Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
228
Favori
1.475.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı temanın başka Sky Black diye sürümü var, istediğiniz gibi simgeler mavi renkli:
    (Aşağıdaki linki kopyalayıp harici internet tarayıcı ile açın sizi Samsung Themes uygulamasında o temaya yönlendirir.)

http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=com.samsung.High_contrast_theme_II&SITE_CODE=tr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Sana mi telefonunla basarilar.2g ile takilmayi seviyosan hele hele vodafone kullaniyosan cok mutlu olurcaksin eminim.Note fe yi kotulemnin sebebini anladim xiaomi telefona gecmissin.Her guncellemeyi elle yuklerisn yada reklamli resmi dosya yoneticisi kullanirsin.ILLA Bi TELEFONUN IYI OLMASI ICIN 10BIN TELE VERMEK GEREKIYOR SANIRSAM.Appleda bire milyonlarca sorun olurken bizim telefonda olmamasi garip olur onu gectim her teknoloji urununde olur mesela ornek vermek gerekirken hala ips ekranli laptoplarda isik kacirma olayinin onune gecilememistir.Xiaominin kaliteli bir marka yolunda ilerlemesi guzel ama samsung gibi olmasi cok zor.sizin aldiginiz seri nasil bilmem ama note feden once mi note 3 de bakmistim.2gye mahrum kalmak zorundaydim.mi note 3de ekrani o kadar kotuydiki beyaz sariydi.Bu telefon super demiyorum ama patlama olmadan once elime alip super telefon demistim note 7 ye.Evet note 7 elit bir telefondur.2000 tly alinacak en iyi telefondur.Amiral gemisi olarak cikmistir.Sizin aldiginiz telle mutlusunuzdur ama elit olmadigini sizde biliyorsunuzdur.Su forumda note feyi ezmeyi birak.
    Sen kendini kandırmaya devam et. Elitmiş. Evet fe iyi bi telefon, sorunlu bi iyi telefon. Bunlarında 2g den yazıyorum. Xioami 6gb orta sınıf bi telefon yapmış. Bataryası en az 1.5 gün giden. Sen akşamı görebiliyorsun acaba? Hattım da Turkcell merak ediyorsan. 3g yi görmedim daha. Senin telefonun 3000 lira şimdi. Sen dahil burdaki yüzde doksan telefon alacak olsa fe almaz burda. Evet xioami aldım ama burayı okuduktan sonra aldım. Araştırmadan alırsan böyle olursun. Sen geçenlerde nette note 8 ekran değişiminin ücretini yazan mısın yoksa İnanıpta!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xioami'in redmi note 5 pro telefonunu kullan bi arada orta sınıf telefon nasıl güzelmiş bi gör. Hele bitmeyen bataryasıyla gözlerin yaşarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 3 Eylül 2018; 23:6:23 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Bende note FE den redmi note 5 pro ya geçtim, gerçi ben mix 2s e geçecektim ama aksilik oldu, şimdi redmi note 5 pro ile FE yi kıyaslamak olmaz, FE gerçekten çok premium bir telefon, kamerası, kasası, tasarımı şahane, FE nin tek eksi yanı bataryası. FE benim ilk samsung telefonumdu ve inanılmaz memnun kaldım ben. Beni korkutan yedek parça sıkıntısı olmuştu, özellikle ekran fiyatı Vs. Kişisel bir durum yani.

Redmi note 5 pro da güzel cihaz, öncesinde de redmi note 4x ve mi mix kullanmıştım.

Uzun lafın kısası, telefon için tartışmak da neymiş, hepsinin kendine göre iyi yada kötü yanları var. Kişisel tercih bunlar.

Alıntıları Göster
    Fe nin eksileri çokta arkadaş kabul etmiyo işte. Sanki kendi üretti telefonu. Note serisi tüm telefonlar içinde elit bi seri zaten. Zamzung elinde kalan telefonları bi daha patlattı. Stoklarını eritti, kar üstüne kar etti. Ama destek yok. Benim yurt dışı note 4 ü mü servis parasıyla bile tamir etmemişti. İthalatçılarda fırsattan istifade fahiş fiyata geçiriyor. Yan ekran sorunu, bataryasıydı cızırtısıydı ekranıydı derken bu telefonun elitliği mi kalır. Note kullanan bi çok arkadaşım Huawei mate 10 Pro ya geçti.

Aklımdan geçen tek telefon note fe iken xioamiyi gördüm. 6 gb olan modelini aldım. 2000 lira civarında. Çift kamera batarya ram muhteşem. Öyle bandı 20 olayı hikaye. Boşta 3.5 gb altına düşmüyor rom. Telefon gerçekten çok hızlı. İnterneti de kat kat hızlı. Alacaklara şiddetle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Aynen oyle.en iyi sürüm oreo temmuz sürümü.

Malezya rom içın sôyluyorum.arap romu nu bilmiyorum.
    şu temmuz sürümünün samfirm indirme linki mevcut mu?
  • Merhaba arkadaşlar, telefonuma micro sd kart alacağım ama sandisk on 2 modeli arasında kararsız kaldım.

https://www.hepsiburada.com/sandisk-200gb-ultra-android-microsdxc-sd-adapter-48mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsdquan-200g-g4a-p-HBV000001IRZC

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-200gb-100mb-s-class-10-microsdxc-hafiza-karti-adaptor-sdsquar-200g-gn6ma-p-HBV0000084R7D

Şimdi 1. Bağlantıdaki kart siyah renk, 2. Bağlantıdaki ise yeni modeli, renkli bir kart. Amazon da bu eski olan modelinin fiyatı daha pahalı. Türkiye de ise siyahlar daha ucuz. Karar veremedim.

• Xiaomi mi Yoksa uranyum mu daha yüksek radyasyonlu ?

• Arkadasar agustos guncellemesini yaptim temmuz atindaki guncellemeye donmek istiyorum nasil yapabilirim?

• Hocam selam,
    samfirm'e temmuz güncellemesi için aşağıdaki bilgileri girip çıkan dosyayı indiriyorum şuan
    sanırım doğru yoldayım değil mi?

PDA/AP Versiyonu N935FXXU3BRG4
    CSC Versiyonu N935FOLB3BRG4
    MODEM/CP Versiyonu N935FXXU3BRG3

temmuz

@tayaydin
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Maalesef daha eski sürüm güncellenmeye geri dönülemiyor.
    Sammobile'a üye olduktan sonra ücretsiz indirme linkinden idm gibi internet indirme hızlandırıcıları ile hızlı indirebiliyorsunuz; bilginiz olsun...

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Kimse malını kötülemez.

Note fan iyiydi güzeldi ama yani iyi ki elden çıkarıp mate 10 almışım :)

Samsung elinde kalan çöpü piyasaya sürdü millette elit elit elit diye diye kendini kandırıyor :) alan arkadaşlara hayırlı uğurlu sıkıntısız kullanım dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Maalesef daha eski sürüm güncellenmeye geri dönülemiyor.
    Sammobile'a üye olduktan sonra ücretsiz indirme linkinden idm gibi internet indirme hızlandırıcıları ile hızlı indirebiliyorsunuz; bilginiz olsun...
    ben zaten oreonun ilk sürümündeyim, griye dönüş değil yani...
  • tayaydin kullanıcısına yanıt
    Samsung klavyesinin temasını değiştiriliyor mu

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Temmuz olan:
    PDA/AP Versiyonu N935FXXU2BRF1
    CSC Versiyonu N935FOJV2BRF1
    MODEM/CP Versiyonu N935FXXU2BRD1

• Nasil yuklerim neler yapmam.lazim anlatmamıssinizki

• arkadaslar,telefonun ustunde ve altinda 2'ser olmak uzere toplam 4 tane bildirim isigi var. bunu nasil aktif ediyoruz ?

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    ROM ülkesine göre dosya isimlerini şuradan öğrenebilirsin:
    https://samsung-firmware.org/tr/model/SM-N935F/

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Temmuz olan:
    PDA/AP Versiyonu N935FXXU2BRF1
    CSC Versiyonu N935FOJV2BRF1
    MODEM/CP Versiyonu N935FXXU2BRD1
    hocam bu malezya mı, arap mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Sana mi telefonunla basarilar.2g ile takilmayi seviyosan hele hele vodafone kullaniyosan cok mutlu olurcaksin eminim.Note fe yi kotulemnin sebebini anladim xiaomi telefona gecmissin.Her guncellemeyi elle yuklerisn yada reklamli resmi dosya yoneticisi kullanirsin.ILLA Bi TELEFONUN IYI OLMASI ICIN 10BIN TELE VERMEK GEREKIYOR SANIRSAM.Appleda bire milyonlarca sorun olurken bizim telefonda olmamasi garip olur onu gectim her teknoloji urununde olur mesela ornek vermek gerekirken hala ips ekranli laptoplarda isik kacirma olayinin onune gecilememistir.Xiaominin kaliteli bir marka yolunda ilerlemesi guzel ama samsung gibi olmasi cok zor.sizin aldiginiz seri nasil bilmem ama note feden once mi note 3 de bakmistim.2gye mahrum kalmak zorundaydim.mi note 3de ekrani o kadar kotuydiki beyaz sariydi.Bu telefon super demiyorum ama patlama olmadan once elime alip super telefon demistim note 7 ye.Evet note 7 elit bir telefondur.2000 tly alinacak en iyi telefondur.Amiral gemisi olarak cikmistir.Sizin aldiginiz telle mutlusunuzdur ama elit olmadigini sizde biliyorsunuzdur.Su forumda note feyi ezmeyi birak.
    https://youtu.be/wBKUrnY3Oig

Şunu izledi 2g mi 4g mi bi gör. Bide sen at bakalım şu elit telefonunla.

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.