Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
24.324
Cevap
259
Favori
1.289.669
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Arkadaşlar atıyorum kalem le çizim yaptınız çizim yaptığınız kısma resim eklemeye çalışınca resmi çizim alanının dışına atıyor resmi ne taşıyabiliyoruz nede yanına veya üzerine yazıp çizemiyoruz yazmayı beceren varmı aranızda

evet sizin dediğiniz gibi çalışıyor. eklediğiniz resmi karakter ya da nesne gibi düşünün. nasılki A harfi bir yer kaplıypr resim de yer kaplıyor. üstüne çizim yaptırmıyor. Not alırken de resim ve karakterleri ayrı kategorilere ekliyor zaten. ama notu düzenlediktem sonra resim üzerine not almak isterseniz kalem ile ekran notunu kullanabilirsiniz.

Sorun şu vesikalık resim ekledim ufak bunun kapladığı alan fazla değil ama sağ tarafındaki boşluğa yazı veya resim ekleyemiyorum saçma bir iş var bi acayiplik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1258 Mesaj

Dün akşamki sorunu çözdünüz mü hocam simgeler büyüdü demiştiniz,
    |
    |
    MOBIUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Binbaşı
    1017 Mesaj

Evet hocam çözdüm. Ekran ayarlarını tekrar 2K yaptım. Telefon adeta kendine geldi
    |
    |
    yilmaz_227 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
    22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    drsn84

Arkadaşlar sizlerin gibi bu telefonu kullananlar biz telefon alma veya araştırma aşamasında olan kişilere çok faydası oluyor sizin yazdığınız yorumlar sadece kullananlar tarafından değil emin olun bizler yani telefon değiştirecek kişilerce de sürekli takip ediliyor örneğin ben şuan hala Lg G3 kullanıyorum sıfır almıştım ilk çıktığında çok şükür sıkıntısı olmadan bu güne kadar getirdi ama neredeyse 4 yıl olacak artık yenileme zamanı geldi o yüzden note fe ve note 8 sürekli takip ediyorum mesela note 8 çok uzun büyük parmak izi arkada olması neredeyse tüm kullanıcılar tarafından eleştiriliyor ve kullanım zorluğu oluşturuyor böyle eksi bir olay daha siz note fe kullanıcıları tarafından oluşmadı ama bu telefonunda az üretilmesi ekipman ve yedek parça bulunması için bir handikap veya ilerde satmaya kalktığımızda acaba çok zarar ettirir mi örnek bi note 8 gibi ilgili bakılacağını ben şahsi fikrim sanmıyorum ama gönlüm yinede note fe almaktan yana yinede acelem olmadığı için sizlerden gelecek bu olumlu ve olumsuz yorumları iyice okuyup ona göre kararımı vereceğim hem belki fiyatta biraz daha düşer sizlerden ricamız bizlere olumlu olumsuz yorumlarınızı kullandıkça burada paylaşırsanız bizlere yol göstermiş olursunuz hepiniz güle güle kazasız belasız kullanmanız dileklerimle

• Binbaşı
    1017 Mesaj

Bu durum değerlendirmesi yazısı için teşekkürler. İlk defa bunu itiraf ediyorum; Note FE'nin bana göre en olumsuz yanı değişir bataryası olmayışı. Onun haricinde estetik olarak daha ötesini görmedim. İçerik ve performan konusunda da beni fazlasıyla tatmin ediyor.
    |
    |
    Byrmdrsn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
  • Binbaşı
    1564 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Byrmdrsn

Arkadaşlar sizlerin gibi bu telefonu kullananlar biz telefon alma veya araştırma aşamasında olan kişilere çok faydası oluyor sizin yazdığınız yorumlar sadece kullananlar tarafından değil emin olun bizler yani telefon değiştirecek kişilerce de sürekli takip ediliyor örneğin ben şuan hala Lg G3 kullanıyorum sıfır almıştım ilk çıktığında çok şükür sıkıntısı olmadan bu güne kadar getirdi ama neredeyse 4 yıl olacak artık yenileme zamanı geldi o yüzden note fe ve note 8 sürekli takip ediyorum mesela note 8 çok uzun büyük parmak izi arkada olması neredeyse tüm kullanıcılar tarafından eleştiriliyor ve kullanım zorluğu oluşturuyor böyle eksi bir olay daha siz note fe kullanıcıları tarafından oluşmadı ama bu telefonunda az üretilmesi ekipman ve yedek parça bulunması için bir handikap veya ilerde satmaya kalktığımızda acaba çok zarar ettirir mi örnek bi note 8 gibi ilgili bakılacağını ben şahsi fikrim sanmıyorum ama gönlüm yinede note fe almaktan yana yinede acelem olmadığı için sizlerden gelecek bu olumlu ve olumsuz yorumları iyice okuyup ona göre kararımı vereceğim hem belki fiyatta biraz daha düşer sizlerden ricamız bizlere olumlu olumsuz yorumlarınızı kullandıkça burada paylaşırsanız bizlere yol göstermiş olursunuz hepiniz güle güle kazasız belasız kullanmanız dileklerimle

Note FE sahibi değilim ama bende sizin gibi konuyu sürekli takip ediyorum ve sizin gibi Note 8 ve Note FE arasında karar vermeye çalışıyorum. Çok güzel yazmışsınız kullanıcılar görüşlerini ve deneyimlerini paylaştıkça bize kolaylık sağlamış olacaklar.

Ayrıca ekran camı kılıf bile zor bulunuyor telefona, yedek parça konusunda ilerleyen zamanlar da sıkıntı yaşarmıyız diye bende korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 13 Aralık 2017; 15:20:28 >
    |
    |

• DH Yönetici
    7578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MOBIUS

Bu durum değerlendirmesi yazısı için teşekkürler. İlk defa bunu itiraf ediyorum; Note FE'nin bana göre en olumsuz yanı değişir bataryası olmayışı. Onun haricinde estetik olarak daha ötesini görmedim. İçerik ve performan konusunda da beni fazlasıyla tatmin ediyor.

Batarya çıkıyor olsaydı, akıllı kılıf ile daha incelirdi...note4 gibi olurdu...

artık nerdeyse hiçbir cihazın bataryası çıkmıyor...
    |
    |

• Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Konu ve iyi yorumlar üzerine o mu bu mu diye düşünürken hayırlısı ile mavi renk siparişimizi geçtik GG'den. Bakalım hafta sonuna kadar elimde olur inşallah.

Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullanın.
    |
    |
    M__R__T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

22 Eylül 1924, Samsun.

• Yüzbaşı
    368 Mesaj

Çok teşekkür ederim..

Beklemedeyim
    |
    |
    MOBIUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hemde flip coverla kullanıyorum. Neyseki ekranin görünen kısmı değil sadece geri tuşunun uzeri.umarim alışırım yoksa baska telefon almak zorunda kalicam. Bunlari yalandan yaptirmaya gerek yok fabrikassyon sekilde olmuyor ve su almasi daha kolaylaşıyor

Evet denedim tekrar. Dediğim gibi her resimi tek satıra koyuyor. Yanında alan olduğunu düşünseniz de bir şey yazdırmıyor, alt satıra geçiyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: sorix

Orijinalden alıntı: Anadolu

Evet denedim tekrar. Dediğim gibi her resimi tek satıra koyuyor. Yanında alan olduğunu düşünseniz de bir şey yazdırmıyor, alt satıra geçiyor.

photoshopun portable versiyo nunu yükleyip kullanıp sorunu çözebiliriz bana kalem menüsü yetersiz göründü kısıtlamışlar resmen telefonu

|
    |

hocam çok geçmiş olsun ya üzüldüm şimdi valla
    ne kadar yükseklikten ve nasıl bir zemine düştü acaba kırılması çok mu kolay ki bu telin,
    |
    |
    Metin* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

ne kadar yükseklikten ve nasıl bir zemine düştü acaba kırılması çok mu kolay ki bu telin,

Eyvallah hocam. Ya cam sonuçta yüzüstü normal el seviyesi 1.60m den felan düştü. Kapakli kilif ama düşerken açıldı yüzüstü çakıldı maalesef. Kısmet böyle kullanacagim valla

|
    |

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

Telefonun kırılmasından korkanlar için spigen kılıflar var zırh gibi içi kauçuk dışı sert plastik ben eski telefonumda kullanıyordum kaç kere asfalta düşürdüm hatta bir yerden sonra telefon kırılsın diye zevk için kaldırıp atmaya başladım da hiç hasar yoktu tek sıkıntı telefonu kaba gösteriyor şahsen benim telefon için almayı düşünüyorum yılbaşını bekliyorum belki güzel bir indirim olur

Hocam linkini buraya eklerseniz bende alabilirim.

|
    |
    sorix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla teli dişirip kırmaktansa iyidir herhalde ama çokta teli kaba yapmak istemiyorum ben aslında ama yine de almaya karar verdiğinizde buralarda paylaşırsanız sevinirim,
    hangisini almak daha mantıklıdır acaba hem koruma açısından hem de estetiklik açısından
    |
    |
    sorix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emrahbcc

Hocam linkini buraya eklerseniz bende alabilirim.

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7-fe-fan-edition-kilif-tough-armor-gunmetal-p-HBV000000GCBJ

Almayı düşünenler için şuan güzel indirim var benden önce alırsanız paylaşın da çok kalınlaştırmıyorsa ona göre ben de alayım

|
    |

Ayrıca komple ön cam isteyenler için biraz tuzlu ama bu var,http://www.hepsiburada.com/case-4u-samsung-galaxy-note-fe-note-7-3d-kavisli-cam-ekran-koruyucu-siyah-p-HBV000000LEBF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 13 Aralık 2017; 18:29:50 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Media Sözlük
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.