamarkttaki fiyatı görür görmez gittim ama anladım neymiş efendim o internet fiyatiymis burdan o fiyata veremeyiz diyorlar sinir bir olay ole deyince adamlar aklıma acaba ufak kusurlar yada kusursuz olupta geri iade alınan urunlerimi bu şekilde satıyorlarda mağazadan o fiyata vermiyorlar aklıma böyle şeyler geldi işin açıkçası :( onuda düşünüyorum şu an!

NOT: şu avantajx nedir bide bkm yi biliyorum ama dediğiniz indirimler direk fiyattan dusuyormu yoksa sonra kullanmak için puan mi veriyolar?

İnternetten satın alıp gidip mağazadan elden teslim alabiliyorsunuz. İlla kargo ile almak zorunda değilsiniz.

Internetten alıp magazadan alma konusundan eminmisin daha önce böyle birşey yaptın mi yada cevrende böyle yapan varmı?

Hocam zaten satın alırken mağazadan teslim al diye seçenek var orda. Ordan yakınında bulunan mağazayı seçiyorsun. Stok varsa o mağazada gidip ordan teslim alıyorsun. Ben daha önce denemedim ama herkes genelde o şekilde satın alıyor. Ama satın alırken mağazadan teslim al seçeneğini seçmeniz gerekiyor ve seçtiğiniz mağazada stok olması gerekiyor zaten stok olup olmadığını size gösteriyor site.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3703 Mesaj
    aldım cihazımı uyuz çalışanlar harici pek sorun olmadı.

• Binbaşı
    1086 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

Hayırlı olsun hocam. Kasa açıklığı, ölü piksel vb. şeyleri kontrol etmenize müsade ettiler mi?

quote:

Hayırlı olsun hocam. Kasa açıklığı, ölü piksel vb. şeyleri kontrol etmenize müsade ettiler mi?

Cihazı aldığınız zaman mağaza dışına çıkmadan müşteri hizmetlerinin oraya gidip cihazı kontrollü açmak istiyorum dediğiniz zaman kimse size zorluk çıkartamaz, orada da ölü piksel, kasa açıklığı vs tespit ederseniz anında değişim yapmak ZORUNDALAR...

Teşekkürler hocam.
    |
    |
    furky86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet hocam aynen öyle
    |
    |
    pzycho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

quote:

Cihazı aldığınız zaman mağaza dışına çıkmadan müşteri hizmetlerinin oraya gidip cihazı kontrollü açmak istiyorum dediğiniz zaman kimse size zorluk çıkartamaz, orada da ölü piksel, kasa açıklığı vs tespit ederseniz anında değişim yapmak ZORUNDALAR...

Bende bu cihazdan almak üzereyim ölü pikseli nasıl test edebiliriz oracıkta?

• Binbaşı
    1225 Mesaj

Telefon Tuşlar (arama ekranı) yıldız kare 0 yıldız kare yi tuşlaman gerekiyor sonra otomatik açılıyor Red Green Blue bunlara basıp kontrol edebilirsin diğerlerini de bu menüden kontrol edebilirsin...
    |
    |
    pzycho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap gelmiş teşekkürler :) Ama keşke soru soran arkadaşlar buraya yazıp cevap beklemek yerine googleda arama yapsa ve hazır cevaplara ulaşsa
    |
    |
    seas79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    Cevap için teşekkür ederim ama mobil cihazdayim arastirma yapabilecek durumda değilim :( yinede teşekkür ederim.

|
    |

Hocam mobil sürümden atıldı diyor mesaj ona dikkat ettim belki sınırlı vs. interneti vardır acil olabilir düşüncesiyle yazdım. Ben Note 3 den önce Note 1 alırken 1 ölü piksel çıktı ve garanti kapsamına sokulmadı neymiş 3-4 tane olması gerekliymiş vs. Servis in söylediği bu o yüzden çok sinir bozucu bir durum yardımcı olmak istedim.
    |
    |
    |
    |

Net şekilde tüketiciyi koruma kanunumuz yokken firmalar kafasına göre piksel belirleyip adamına göre muamele yapıyordu, şimdi durum öyle değil, 1 tane bile ölü piksel varsa iade hakkınız var...
    |
    |
    seas79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3703 Mesaj
    Tşkler arkadaşlar. Evet kontrol etme imkanım oldu. Sorun yok gözüme takılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1225 Mesaj

Saol bilgilendirme için...
    |
    |

Orijinalden alıntı: furky86

quote:

quote:

hocam mediamarkt memnuniyet garantisi vermiyorsa iade almak zorunda degil. Alımı internetten yapıp magazadan teslim aiman cayma hakkı vermiyorsa o yüzden almazlar demek istiyorum.

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.