Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
24.311
Cevap
259
Favori
1.288.847
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    412 Mesaj

Bence 3000 tlye alinacak telefonlari iyi arastirip masaya yatirin.g6 onermem kronik sorunlari var diye cok duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kararsızkullanıcıı

Knox sayacı attı bir kere halledemezsin
    Aynen her şeyi denedim olmadı volte icin her seyi denedim kerneller, rootlar attim. Cscler yükledim volteli telefon bulamadim. Son anda birinden iphone buldum onunla hallettim. Ben sanıyordum ki rootu iptal edince samsung pass geri gelecekti. Gelmedi getiremedim... icim sadece root atmadan yapilabildigini gorunce acidi.

|
    |

Dokunmatik hakkında şikayetler ver Meizu M6 Note için. Sizce nasıl? İş arkadaşıma önerdim ama şüpheye düştüm şimdi.

|
    |
    ultiMance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkinci el 2000 tl altina almayi düşünüyorum. 3000 e cikamam. 1-2 ay once 2 aylik sorunsuz g6 yi ikinci el 1600 e aldik kardeşime. Sorun göremedim. Ghost screen ileride çıksa da Samsung da bile yaşanıyor. Elimdeki lenovo da bile var.
    Bu konuda note fe hakkinda da batarya olarak kötü şeyler okudum.
    G4 gibi anakart faciasi olmadikdan sonra diger sorun ihtimallerini göz ardı etmek gerekiyor.
    Note fe de de g4 gibi aşırı kronik bir şey yoksa karsilastirma olarak g6 mi note fe mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    DARKKO70 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6312 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dinchr

Dokunmatik hakkında şikayetler ver Meizu M6 Note için. Sizce nasıl? İş arkadaşıma önerdim ama şüpheye düştüm şimdi.
    Telefon gelir gelmez Flyme 7 güncellemesini yükleyip sıfırladım cihazı. Dokunmatik sorununa rastlamadım. Yalnız Note FE nin muhteşem Super AMOLED ekranından sonra IPS ekrana dönmek kötü oluyor. Sabahtan beri telefonu mobil veri ve wi-fi karışık, konum açık kullanmama rağmen hala %58 şarjım var. Telefonun şarjı bitmek bilmiyor Note FE den sonra baya iyi bir deneyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 6 Eylül 2018; 22:5:38 >
    |
    |

|
    |

Health My Knox ile Secure folder geri dönebiliyor diye biliyorum. Build.prop dosyası ile oynanarak

Pay kesinlikle bu işlemden olumsuz etkileniyor. Build.prop iş görmüyor.

Pass'ın hakkında (ne olduğunu biliyorum) herhangi bir fikrim yok. Build.prop ile düzelebilir de aynı Pay gibi sonsuza kadar kilitli kalabilir de.

|
    |
    Per Aspera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: general4242

İkinci el 2000 tl altina almayi düşünüyorum. 3000 e cikamam. 1-2 ay once 2 aylik sorunsuz g6 yi ikinci el 1600 e aldik kardeşime. Sorun göremedim. Ghost screen ileride çıksa da Samsung da bile yaşanıyor. Elimdeki lenovo da bile var.
    Bu konuda note fe hakkinda da batarya olarak kötü şeyler okudum.
    G4 gibi anakart faciasi olmadikdan sonra diger sorun ihtimallerini göz ardı etmek gerekiyor.
    Note fe de de g4 gibi aşırı kronik bir şey yoksa karsilastirma olarak g6 mi note fe mi ?
    G6 alacağıma S7 edge alırım daha iyi.

Kalem kullanmayı seviyorsanız FE. 18:9 ekran stili sizin için daha önemli ise G6.

İkisi de Android 7.1 ile çıktı. Samsung son anda farklı bir düşünceye kapılmaz ise (şöyle söylemek istiyorum C serisi kesinlikle Oreo alamaz diyen arkadaşlar şu an C7'nin Oreo güncellemesini Çin'de resmen aldığını görüp şaşırıyorlar. Eğer C7 Oreo almışsa (yerel cihaz) Fenin kesinlikle Pie alması gerekiyor.) FE de Pie almalı normal koşullarda.

Bu arada Samsung Oreo ile S7/S7 Edge'yi rezil duruma çevirmişken Note FE'de sistem uygulaması (Experience Service) kaynaklı pil tüketim sıkıntısı haricinde gayet iyi performans sunuyor.

İkinci el alacağınız üründe kılıfın olmasına özen gösterin derim tabi kötü bir kullanımda kazaya yol açma ihtimali var ama FE şahsen benim için o kılıfı ile eş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 7 Eylül 2018; 10:26:34 >
    |
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: High Sierra

Health My Knox ile Secure folder geri dönebiliyor diye biliyorum. Build.prop dosyası ile oynanarak

Pay kesinlikle bu işlemden olumsuz etkileniyor. Build.prop iş görmüyor.

Pass'ın hakkında (ne olduğunu biliyorum) herhangi bir fikrim yok. Build.prop ile düzelebilir de aynı Pay gibi sonsuza kadar kilitli kalabilir de.
    Volte diye diye pay falan elden gitti ona uzuldum. Healti da duzeltmeye calismayacagim. Yine de tesekkur ederim. Google'in samsung pass gibi ayari var onu kullanmaya devam ederim.

Aynı fiyatlara bulabilirsem s7 edge de düşünebilirim ama 16.9 görüntü orani kalem avantajı olmadiktan sonra seçesim gelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ultiMance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1478 Mesaj

VoLTE için sadece csc yetmiyor muydu? Ben mi yanlış biliyorum acaba.

Geçmiş olsun hocam dediğim gibi yegane çözüm Build.prop ile oynamak. Yine root işlemine ihtiyaç duyuyorsunuz.

|
    |

Orijinalden alıntı: High Sierra

VoLTE için sadece csc yetmiyor muydu? Ben mi yanlış biliyorum acaba.

Geçmiş olsun hocam dediğim gibi yegane çözüm Build.prop ile oynamak. Yine root işlemine ihtiyaç duyuyorsunuz.
    Csc degistikten sonra direkt olmuyor. Sim karti resmi volte destekleyen bir telefondan aktiflestirip sonra kendi telefonumuza takinca oluyor. Yani roota gerek yokmus.

Vodafone da onada ihtiyaç yok sadece Turkcell ve Türktelekomda gerekiyor.

|
    |
    Arkadaşlar ekran resminde görüldüğü gibi aşağıda Samsung pay ile ilgili bir şey çıkıyor. Yukarı sürükleyince uygulamayı açıyor. Daha önce Samsung Pay'in uygulama verilerini silince bir daha görünmemişti. Telefonu güncelledikten sonra verileri siliyorum birkaç dakika sonra tekrar geliyor. Çözümü nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeznoraa -- 7 Eylül 2018; 20:14:58 >
    Arkadaşlar ben Temmuz Güncellemesini yaptım. Pil durumum çok iyiydi fakat 2 gündür vasat durumda. 100 olan şarjlı FE'yi elime alınca 10 dakikada 90'na iner oldu. Şarj tutmuyor resmen. Android sistemi vb çok şarj yer oldu. Nasıl engelleyebilirim?
    Bu arada bilmediğimden soruyorum. Okullar açılıyor ve ben bütün not işlemleri FE ile yaptım geçen dönem. Bu dönem biraz daha yoğun geçecek ve telefonu şarj etmem gerekecek. Xiaomi'nin orjinal 10 bin mAh'lık power bankı ile cihazı şarj etmem sıkıntı yaratır mı?

Sıkıntı olmaz diye düşünuyorum.neticede bu iş imal etmedilermi powerbank leri.

|
    |
    Havya Makinesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk anda hızlı düsebilir.yüzde 50 altında çok dirençli oluyor.

|
    |
    Havya Makinesi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir şekilde kapanıyordu o çok karışık değil hatta ben silmiş olabilirim
    |
    |
    eeznoraa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.