Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayaydin

Temmuz olan:
    PDA/AP Versiyonu N935FXXU2BRF1
    CSC Versiyonu N935FOJV2BRF1
    MODEM/CP Versiyonu N935FXXU2BRD1
    hocam verdiğiniz linkten,

malezya ve temmuz olanına ait SS aşağıda bende buna göre romu indiriyorum...

@tayaydin

• ilk aldıktan sonra ve diger zamanlarda hız sonuçlarım

3 di

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    HAYIIIIIIIR

En son güncelleme ilk Malezya'ya gelmiş ondan Temmuz'da gözüküyor. O indirdiğiniz Ağustos güncellenmesi...

Siz ortadakini indireceksiniz, Temmuz olan O

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba Arkadaşlar

İstemeden de olsa yazdığım mesaj bir tartışmaya neden olmuş, lütfen kusura bakmayın.

Konu ile ilgili fikir belirten tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt

Kardesim kimse malini kotulemez tamamda 2100 e note 7 aliyosun.zamsung demekle agiz bukerek neyi kanitliyosun anlamiyorum.Evet ne diyim sanki seninki ithalâtci garanti degil:).yedek parca sikintisi var bunun sikintisini garanti bilcek.Ekran kirildi evet o konuda benimde korkularim var ama premium telefon istiyosan buna katlanacaksin.senin telefonun yurg disi fiyati 200 dolar sen almissin 2000tlye maliteyi olsa olsa 70 dolardir kendini avutmaya devam et.Telefon super demiyorum ama patlama olmasa bunu diyebilcekmiydiniz bilemiyorum.illa suna 5bin vercez sizde susucaksiniz bu...

• Bu ekran goruntu muazzammm kamerali senin telefonun forumundan....hadi kamerasi guzel diyon ya super senin agiz buktugun zamsung yapti...zamsung zamsungsa senin telefonunda zamsunglanmis

• Arkadaşlar merhaba. Bu cihazı şuan Migros'tan (electra garantili) personel indirimi ile 2470 TL'ye alabiliyorum.

Daha iyi fiyata bulma şansımız var mıdır ?

bu olmazsa Note 5 alacağım. Spen şart
  • seizure kullanıcısına yanıt
    Electra'yı burada ilk defa duydum şahsen... Kötünün iyisi olarak Delta garantili var ise onu tercih edin...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Bu ekran goruntu muazzammm kamerali senin telefonun forumundan....hadi kamerasi guzel diyon ya super senin agiz buktugun zamsung yapti...zamsung zamsungsa senin telefonunda zamsunglanmis
    Sen bi hız testi yapsana. 2g dediğin telefonu gördün. Git baz istasyonun dibinde yap hatta...

• Birazda Türkçe yazmaya özen gösterirsen daha kolay anlarız...

• quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Arkadaşlar merhaba. Bu cihazı şuan Migros'tan (electra garantili) personel indirimi ile 2470 TL'ye alabiliyorum.

Daha iyi fiyata bulma şansımız var mıdır ?

bu olmazsa Note 5 alacağım. Spen şart
    Geriye doğru biraz okursan koşarak uzaklaşırsın bu telefondan.

• Biraz daha koyup güvenilir bi ikinci el note 8 bulursanız daha mantıklı. Yada yurtdışı note 8 ler var uygun fiyatlı. Göze alırsanız onlara bakın derim.

• Arkadaşlar merhabalar. Telefonu suya soktum denize :) ama 2 gün oldu sadece güç tuşu çalışmıyor. Çok çok nadir çalışıyor. Hatta şöyle diyebilirim son 24 saatte belki 1 dakika çalışmıştır. Kapanmaması için şarjı dikkatli kullanıyorum. Şimdi güç düğmesini bi telefoncu yapabilir mi? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar burada gerçekten gereksiz bir tartışma yapıyorsunuz ve birbirinizi kırıyorsunuz buna gerek yok. Telefon sadece bir araç ya onu amaca dönüştürmeyin. Kimi iphone ile kimi samsung ile kimi xiomi,huawei ile mutlu. Alo diyorsun neti kullanıyorsun foto çekiyorsun hepsi bu. Bunları yapmayan bi marka yok hepsi aman aman işlerini yapıyorlar. Örnek olarak Arakadaşımda iphone 5 var yıllardır kullanıyor. Değiştirmiyor ne gerek var diyor. Adama yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

HAYIIIIIIIR

En son güncelleme ilk Malezya'ya gelmiş ondan Temmuz'da gözüküyor. O indirdiğiniz Ağustos güncellenmesi...

Siz ortadakini indireceksiniz, Temmuz olan O
    uyardığınız için teşekkürler...

dediğiniz güncellemeyi indireceğim....

ekleme: hocam samfirm sürekli crc32 hatası verip indirmeyi yarıda bırakıyor boş yere 10 gb veri indirdim....

bu crc32 yi iptal etsem sorun olur mu?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu tartışmaların iki sebebi var.

Birincisi, cihazı yeni alan arkadaşların (evet 800 sayfa çok ama yapacak bir şey yok) okumaya üşenmesi ki bu milletimizin genel özelliği.

İkincisi ise cihazı almış olan vatandaşların %1'i sorun yaşıyor, gerek kronik gerekse kendi hatalarından kaynaklı, bunu da herkes yaşıyor zannediyorlar.

Bir de şu var ki bu cihaz ithalat garantili. Bunu sonradan öğrenmiyorsunuz. Bile bile alınan bir cihaz. Cihazı kötülemek yerine kendi cihazlarınızın forumlarında dolaşın lütfen.

Çünkü kötülemek ile eleştirmek aynı şey değildir. Kaldı ki şu kıyas yapılan xiaomi ile Samsung'un karşılaştırılması da bir garip olay.

Şunu unutmayalım teknoloji kısmet işi. Cihaz sağlam veya arızalı olabilir. Nasip.

• Ben kıyaslama yapmıyorum ki, xioami note 5 pro fe den de iyi demiyorum! Problem yaşayan yüzde 1 mi? Sende aynısını yapıyosun bak. Yukarıda arkadaş yazmış yine suya girdi arızalandı diye. Bu telefon 30 40 milyon mu sattı da o kadar net söyledeniz? Bu telefon suya dayanaklı değil miydi bu arada? Gerçekleri söylemek bu kadar mı acı?

Neyse herkesten özür dilerim size elit telefonunuzla sorunsuz günler dilerim inşallah...

• Ya arkadaş kendisi aldı diye xaomi , lenowo,huawei v.b cihazları samsung ile helede note serisi bir cihazla karşılastırıp bide daha üstün gören teknoloji cahili mi diyeyim , kötu niyetli ve fesat mı diyeyim kişilerin burada tartısma yaratması , zaman ve yer işgal etmesi ne acayip bir abukluktur yahu.

Adam bu cihazı almamış baska cihaz almış burada ahkam kesiyor.
    Ben sahsen bu zamana kadar kullandığım cihaz hariç başka yere yorum yazmış adam değilim.

Övdüğün cihazlarda bişey olsa anlıyacağız ama.200 dolarlık yine ithalatcı cihazları bir note serisiyle karşılastıman bile kötü niyetini gösteriyor.

Sadece kalem ve note ozellikleri bile senin cihazcıkları sekize katlar onla çarpar bunu bil

Madem cihazin yok burada milletin kafasını bulandırma.

Burası forum..... problemi olanlar buraya yaziyor zaten.binlerce telefonda üç beş tane çikacak tabiki.

İllaki eksik yanlış hatası olacak neticede kul yapısı.ama senin örnek gösterdigin cihazcıklarla burada artık provokasyon yapma.Bizde sana laf yetiştirmeye calışacağımıza faydalı paylaşımlar yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 4 Eylül 2018; 14:56:14 >

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi ben teli 2500 tlye geçen hafta migrostan aldım. Sen redmi note 5 pro ile karsilastiriyorsun. Aldığım sırada senin dediğin de 2200 tl idi.

Şimdi bir yerde kalemi ile kılıfı ile edge ekranı ile samsung var bir yerde ogs si olmayan, 4000 mah li xiaomi var. Kaç saatte şarj oluyor o telefon?

Antutu puanlarına bakmani da öneririm.

Şu an note fe 3000 tl alınmaz. Ancak 2500 tlye alınabilecek kesinlikle en iyi telefondur.

• Daha önce 2 yıl Note 5 kullandım şuan şubat ayından beri yaklaşık 6 aydır Note Fe kullanıyorum en ufak bir sorun performans düşüşü yaşamadım her özelliğini keyifle ve sorunsuzca kullanan biriyim hatta ve hatta 2200 civarında satıldığı zaman yedek bir cihaz almayı düşünüyordum hep erteledim ve kur yükseldi ve fiyatlar uçtu alamadığıma üzüldüm. Sizin eleştirdiğiniz cihaz Note serisi her cihazın kusurları vardır elbet birazda şans işidir cihazlarında sorun yaşayan arkadaşlar haklı olarak foruma yazıyor.
    NOT : xaomi ile sık sık telefon görüşmeleri yapıyorsanız çok dikkat etmenizi tavsiye ederim sar değerleri yaydıkları radyasyon oranları çok yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkslbyr -- 4 Eylül 2018; 14:42:35 >
  • 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.