Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
24.331
Cevap
259
Favori
1.290.767
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    16 Mesaj

Devamlı wifi kullanıyorsanız yanıltıcı olabilir. Veri interneti ile gün boyu denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    djduke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Guncellemeyi samsung appten yapin.bende de guncellemeden sonra bi tik daha iyi gibi geldi ama temmuz hocam superdi.kimse gecmesin

|
    |
    erditepe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana pek oyle gibi gelmedi.

4 gün denedim bi fark goremedim

Pacgage disable pro ile tekrar bloke ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 5 Eylül 2018; 13:14:28 >
    |
    |
    djduke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Temmuz guncellemesindeki arkadaşlar asla guncelleme yapmayın.Agustos guncellemesindeki şarj problemi devam ediyor

|
    |

Zaten Galaxy Apps ten yapıldı. Şarja olumlu anlamda bir etkisi olmadı. Büyük ihtimalle bu ay içerisinde bir güncelleme yayınlanır. Burada önemli olan nokta herkesin Samsung Members aracılığı ile geri bildirimde bulunması. Yalnız İngilizce veya Arapça olmalı. Bu şekilde verilecek olan güncellemeye etki yapabiliriz diye düşünüyorum.

|
    |
    DARKKO70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Surda ki tartismalari gorunce guluyorum.. ben halen android 7 deyim ve oreo ya gecmeyi dusunmuyorum, sarj ve ekrab suresi zerre umrumda degil cunku gunde iki defa sarj ediyorum. Lütfen is yerinde masa basi calisan insanlar ve telefonu fazla eline almayanlar sarj konusunda yorum yapmasinlar, insanlar sizin soylediklerinizi ciddiye aliyor

Dün yanlışlıkla güncellemeyi yukleye bastım. Telefon hemen kapanıp ağustos guncellemesini yaptı. Odinle geri dönemedim de temmuza. Mecburen böyle kullanacağım artık .

|
    |
    keremalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Masabaşında çalışıp teli elinden düşürmeyenler de olabilir

|
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Benimde aynen öyle oldu

Neyse geçmiş olsun.

Yeni güncelleme bekliyeceğiz artık.

|
    |
    eeznoraa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    garantisi olsa bile telefonun hiç bir yedek parçasının servislerde olmaması durumu devam ediyor mu arkadaşlar? almayı düşündüğüm bir telefon.
    413 Mesaj

3000tlyse almayin bence xiaomi mi pro 5 alin bi arkadas ovuyordu.ekran suresi 12 saat kamerasi super dayanikli parca sikintisi yokmus bence onu alin arkadasin dedigine gore eksisi yokmus

|
    |
    stuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: DARKKO70

3000tlyse almayin bence xiaomi mi pro 5 alin bi arkadas ovuyordu.ekran suresi 12 saat kamerasi super dayanikli parca sikintisi yokmus bence onu alin arkadasin dedigine gore eksisi yokmus
    2. el alacağım da telefonun pili şişse, ekranı kırılsa başka bir şey olsa yedek parça yok para çöpe mi gidecek anlamak istediğim o.
    xiaomiyi de düşünüyorum ama fe nin kalemi ilgimi çekiyor,devamlı not almam gerekiyor çünkü.
    |
    |
    413 Mesaj
    Batarya siserse bunu garanti yapmak zorunda.Ekran kirilirsa malum en az 1500tl odemeniz gerkiyor ki bu tum edge ekranli samsunglarda gecerli zamaninda nexsus 4 um ekranini kirdim orjinal lg garantisi telefonun ikinci eli 400tl civarindayken benden 750 tl istemislerdi ustu ustluk garantideki kadinin tribini yemistim.aliyosani alin almiyosaniz urunu yolluyorum:).aynen bunu demisti.note fe ye gelirsek Yedek parca kilif sikintisi cekersiniz.Ekrani kirarsaniz telefon kadar para verirsiniz.Kalemi universitede not alirken cok yarari dokundu.slaytlarin uzerine onemli seyleri yazma falan.Cok isimi gordu.Bataryasi 1 gunu rahat cikariyo.kamerasi cok kaliteli bu fiyat bandindan suan ne kadar bilmiuorum ama gercekten bu kalitede bulamazsiniz.

Eksilerine gelicek olursam eliniz kucukse tek elle kullanima uygun degil.

Kilif sikintisi cekersiniz.

Jak cikisi ses performansini begenmiyorum.htc a9dan gectim boomsound gordugumdenmidir nedir pek begenmiyorum.Heleki bence en buyuk kusuru bi amiral gemisine gore ses performansi derim

Cok nazik telefon .dusururseniz direk kirilir yani soyle dusunun elinizde cam bardak tasiyor gibisiniz.

• Yarbay
    2893 Mesaj

Benim gibi samsung kutudan çıkan orjinal kulaklığı ve kulaklık ses çikışını beğenmeyenler için naçizane tavsiyelerim var.

Poweramp pro uygulamasını şiddetle tavsiye ederim.Ses muhteşem oluyor.bide güzel bir kulaklık ile işlem tamamdır.ben eski note4 cihazımdan beri sorunu böyle çözdüm.

Kullandığım kulaklıklar

Sony mdr 50 kablolu kulak içi.

Samsung gear circle bluetoot kulaklık.

Samsung gear iconx 2018

Bunlarin hepsinde muhteşem bir ses kalitesi aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 5 Eylül 2018; 21:28:31 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: smmmy

Devamlı wifi kullanıyorsanız yanıltıcı olabilir. Veri interneti ile gün boyu denediniz mi?
    hocam sorun wifi falan değildi pil tüketimine baktığımda experience en üstte en çok pil tüketen uygulamaydı..
    En azından uygulamaya güncelleme geldikten sonra bende düzeldi. Pil tüketiminde artık yüzde 1 bile etki etmiyor...
    |
    |
    STRİKE X ST KASA - i7 6900K @4,40GHZ-CORSAIR H115İ EXTREME...4X8 GB BALLISTIX ELITE CL16 3466 MHZ ..ASUS RAMPAGE V EXTREME X99 ... SAMSUNG 970 EVO 500 GB NVME SSD - 2x SEAGATE 8 TB HDD-1X SEAGATE 4TB HDD--MSI 1080 TI GAMİNG X-1200 WATT COOLER MASTER V1200 PSU - 2X PIONEER DVD VE BLU RAY RW - 27
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj

Kesinlikle guncellemeden sonra pil performansi arti.full internet acik.bipte oyun oynandi internette gezinildi....

Edit guncelleme derken agustos guncellemisiyle bozulan samsung apllerinin guncellemisyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 5 Eylül 2018; 22:25:0 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Uygulama güncellemesiyle Şarjın iyiye gitmesi olayı herkeste olmadı maalesef

|
    |
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
11,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.