Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE II Uygulama İnceleme, Kullanılan Uygulamalar, Tavsiye Ve Tartışma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
70
Favori
123.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• [Deleted by Admins]
  • Süper paylaşım olmuş Herkese çok teşekkür ederim.

Samsung ekitap : kitap,dergi,gazete vs., daha yeni bir uygulama ama birsürü kitap var.
    tvyo : Tv kanalları ve diziler seyretmek için.
    Quick office : başarılı bir ofis programı ( ücretli, ben indirimdeyken almıştım )
    SwiftKey : çok başarılı bir klavye programı ( ücretli )
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuceeren

Diğer tarafta belirtmiştim ama buraya da yazayım gerçekten güzel bir hesap makinesi RealCalc
    https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.nickfines.RealCalc&hl=tr

Bir de Canlı duvar kağıdı gibi olan ama yalnızca hava değiştiğinde resmi değişen ya da çok ufak animasyonu olup pili pek etkilemeyen güzel bir program var mı ?
    ilk baktığımda @exoloji arkadaşımızın arka planının değişken olduğunu düşündüm ama yazan programı kurduğumda arka plan değişmediğini gördüm yanılıyor muyum ?

Yanılmıyorsun hocam. Arka plan bildiğin düz duvar kağıdı. Aslında pili tüketmeyecek canlı duvar kağıdı (sade bişey) benim de hoşuma gider. benim program (icon changer) ikonları değişmeye yarıyor sadece.
    *bu arada "ıspanak" adlı arkadaşa tşkler x-plore (dosya yöneticisi) çok hoşuma gitti. ilgilenenler bi denesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: deburky

Süper paylaşım olmuş Herkese çok teşekkür ederim.

Samsung ekitap : kitap,dergi,gazete vs., daha yeni bir uygulama ama birsürü kitap var.
    tvyo : Tv kanalları ve diziler seyretmek için.
    Quick office : başarılı bir ofis programı ( ücretli, ben indirimdeyken almıştım )
    SwiftKey : çok başarılı bir klavye programı ( ücretli )

tvyo'yu bende kullanıyorum ve memnunum,işteyken fırsat oldukça kullanıyorum ,akşamlarıda evde olduğum için kullanmama gerek kalmıyor.

Gelelim Samsung eKitap uygulamasına..Sizde görünce direkt indirdim kitaplarım diyince üyelik istedi ve üye oldum..Bu ana kadar sorun çıkmadı,kurcalıyım derken(dergilere,kitaplara, vs. bakayım) hata verdi,geri bildirim yaptım ve biraz daha kurcalamaya devam ettim tekrar hata verdi geribildirim yapıp uygulamayı sileceğimi belirtip şu an için geliştirilmeli diyerek uygulamayı sildim.

Evet düşünce çok güzel bu yolda şu an sayılı uygulama var,türkçe e-kitapları sergileyen(Keşke Google Play Books uygulamasında Türkçe e-kitap olsa) bir uygulamada karşıma çıkmadı henüz ve umarım geliştirilir.Sanırım Samsungun kendi uygulaması değil bir kullanıcı tarafından yazılmış.

Teşekkürler İyi Forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaErdem -- 13 Aralık 2012; 15:25:26 >

• iş yapar
  • Facebooktan foto ve durumları rehbere atıyabılmemız ıcın smartsync tarzı bi program var mı acaba ? bu arada konu çok iyi olmus emeğinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar resimleri karikature ceviren uygulama varidir. Kara kalem degil ama. Bildigin karikature cevirecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

arkadaslar resimleri karikature ceviren uygulama varidir. Kara kalem degil ama. Bildigin karikature cevirecek.

Şunun gibi mi?

Cartoon Camera
  • Merhaba
    Bu guzel paylaşım konusunu acan paylasimda bulunan ve tum emek sarfedenlere kalpten selam olsun.Ellerine saglik.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnryksl

Facebooktan foto ve durumları rehbere atıyabılmemız ıcın smartsync tarzı bi program var mı acaba ? bu arada konu çok iyi olmus emeğinize sağlık

Şunları deneyin isterseniz:

Sync.ME -Facebook Contact Sync

Contact Sync for Facebook

• Ağdaki diğer kullanıcıların paylaşıma açtığı tüm dosyaları gösteren bir uygulama var mı?
  • Pattrn : Duvar kağıdı desenleri ve otomatik değiştirme uygulaması.

Infinite Painter Free (Note) : Güzel bir spen uygulaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nargileminmarpucu -- 14 Aralık 2012; 13:04:46 >

• güzel ve basit boyama uygulaması ne tavsiye edersiniz arkadaşlar..gerçi bizim ufaklık istiyor elinden telefonu alamam artık
  • düzenleme için ellerine sağlık hocam çok daha derli toplu olmuş..
  • Kitap okuma olarak Aldico reader yerine Cool reader tavsiye ederim. Daha başarılıdır bence.
  • Arkadaslar merhaba tasker adinda bir program var harika otesi birsey yorumlar da cok olumlu ama ben bir türlü cozemedim bunu bu konuda yardimci olacak biri varmidir acaba. Programin bir iki ornek hazirlamasi olsa gerisi gekecek ama.
    Bilmeyenler bece denesin programin yapamadigi sey yok gibi ama ben yapamiyorum orasi ayri bir soru isareti :)))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: nargileminmarpucu

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

arkadaslar resimleri karikature ceviren uygulama varidir. Kara kalem degil ama. Bildigin karikature cevirecek.

Şunun gibi mi?

Cartoon Camera

kesinlikle süper bir uygulama teşekkür ederim. fakat daha önceden çektiğimiz resimleri de yapsa süper olurdu :)

• MyPhoneExplorer Client
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fjsoft.myphoneexplorer.client&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5manNvZnQubXlwaG9uZWV4cGxvcmVyLmNsaWVudCJd

MyPhoneExplorer Version: 1.8.4 (pc için)
    http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

ne kies ne airdroid telefonu pc ye bağlamada bunun üstüne yok arkadaşlar,airdroid 64 gb lık ext.hafıza kartını 10 gb göruyor,tam olarak birşey yapamıyorsun,kies zaten malum yazmaya gerek yok
    MyPhoneExplorer da wifi,usb,bluetooth bağlantısı var ext kartı doğru görüyor sürükle bırak yapabilirsiniz,her şey kontrolünüz altında her akıllı telefonda olması kesin gerekli program

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.