Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE II Uygulama İnceleme, Kullanılan Uygulamalar, Tavsiye Ve Tartışma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
742
Cevap
70
Favori
123.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucy patcher programinda surekli hata alan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: nargileminmarpucu

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

arkadaslar resimleri karikature ceviren uygulama varidir. Kara kalem degil ama. Bildigin karikature cevirecek.

Şunun gibi mi?

Cartoon Camera

kesinlikle süper bir uygulama teşekkür ederim. fakat daha önceden çektiğimiz resimleri de yapsa süper olurdu :)

o zaman Paper Camera
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dama.papercamera&feature=related_apps

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

MyPhoneExplorer Client
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fjsoft.myphoneexplorer.client&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5manNvZnQubXlwaG9uZWV4cGxvcmVyLmNsaWVudCJd

MyPhoneExplorer Version: 1.8.4 (pc için)
    http://www.fjsoft.at/en/downloads.php

ne kies ne airdroid telefonu pc ye bağlamada bunun üstüne yok arkadaşlar,airdroid 64 gb lık ext.hafıza kartını 10 gb göruyor,tam olarak birşey yapamıyorsun,kies zaten malum yazmaya gerek yok
    MyPhoneExplorer da wifi,usb,bluetooth bağlantısı var ext kartı doğru görüyor sürükle bırak yapabilirsiniz,her şey kontrolünüz altında her akıllı telefonda olması kesin gerekli program

esed virüs buluyor.

• arkadaşlar trafik duruma ile ilgili olarak uygulama yOkmdur yoksa ne zaman bu konu halledilecek bileniniz Var Mı?Sizler nasıl hallediyorsunuz

• Google googles : google yaparda iyi olmaz mı
    - kartvizitleri tarayıp rehbere atabilirsiniz
    - barkod tarayıp o ürün hakkında bilgi alabilirsiniz
    - herhangi bir resmi tarayıp türkçeye çevirebilirsiniz, örnegin japonyada bir tren istasyonunda nereye gideceginizi bulursunuz
    - marka logoyu internette taratabilirsiniz vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: paranoi

arkadaşlar trafik duruma ile ilgili olarak uygulama yOkmdur yoksa ne zaman bu konu halledilecek bileniniz Var Mı?Sizler nasıl hallediyorsunuz

Hocam ibb trafik apk si var ama berbat. Sanırım şu anda navigasyonsuz olarak en iyi alternatif Yandex Haritalar. Anlık trafik bilgisi veriyor.
  • İlk mesaja istinaden; ***Uygulama listesi düzenlenmesine devam edilmektedir.İşden dolayı pek fırsat bulamamaktayım.Alfabetik şekilde ve bir çok tavsiye olduğundan dolayı zaman almaktadır.Yardımcı olabilcek arkadaşların PM atmasını rica ediyorum.

Teşekkürler,İyi Forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerso

Google googles : google yaparda iyi olmaz mı
    - kartvizitleri tarayıp rehbere atabilirsiniz
    - barkod tarayıp o ürün hakkında bilgi alabilirsiniz
    - herhangi bir resmi tarayıp türkçeye çevirebilirsiniz, örnegin japonyada bir tren istasyonunda nereye gideceginizi bulursunuz
    - marka logoyu internette taratabilirsiniz vs

Goggles güzele benziyor hakikaten hocam, ancak şu kişi kartları ile yamuk yumuk sonuçlarla daha çok karşılaşıyorum. Sanırım onlar da ingilizce olsa daha iyi olurdu. Türk olmak suç mu ey Google? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: paranoi

arkadaşlar trafik duruma ile ilgili olarak uygulama yOkmdur yoksa ne zaman bu konu halledilecek bileniniz Var Mı?Sizler nasıl hallediyorsunuz

Hocam Yandex Haritalar uygulaması gayet başarılı bu konuda. Tavsiye ederim.

• Call recorder telefon konuşmalarını kaydetme programlarından gerçekten başarılı olanları bilen var mı? Bende karşının sesi çok iyi geliyor kendi sesim yok. Bazısında BT kulaklık ile olan ses yok. Nerdeyse tüm uygulamaları denedim sayılır. Yardımcı olacak arkadaş çok teşekkür ederim.
  • Oyun olarak bir onerim var; oynamayan pisman olur. Heleki tutkunlari kesinlikle kacirmamali.
    Predators
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fde.predators&feature=top-games#?t=W251bGwsMSwyLDIwOCwiY29tLmZkZS5wcmVkYXRvcnMiXQ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaErdem

Blackmart Alpha Uygulamasını kullanan var mı?Root gerektirip gerektirmediği bilgisine ihtiyacım var, bide sağlam virüssüz indirebilceğim bir link..

Bu uygulama google play store'daki ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmeye olanak sağlıyor.

Teşekkürler İyi Forumlar..

benim telefon rootsuz,rahatça kullanıyorum.Note 2 kullanıcıları konusunda bir arkadaş paylaşmıştı.

• Blackmart Alpha Uygulamasını kullanan var mı?Root gerektirip gerektirmediği bilgisine ihtiyacım var, bide sağlam virüssüz indirebilceğim bir link..

Bu uygulama google play store'daki ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmeye olanak sağlıyor.

Teşekkürler İyi Forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: :mert61:
    benim telefon rootsuz,rahatça kullanıyorum.Note 2 kullanıcıları konusunda bir arkadaş paylaşmıştı.

Teşekkürler,peki indirdiğiniz linki Pm veya burada paylaşabilirmisiniz?

Mesajımı yanlışlıkla silmiştim tekrar yolladım.

İyi Forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaErdem

quote:

Teşekkürler,peki indirdiğiniz linki Pm veya burada paylaşabilirmisiniz?

Mesajımı yanlışlıkla silmiştim tekrar yolladım.

İyi Forumlar..

http://db.tt/6w3fOzlr

• quote:

http://db.tt/6w3fOzlr

Teşekkürler,bir yerden Blackmart+Alpha+0.49.93.apk sını buldum ve indirip denedim..Gayet güzel bir uygulama dediğiniz gibi rootsuz olarak kullanabildim ancak indirdiğim bazı uygulamalar açılmadı,bazılarıda gayet güzel açıldı ve kullanıyorum.

Şimdilik cihaza bir sıkıntı yaratmasını istemediğim için sildim.Ancak benim gibi yeni olmayan, ve android deneyimi olan arkadaşlara öneririm.

Office Pro'yu blackmart ile indirdim;

SAMSUNG GALAXY NOTE II Uygulama İnceleme, Kullanılan Uygulamalar, Tavsiye Ve Tartışma  SAMSUNG GALAXY NOTE II Uygulama İnceleme, Kullanılan Uygulamalar, Tavsiye Ve Tartışma

Ancak Pro'mu değilmi anlayamadım,sizce? Kayıt ettirme butonu aktif değildi.

İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaErdem -- 17 Aralık 2012; 16:36:35 >

• muhakkak kullananlar vardır ama
    benim gibi bilmeyenler ya da kullanmayanlar
    kesinlikle Kies Air yüklesinler, kabloya gerek duymadan wi-fi ağından teldeki herşeye bilgisayardan erişebiliyorsunuz.
    tek kelime ile HARİKA...

bluetooth tan daha hızlı üstelik

SAMSUNG GALAXY NOTE II Uygulama İnceleme, Kullanılan Uygulamalar, Tavsiye Ve Tartışma
  • Takip. Bos bir zamanda tum onerileri inceleyecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

muhakkak kullananlar vardır ama
    benim gibi bilmeyenler ya da kullanmayanlar
    kesinlikle Kies Air yüklesinler, kabloya gerek duymadan wi-fi ağından teldeki herşeye bilgisayardan erişebiliyorsunuz.
    tek kelime ile HARİKA...

bluetooth tan daha hızlı üstelik

Hocam KIES ile ilgili olumlu yorum yapan ilk kişisin herhalde :). Ben daha önceki telefon deneyimlerimden de, ofisteki samsung sahibi herkesin yaşadıklarından da anladığım kadarı ile KIES kendine hayrı olmayan bir programdır. Sadece rehber yedeklemeye yarar :). Daha kendini güncellemeyi başaramazken, telefonunuz güncellemeye kalkar, yarıda kesilir bozulur. Çok şükür artık telefonlar wifi üzerinden direkt güncelleniyor.

Yine de normal çalıştığını varsayarsak bu özelliklere sahip olması çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mephasm -- 18 Aralık 2012; 10:19:16 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.