Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
24.327
Cevap
259
Favori
1.290.190
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    337 Mesaj
    Biraz internette araştırdım note 8 cihazlardada bu durum varmış hatta samsung açıklama yapmış bir sorun olmadığını söylüyor ?

http://www.samsung.com/tr/support/skp/faq/1138633

Galaxy Note 8 (SM-N950F) cihazını karanlık ortamda kullanırken pencerenin çerçevesinden ya da kenarlardan ışık sızıyormuş gibi görünüyor. Cihazım kusurlu mu?
    Last Update date : 2017.12.01
    Hayır, cihazınız kusurlu değil, bu normal bir durumdur.

Tüm Samsung akıllı telefonları, en yüksek kalite standartları altında sürekli olarak kontrol edilmektedir.
    Cihaz karanlık bir yerde kullanıldığında pencere camı etrafında ışık yayılabilir veya yansıma yapabilir.

Bu cihazın içinden sızan bir ışık değildir ve bu durum teknik bir sorun da değildir.Bu durum cihazınızın performansını veya özelliklerini hiçbir şekilde etkilemez.

Yüksek kalite standartları altında kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiş cihazınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

• Yarbay
    10827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arph

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: Arph

quote:

Orijinalden alıntı: emrahbcc

Daha teslim almadım fakat gelen kargoya geri göndereceğim

HB den 2699 tl ye aldım. Mavi

Suan gg de mavi 2599 tl ve 100 tl puan veriyor

Yani 2499 tl oluyor. Aradaki 200 tl fark ile fixpack garantisi almayi düşünüyorum ekran kırılması için

Ayrica gg satıcısına sordum kılıf çıkıyor

Hocam benim en ucuz mavi soruma 2680 tl Hepsiburada dediniz fakat bu mesajınızda 2599 TL gittigidiyor da diyorsunuz. Hepsiburadayla bi anlaşmanız mı var ?
    Edit: Ayrıca GG de mavi renk yok 2599 a bulamadım ben ?
    Edit2: Varmış şimdi gördüm.

mavi 2599 nerde gg da link verir misiniz

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-fe-n935-64gb-4-5g-uyumlu-cep-telefonu-313818462#product-installments

Kutu içeriğinde kılıf yazmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    10827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Come_Back

Biraz internette araştırdım note 8 cihazlardada bu durum varmış hatta samsung açıklama yapmış bir sorun olmadığını söylüyor ?

http://www.samsung.com/tr/support/skp/faq/1138633

Galaxy Note 8 (SM-N950F) cihazını karanlık ortamda kullanırken pencerenin çerçevesinden ya da kenarlardan ışık sızıyormuş gibi görünüyor. Cihazım kusurlu mu?
    Last Update date : 2017.12.01
    Hayır, cihazınız kusurlu değil, bu normal bir durumdur.

Tüm Samsung akıllı telefonları, en yüksek kalite standartları altında sürekli olarak kontrol edilmektedir.
    Cihaz karanlık bir yerde kullanıldığında pencere camı etrafında ışık yayılabilir veya yansıma yapabilir.

Bu cihazın içinden sızan bir ışık değildir ve bu durum teknik bir sorun da değildir.Bu durum cihazınızın performansını veya özelliklerini hiçbir şekilde etkilemez.

Yüksek kalite standartları altında kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiş cihazınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Hiç gülesim yoktu ya hu cevaba bak .
    Kusur değildir diyor .
    Düz bir çizgi halinde 2 tarafta olsa şekil yapmışlar diyeceğim de .
    Klasik geçiştirme cevabı .

|
    |

• Teğmen
    120 Mesaj

Hocam ben gg ve hb yi sürekli takip ettim. Gg de mavi stokta yoktu, size cevap yazdıktan sonra gördüm. Sonra gg de satıcısı vizyoncep olan mağazadan Mavi siparis ettim.

Ben cmt günü hb den mavi siparis ettim hatta bugün kargo dağıtıma çıktı geldi fakat hb muş. Hız. kızdım ve gg'de aynı rengin 100 tl daha uygun olması, 100 tl Word puan vermesi bana 200 tl kâr ettirdi.

Bende o kârın üzerine 50 tl ekleyip fixpack garanti paketi satın aldım. Hiç değilse 1 yil ekran kırılması konusunda kafam rahat. Şuan uygun bir kılıf ve ekran koruyucu yok yazıyor forumda. Şimdi gidip 70 80 tl kilif/ekran koruyucu vereceğime garantili olur daha iyi kararını verdim kendimce. 1 yil sonra kılıf ve ekran koruyucu umarım çıkar.

Edit : s3'ün 1 kez, s4'ün 2 ke, note 4'ün bir kez ekranını kırmış bulunmaktayım. İş kazası ve sakalık var. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: mtezel , Arph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    N11 de kupon kullanım tarihi 14 Aralık son gun

Bu firma hepsi burada fiyati 2668 TL ve gitti gidiyor daki fiyatidaki vizyon cep ismi ile yani aynı firma fiyatida 2599 tl bilginiz olsun. Kargo bir aksilik olmaz ise persembe yolda denildi.

İnşallah sorunsuz ve arızasız gelir içinde de insallah kılıfı çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUBALEN -- 12 Aralık 2017; 19:35:27 >
    |
    |

"Onu ilk başta kim yaratmışsa, elbette yine O diriltecektir
  • Binbaşı
    1101 Mesaj

ekran çözünürlüğü nedir
    |
    |
    sorix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sorunuzun yorumunu Note telefonlarının Fan merkezine soruyorsanız alacağınız cevap tektir Şaka bir yana, mesela ben kalemsiz bir telefon düşünemiyorum. Zamanla ne kadar pratik ve fonksiyonel olduğunu anlayınca bana hak verirsiniz. Kaldı ki Note serilerindeki kalem sadece yazı yazmak için değil. Size tavsiyem, telefondan beklentinizi ve estetikte nelere önem verdiğinizi iyice düşünerek karar verin. Note FE'de şu an için (Samsung'un normal gördüğü ışık yansımasını saymazsak) kronik bir hata yok.
    |
    |
    hselimx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
    22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
  • Er
    8 Mesaj
    Ben de satın aldım bugün içinden kılıf çıkıyormuş ama jelatin işini ne yapacağız bilmiyorum. Ekran koruyucu tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bfagargun -- 12 Aralık 2017; 20:11:49 >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: bhazer

ekran çözünürlüğü nedir

Ben hd kullanıyorum

Ben telefonda Hava durumu, e-posta, konum, wifi, mobil veri, edge aydınlatması, senkronizasyon, AOD vs açık, WQHD ekranda, &70 civarı parlaklık ve Samsung'un dahili programları açık bir şekilde kullanıyorum. Güç tasarrufu kullanmıyorum. Antivirüs yazılımı yok. Samsung'un kendi güvenlik özelliği aktif. Temizlik aracı olarak AVAST kullanıyorum. Tavsiyem, ihtiyacınız olmayan gereksiz programlar yüklemeyin.

Telefonumu normal şekilde kullanıyorum. telefon konuşmaları, internette sörf, fotoğraf çekme, galeriye bakma, e-posta, mesajların takibi... Sabah 07:30 şarjdan çekmiştim. Şu anki durum bu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 12 Aralık 2017; 21:26:22 >
    |
    |
    yilmaz_227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195

• Binbaşı
    1260 Mesaj

Ben fhd de kullanıyorum belkide ekran süresi bundan dolayı düşük bende

|
    |
    sorix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Binbaşı
    1260 Mesaj

Hocam siz herşey aöık kullanıyorsunuz anlaşılan

Aod kapalı sanırım sizde ekran çözünürlüğü nasıl kullanıuorsunuz

Son olarak ekran süresini de ekler misiniz

|
    |
    MOBIUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1017 Mesaj

Hocam ben de WQHD de kullanıyorum. AOD açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 12 Aralık 2017; 20:52:53 >
    |
    |

22 Eylül 1924, Samsun.

• Binbaşı
    1260 Mesaj

Anladım hocam ekran sürenizi de paylaşabilir misiniz

Bemde fhd de kullanıyorum aod kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz_227 -- 12 Aralık 2017; 20:45:32 >
    |
    |

• Binbaşı
    1017 Mesaj

Hocam ekranı WQHD de kullanıyormuşum Şimdi farkettim. Ne zaman değiştirdim hatırlamıyorum.
    |
    |

22 Eylül 1924, Samsun.

• Binbaşı
    1260 Mesaj

Hocam bataryayı sömürür o şekilde

Bu arada ekran sürenizi paylaşmadınız hala

|
    |

• Binbaşı
    1101 Mesaj
    wqhd olarak ayarlayınca bataryanın daha çabuk bittiği ciddi olarak hissediliyor. hatta ben bi seferinde 720p de bırakmışım 24 saatin sonunda tam %50 deydi.

home tuşu için biçoğunun aksine benim şimdiye kadar hiç bi telefonumda fiziksel home tuşu olmadı ve bunda da ya ekranda çıkan tuşlardan yada home tuşuna basınca değil dokununca algılamasından istiyorum. varmı böyle bi ayar acaba
    |
    |

Buyurun hocam ekran süresi

|
    |

22 Eylül 1924, Samsun.

• Er
    8 Mesaj

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.