Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: circassianman Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapalıymış teşekkürler açtım inşallah düzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Alıntıları Göster
    Mcdonnel douglas MD serisi.. Güzel uçaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pil konusundan dolayı odinle temmuz güncellemesine geri dönebilen var mı?

böyle bir şey yaparsak Knox sayacı artar mı?

şu mesajda olmayacağı, bootloader hatası verdiği yazıyor.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/134713614

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 8 Eylül 2018; 17:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

pil konusundan dolayı odinle temmuz güncellemesine geri dönebilen var mı?

böyle bir şey yaparsak Knox sayacı artar mı?

şu mesajda olmayacağı, bootloader hatası verdiği yazıyor.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/134713614
    Fotoğraflarla beraber 2 defa paylaştım. Ne temmuza ne de diğerlerine sürüm düşürmeye izin vermiyor bootloader. Kılıf kırılmaz ekran volte konuşulmasından forumda doğru düzgün yazılımsal konular arada kaynıyor keşke ayrı bir başlık açılsa hepsi için ve karışıklık olmasa.

Edit: odinle downgrade upgrade yapılması knox sayacını etkilemez cihaza uygun firmware kullanın yeter ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xraited -- 8 Eylül 2018; 18:51:46 >

• Arkadaşlar son 300 küsur mb lik guncellemeden sonra kamera performansında düşme hissesen oldu mu?

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Ben ilk oreo sürümündem nougete geri dönüş sağlamıştım. Ağustostan temmuza dönüş yapamadım. Konuyu araştırdığımda bootloaderla alakalı bir durum olduğu ancak sürüm numarasının sondan beşinci rakamın downgrade edilecek sürümünki ile aynı olan yazılıma downgrade edilebildiği sonucuna ulaştım. Bu rakam ilk oreo sürümüyle bazı ülkelerin nouget sürümü ile aynıydı. Benim de yazılım düşürebilmemin sebebi buydu. Fakat şu an tüm ağustos sürümlerinde bu rakam 3. Bu nedenle downgrade etmek mümkün değil.

Not: Bir sonraki güncellemede bu rakamın 2 olduğu herhangi bir ülke sürümü yayınlanırsa; önce onu yükleyip sonra temmuza geçmek mümkün hale gelebilir.

• eeznoraa E kullanıcısına yanıt
    O zaman dua edelim de eylül güncellemesi gelirse senin dediğin gibi olsun.

• Arkadaşlar merhaba. Bugün bir anda farkettim ki benim telefonda dokunmatik sorunu başlamış. Ekranın sağ kenarı hassasiyetini kaybetmiş. Daha sert basmam gerekiyor.

Çalışmıyor değil çalışıyor ama sol tarafa kıyasla çok fazla bastırmam gerekiyor. Kalemle denediğimde sorun yok. Telefonu migrostan aldım ne yapmam gerekli sizce?

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Telefon ekranında 3d cam koruyucu mu var?

• eeznoraa E kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam hiç kullanmadım. En ufak bir darbe almadı telefon.

Sağ edge ekranda sanırım problem. Bir şerit halinde çok zor algılıyor çünkü. Şuan kalemle kullanıyorum.

• xraited X kullanıcısına yanıt
    hocam çok güzel bir noktaya temas etmişsiniz...

"sayfalarca mavi mi alayım, siyah mı?" "kılıf ne alayım?" "kırılmaz cam taktım kırıldı." gibi boş muhabbetleri okuduk. dediğiniz gibi bunların keşke ayrı bir konusu olsa...

açıklamanız doğrultusunda eylül yamasını bekleyeceğiz demek ki...

bu arada ben bugün *#0228# ile pil kalibrasyonu yaptım, inşallah bir işe yarar.
    Cihazı ne kadar zamandır kullanmaktasınız?

• Emin değilim ama en fazla 6 ay hocam.

• mikarichi kullanıcısına yanıt
    2 sene note2 ve 3 yıl note4 kullandıktan sonra note fe ile yola devam ediyorum maalesef. Neden maalesef? Note4 ile daha uzun süre birlikte olmayı umut ederken note4'ün anakart arızası nedeniyle yeni bir telefon almam gerekti. 2.el düşünmediğimden sıfır bir telefon gerekliydi ve tek kıstasım mutlaka kalemi olmalıydı. 5 yıllık note serisi kullanımım sonucunda yüzlerce kalem ile aldığım notum birikmişti. Note5 harici hafıza takılamadığı için elendi. Note8 ise bana gereksiz pahalı geldi imkanım olmasına rağmen o parayı vermek içime sinmedi. Note fe modelini öğrenince fiyatını da görünce ilk fırsatta Ocak 2018 sonunda 2199 TL'ye Migros'tan aldım. İhtiyaçlarımı fazlası ile karşılıyor ve kalemini sürekli kullanıyorum. İleride note fe yerine ne alırım bilmiyorum ancak şu anda note4'ün anakartını da bir umut onarım yaptırmaya çalışıyorum. Kalem ihtiyacım olmasa alınacak model çok. Ancak özellikle s-pen ihtiyacı varsa o zaman note serisinden başka zaten seçenekte yok.

Yeni cihaz alacak arkadaşların tercihlerine göre araştırma yapıp hangi marka ve modelin kendilerine uyacağına karar vermeleri daha uygun olacaktır. Bu ve diğer note serileri öncelik s-pen ihtiyacı olanlar içindir. Zaten bu amaçla alan arkadaşlar da mutlu mesut kullanıyorlar.

Anladım hocam. Bu benim 2. fan edition cihazım ve ikisinde de bu tarz bir sorun yaşamadım. Belki cihazı sıfırlamakla düzelebilir donanımsal bir problem değilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: obsessedman

Anladım hocam. Bu benim 2. fan edition cihazım ve ikisinde de bu tarz bir sorun yaşamadım. Belki cihazı sıfırlamakla düzelebilir donanımsal bir problem değilse.
    Hocam problem donanımsal, konuda bir kaç arkadaşımız daha yaşamıştı aynı sorunu ve ekranları değişti yanılmıyorsam. Ama çok sık rastlanan bir sorun değil.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu ara pek takip edemedim forumu.

• Telefonu alalı baya oldu, yedek batarya elbet çıkar zamanla demişlerdi, ben mi hala batarya göremiyorum yoksa çıkmadı mı, telefondan çok memnunum tek isteğim değiştirmek zorunda kalmamam.

Hayır yani birşey olsa, servis para iadesi verse yerine yeni telefon alamıyoruz

Batarya bulabilen varsa hemen satın alalım

Birde gorilla glass performansını okuyorum milletin ekranı çizilmiş falan çok üzdü beni, daha önce htc evo 3d ve zenfone 2 kullandım. HTC çok dandik telefon olmasına rağmen maket bıçağı çivi bozuk para gibi şeylerle ekranı çizemezdim, hala ekran çiziksiz çalışıyor telefon

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti firması bu konuda sorun çıkarıyor mu acaba bilginiz var mı? Şimdi eminim çamurlaşacaklar darbeye bağlı diye.

Bu arada hep var mıydı ben mi yeni farkettim bilmiyorum ama sizin kalemlerde de bir koku var mı acaba? Sanki böyle yanık kokusu var benim kalemde? :(

• quote:

Orijinalden alıntı: frkn3d

Telefonu alalı baya oldu, yedek batarya elbet çıkar zamanla demişlerdi, ben mi hala batarya göremiyorum yoksa çıkmadı mı, telefondan çok memnunum tek isteğim değiştirmek zorunda kalmamam.

Hayır yani birşey olsa, servis para iadesi verse yerine yeni telefon alamıyoruz

Batarya bulabilen varsa hemen satın alalım

Birde gorilla glass performansını okuyorum milletin ekranı çizilmiş falan çok üzdü beni, daha önce htc evo 3d ve zenfone 2 kullandım. HTC çok dandik telefon olmasına rağmen maket bıçağı çivi bozuk para gibi şeylerle ekranı çizemezdim, hala ekran çiziksiz çalışıyor telefon
    HTC çok dandik telefon derken? Eski Gorilla Glass sürümleri daha sağlamdı bu bir gerçek.

• 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.