Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce hard reset ardindan wipe cache mi yapılmalı yoksa tam tersi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baybars2010 B kullanıcısına yanıt
    Malesef arkadaşlar sammobile düşmesini bekleyeceğiz diyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Ben önce "wipe cache partition" ardından "wipe data / factory reset" yaptım tertemiz bir başlangıç için. Şimdilik hiçbir sorun yok tavsiye ederim.

Önemli not: Whatsapp ve Samsung ayarlar yedeklemelerini yapmayı unutma resim vs için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 2 Mayıs 2018; 14:58:30 >
  • Oreo için nedir bu acele ? O kadar büyük değişikliler zaten yok bekleyelim biraz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FooL

Evet haklısın umarım herhangi bir sorun yaşamayız ve bu güzel cihazı olabildiğince kullanabiliriz.
    Cihazımı gerçekten çok severek kullanıyorum ve oldukça da memnunum.O nedenle az önce GSM İletişim ile görüştüm yedek parça konusunda.Herkes bilgilensin diye ekliyorum arkadaşlar. GSM İletişim` e daha çok güveniyorum youtube kanallarına ve google yorumlarına dayanarak.
    Delta Servis ile de görüştüm " teknik servis ürünün bütün onarım işlemlerini sağlamaktadır " şeklinde cevap attı bilginiz olsun. Umarım yolumuz düşmez herhangi bir servise

İthalatçı firman dışında bu teknik servis ile de görüşebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Bende sorun yok hocam..

Ayrıca bu konudan bir arkadaşın önceliği var ama düşünen var ise siyah clear view kılıf poşetinde satılık... Telefon ile ilk buluşturan siz olacaksanız;)

Alıntıları Göster
    Benim telde de sorun yok.Lg tv ile süper aktarım yapıyor.
    #sarpuli fiyatı makulse kılıfı ben alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Oreo için nedir bu acele ? O kadar büyük değişikliler zaten yok bekleyelim biraz...
    parayla almaya falan çalışıyorlar ya... çıldırmışlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaGaNoFE

Ucu yamuluverecek gibi geliyor. Ben hala çift tıklayarak açmaya çalışıyorum. Ah Samsung neden getirmiyorsun şu özelliği? Always on Display de saate çift tıklayınca müzik ekranı geliyor. Teknolojisi destekliyor ama Lg galiba patentini vermiyor
    double tap to wake özelliği ilk olarak 2011 de nokia n9 da kullanıldı. bu tip gesture lar için patent alınamıyor. asus ve diğer bir çok marka da kullanıyor zaten.
  • Dostlar merhabalar,

Samsung Türkiye Ege-Akdeniz Bölge Distribütörlüğünde İç Anadolu İrtibat Sorumlusuyum. Şirket hattı olarak kullandığım Note Fan Edition Lacivert cihazımın ekranı dün kırıldı. Ekran nereden nasıl değiştireSAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]bilirim hiçbir fikrim yok. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • barbar adam kullanıcısına yanıt
    s7 edge ve s7 kullandım daha önce toplamda bir seneye yakın ve şu anda note fe kullanıyorum yaklaşık üç aydır. üçü de siyah renk. s7 yi kılıfsız s7 edge ve note fe yi gün içinde spigen thin fit kılıfla eve gelince kılıfsız kullandım. böyle bir sorunla karşılaşmadım. bu sorunun nedeni kasa açıklığı gibi geldi bana.
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    Toz sorunu bende de var. Dikkatli bakınca beyaz beyaz belli oluyor kenarlarda

• cos65 kullanıcısına yanıt
    Cihazınız hangi garantiye dahilse o servise verebilirsiniz

• Ekran video kaydı alamıyoruz sanırım bulamadım ben, bilgisi olan.(Game tools dışında)
  • Arkadaşlar oreo güncellemesi alanların csc si bu şekilde mi?

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• çok dikkatli bir kullanıcıyım ve iğne ucu kadar hasar veya defo olsa sürekli gözüme takılır. toz sorunu yaşasaydım kesinlikle gözüme çarpardı. kendi deneyimime ve kullanım koşullarıma göre konuşuyorum.
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Bende bu şekilde
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Benim de @Uçan Fin 'in attığı şekilde hocam.
  • sammobile link geldi

herkese hayırlı olsun!

• Xda link var arkadaslar

• maakman kullanıcısına yanıt
    Sammobile linkini göremedim

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.