Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnanılmaz fotoğraftaki yazıyıda çevirdi
  • Arkadaşlar ekranın kavislerinide kaplayan ve yanlardan açılmayan herkes tarafından onaylanmış ekran jelatini var mıdır ? Link atar mısınız ?
  • FastegL F kullanıcısına yanıt
    Bunu alırsan kafan rahat olur.

https://www.hepsiburada.com/spigen-universal-tum-cihazlarla-uyumlu-ipx8-sertifikali-su-gecirmez-kilif-crystal-clear-000em20923-p-HBV0000057B22

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xgizlix X kullanıcısına yanıt
    Rica etsem link atabilirmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth

Bana gelmicek demislerdi frozen yazan buzlu tipini aldim.

Haftada bir temizlemek zorunda kaliyorum. Keske gelse de alsak

Aslinda spigen den araklamislar bu modeli. Thin fit ile birebir ayni.

S7 de spigen kullanmis cok memnun kalmistim, kaldi ki FE icin olani stokda yok. Ringke de fena sayilmaz.

Alıntıları Göster
    Benim ekran edge kısmı ile ana kısmın tam birleştiği kaviste çatladı. Bu kılıf ona çare olmaz mesela. Aşırı yüksek bir mesafeden de düşmemişti. Edge tarafı kabak gibi açık. Öyle cins bir ekran yapmışlar ki ne yapsan kurtarmıyor :) S7 Edge'in edge ekranını kılıf kurtarıyor mesela bu kadar keskin kavis yok.

• arkadslar tel elime ulaştı. şu an oreo guncellemesi yapıyor. güncelleme sonrası hard reset wipe cache falan yapmalı mıyım
  • Arkadaşlar az önce telefon elimden kaydı ekran kırıldı. Değişim maliyetleri ne kadar şuan bilgisi olam var mı

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgenc -- 30 Haziran 2018; 15:22:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu telefonun ekranı ya çok çabuk kırılıyor yada bu düşüren arkadaşlar cok yüksek bir yerlerden düşürüyor cihazın ekraninin montsjinda bir sorun mu var acaba düştüğünde yumurta givi kırılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Kırılmaz cam bi türlü bulunamadı gitti. Ekranı değiştirmek neredeyse imkansız

• joof kullanıcısına yanıt
    Ben uzun süredir kullandığım telefona güncelleme sonrası reset atmadım ama sen atabilirsin boş telefon sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgenc

Arkadaşlar az önce telefon elimden kaydı ekran kırıldı. Değişim maliyetleri ne kadar şuan bilgisi olam var mı

Önceki sayfalarda söylendiği üzere aldığınız satıcının yetkili servisine gönderin,

kullanıcı hatası bile olsa yedek parça bulundurmak ve değişim yapmak zorundalar,

belli zaman içinde yapmadıkları durumda para iadesi veya değişim yapılması gerekiyor,

bunları yapmamaları durumunda thh başvurur bu şekilde paranızı alırsınız...

• Cihazım son sürüme güncellenmiş durumda resmi güncelleme hariç hiç birşey yapmadım. Android marketten netflix indirmeye çalıştığımda bu sürüm ile uyumlu değil uyarısı alıyorum

• Kırılmaz cam.var dokunmatigide sorunsuz edge kenarlarida sariyor tam uyumlu kilif dunyası magazalarinda var 5D korumali 40 tl.

• Bahsettiğiniz mağaza nerede acaba ve uygulnmış halinin fotoğrafını paylaşabilir misiniz

• SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Internet uzerinden satisi yok bakikoydeki magazasinda var. Jelatin denedim kilif kaldirdi orjinal kapakli kilifini kullaniyorum orjinal kilifiyla uyumsuzlugu yok gayet iyi ve darbelere karsi dayanikli telefonu korur dokunmatigide digerleri gibi degil sorunsuz ekrana tam oturur kalkma yapmaz bosluk birakmaz dokunma hassasiyetini engellemez. Piyasadaki dandik mallardan degildir heryerdede yok zaten ürün 3d degil 5D üründür.

YENI yedek bir kilif almak isityorum malum resim cekerken filan zor oluyo bazen kamera kullanmak nikkin ringke spigen verus guzel kiliflar var ama hala karar veremedim.

Edge kenarlari acik birakicak bir kilif olucakki zaten camda ekran koruyucu var ama.kararsizim. hangisi die die 3 ay oldu ;)

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde kirilmaz cam var miydi?

• Telefona bayildim

Gorunusu durusu hissiyati hizi herseyi guzel.

Bu fiyata daha iyi bir telefon alinacagini zannetmiyorum.

• note 8 konusunu bulamadım da note 8 batarya kılıf önerisi olan varmi

• redsabbath R kullanıcısına yanıt
    Apkmirror sitesinden en son beta sürüm değil bir önceki sürümü indirin sorunsuz çalışacaktır.

Netflix bootloader açık olan, veya rootlu olan cihazlarda play store üzerinden indirilemiyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Hocam sizde kirilmaz cam var miydi?
    ALİ'den almıştım, edge kenarları kapatan kılıf var ama hem parmak izi gösteriyor hem dokunmatik hassasiyetini azalttı.

şimdi ebaydan aldığım tam saran kılıf geldi değiştireceğim, ebaydan yurtdışındaki kardeşim aldı benim adıma...

https://www.ebay.com/itm/302497944697
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.