Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen ekrana basınca ana ekrana ikonlar hepsi birden gelmiyor. Sırayla tek tek geliyorlar. Bu durumu yaşayan var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo da lte ve vowifi kullanan var mı ? Varsa hangi ülkenin romunu kullanıyorsunuz?
    Ben malezya romunda ilk sayfadaki csc yüklediğimde vowifi geldi ancak lte gelmedi
  • Ankarada delta servis tecrübesi olan varmı ?
  • Odini indireyim dedim. Sitesine girdim. Root falan bişiyler diyor tırstım indirmedim.

Yahu bu odin samsungun sunduğu offical bir yazılım değil mi ?

Bu arada biri bana odin ve samsung usb driver linki verebilir mi ?
    Özellikle odin üzerinden oreo yükleyen bir arkadaşl verse çok makbule geçer.
  • Merhaba arkadaşlar. Cihazı uzun süre kullanıpta pil konusunda açıklama yapabilecek birisi var mı? note fe ile xiaomi mi mix 2 arasında gidip geliyorum. Hangisini önerirsiniz ve dediğim gibi note fe'nin pil konusu beni çok düşündürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaarruukk -- 14 Mayıs 2018; 0:50:18 >
  • Arkadaşlar

Önerebileceğiniz ekran koruyucu ve arka kilif link alabilir miyim?

Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FooL

Arap romlu (KSA) cihaz kullanıyorum herhangi bir rom değiştirme veya odinle uğraşmadım. Aldığım gibi kullanıyorum. Ne güncelleme ile ilgili ne de şebeke sorunu yaşamadım. Bildirimler ile ilgili de herhangi bir sorunum yok. Ekran süresi en az 5 saat alıyorum karma kullanım ile. Gayet memnunum Sanırım bu yazılımsal sorunlar rom atıldıktan sonra karşılaşılıyor. Volte önemli değil normal kullanayım diyorsan benim gibi sorun yaşama ihtimalin düşük yazılımsal olarak.

Ben güncelleme sonrası temiz kurulum yaptım yedeklerimi alıp. Almayı düşünüyorsan bence alabilirsin bir çok kişi kullanıyor cihazı. Başka cihazların konusuna da bakarsan herkes bir şeylerden şikâyetçi. En iyisi içine sinen cihazı alıp kullanmak ve keyfine varmak. Teknoloji biraz da şans işi.
    Bende de Ksa rom var,güncellememi aldım.Güncelleme öncesi telefon herşeyiyle süperdi güncelleme sonrası ultra süper oldu.Telefondan çok memnunum.Herhangi bir ek işlem yapmadım,voltesizde sesi çok temiz.

• mobius strip kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma sert cikistim biraz.ticari amacli yapiyorsunuz diyen bendim.forumda herkesin icin problem haline gelen cam bulamama ve dusurme korkusu.eskiden kullandigimiz jelatinlerin yine moda olmasinin en buyuk sebebi edge ekranli telefonlarin cogalmasi.cam oldugunda yapismadigdan yine çinli arkadaşlarımız çözüm olarak jelatin olayina geri döndü.Jelatinler cizilme içkindir.ha evet jelatin dusmeye karsi korur nasil derseniz küçük sivri cisimlerin çivi etkisini azaltir.Bide nano sivilar cikti.Hep bunlar edge ekranlar yuzunden....

• luix kullanıcısına yanıt
    Biraz geç bir cevap oldu ancak artık güncelleştirmeleri kaldırmanıza gerek yok OREO güncelleştirmesini yüklediğiniz an şikayetçi olduğunuzu tahmin ettiğim tüm sorunlar ortada kalktı onları aşağıda listeliyorum.

Geçen gün oreo güncelleştirmesini aldım

1-Canlı mesajın mesajlar içinde multimedia olarak eklenemmesi durumu ortan kalkmış,
    2-akıllı seçimde whats upta paylaşım yaparken kendi kendine resim içeriğindeki yazıları metine çevirim resmin altına yazması saçmalığı ortadan kalkmış,
    3-Akıllı seçimde resim etrafında kalan nokta nokta çizgiler problemi ortadan kalmış
    4- Canlı mesaj aynı note 8 de çalıştığı gibi çalışıyor

Bu eklentileri yüklemeden oreo güncellemesi alan arkadaşlar akıllı mesaj telefonunuza yüklendi mi acaba güncellemeyle yoksa bizde yüklü olan app lermi fix oldu merkatayım ?
  • 4K çektiğim video telefondan youtube'a FULL HD yüklenmiş

4K olması için pcden mi yüklemem gerekli youtubea_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiraiMisa

Merhaba arkadaşlar,

Forumu uzun bir süredir takip ediyorum. Bu Pazar günü anneler günü ile birlikte sipariş edeceğim.
    Sorum şu ki gittigidiyor da ceppaket satışa tekrar başlamış ve fiyat 2088 tl. Hepsiburada da fiyat 2200 tl.
    Hepsiburadadan alan arkadaşlarda kılıf çıkıyor ve telefon okuduğum kadarıyla kurulum ekranı v.s geliyor.
    Gittigidiyor ceppaketten alan arkadaşlarda kılıf çıkıyor mu ?
    Cihaz kurulum ekranı geliyor mu ?

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Siparişimi ona göre Hb yada GG üzerinden yapacağım.
    Zira eğer içinden kılıf çıkmıyor ve telefon kurulum ekranı gelmeden direk açılıyorsa Hbden almak daha mantıklı gibi görünüyor.
    Gittigidiyor ve Ceppaketten Siyah renk aldım
    Kutudan kılıf çıktı
    Kullanıyorum çok güzel

• Merhaba arkadaşlar;

Mavi renk neden daha pahalı acaba bilgisi olan var mı? Donanım farkı yok sanırım ama neden fark var anlayamadım

• erdsavas kullanıcısına yanıt
    Az bulunduğundan fırsatçılar fiyatı yüksek tutuyor

• Arkadaşlar Malezya romlu cihazlara wifi den güncelleme geliyormu ?
  • Merhaba,
    Telefonda dün gece ağ gitmiş, ağ bağlantısı yok diyor. Açtım kapadım, imei leri sorguladım, hattımı başka bir tel.de denedim yine de gelmedi. Ağ bağlantılarını da sıfırladım olmadı bir türlü.. Fabrika ayarlarına mı dönsem ? Bu sorunla karşılaşan oldu mu hiç?
  • ŞahSultanFE kullanıcısına yanıt
    Ben yolladım 1 hafta önce. Hala bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaGaNoFE

Mavi ışık filtresi açık olmuş olabilir veya ekran modu ayarını değiştirmişlerdir. Renk tonlarını da istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. İsterseniz soğuk isterseniz sıcak isterseniz yeşil tonlu ekran bile yapabilirsiniz.

2K süper amoled ekran deneyimi gerçekten çok iyi. Alıştıktan sonra ips paneller gözünüzde çöp görünüyor artık
    ana ekran güzeldi ama dediğim gibi ayarlar menüsüne girdim sarımtırak bir renk vardı ve telefondan soğuttu beni.uygun zamanda gidip başka bir yerde inceleyim.cevap için sağolun
  • 2k ile full hd ekran arasında nasıl bariz fark var ben anlayamadım . Benim gözler gidik herhalde . Bana farklı gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C3B427E7B

Bu mesaj silindi.
    telefon dahili hafizadaki media.notofication ring ton gibi tum medya dosyalarini silin.telefon on vellegini cihaz bakimdan temizleyin.telefonu kapatip acin.acilinca ses ayarlarindan bildirim seslerini ayarlayin.uygulamalardan bildirim ayarlarini kontrol ediniz.muhtemelen duzelecektir.sadece face book bildirim sesi sistem sesi cikacaktir.ayrica face book ile ilgili bu makaleyede goz atabilirsiniz.

.https://teknodestek.com.tr/facebookta-bildirim-sesleri-nasil-acilir-ve-kapatilir-resimli-anlatim/

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Hemen anlamıyorsunuz farkı. 1 gün boyunca 2k kullanın sonra Fhd ye geçip yazılara bakın anlarsınız farkı. Pile etkisi çok çok az.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.