Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carpediem81

Üstteki üye benim heralde

Ben 1800 e aldım.kayıtsız

nasıl aldın hocam? süreç hakkında biraz bilgi verebilir misin?
  • iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bırakın aynı fiyatı note 8 i 3.000 e bulsam hiç düşünmem alırdım
    note 8 tabiki her açıdan note fe den iyidir, bence ama :)

bu arada benim için büyük telefon sorun olmadığından bu şekilde diyorum kendime göre 2 telefon arasında boyut olarak çok aşırı fark görmüyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

bu arada benim için büyük telefon sorun olmadığından bu şekilde diyorum kendime göre 2 telefon arasında boyut olarak çok aşırı fark görmüyorum,

öyle hocam bana göre de bi telefon ya büyük olur videolarını rahat izlersin. okuyacağın pdf vesaire daha rahat okursun ama kullanması biraz daha meşakkatli olur ağırlığı iki elle kullanma zorunluluğu vesaire açısından. ya da maksimum 4.7inçlik bi telefon alırsın kibar olur rahat taşırsın tek elle rahat kullanırsın ama video izlerken vs. o performansı alamazsın.
    ama bazı arkadaşlar note 8e kumanda demiş sanki fe çok ufak bir cihazmış gibi. birinin boyu 153mm diğeri 162mm enleri zaten neredeyse aynı.
    ben de 3000e görsem fe ye %1 ihtimal bile vermem sizin gibi. tekrar söylüyorum benim tercihim de fiyatından ötürü fe den yana olacak.
    ama arkadaşlar sağolsun öyle bi anlatmış ki bilmeyen biri gelse daha düşük fiyata daha iyi bir cihaz alacam diye zannedecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iKD44 -- 8 Aralık 2017; 18:12:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

Şahsen note 8 3000 tl olsa ben gene almazdim sebep parmak izi tarayıcının yeri ince uzun kumanda tipli oluşu bataryasının azlığı home tusunun bulunmayışı fiyatını haketmemesi

@MOBIUS Benimde listeye ekleyebilirsiniz bugün note fe me kavustum cihaz baya estetik duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorix -- 8 Aralık 2017; 18:50:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Gittigidiyor fiyatı N11 fiyatına inse bir tane alırım. Yoksa S 7 edge alacağım.

Gittigidiyor ile görüştük bugün, pazartesi fiyatı 2649 tl ye çekecek hocam
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    çok saolun hocam ama bu işin riski nedir ölü piksel falan çıksa delta değiştirir mi telefonu yada yedek parcasını nasıl bulucaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OptimusF1

quote:

Türkçe arıyorum hocam.yurtdışından geldi benim cihaz n935s

hocam snapdragon işlemcili mi senin cihaz?

Yok hocam Exynos diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OptimusF1

quote:

Üstteki üye benim heralde

Ben 1800 e aldım.kayıtsız

nasıl aldın hocam? süreç hakkında biraz bilgi verebilir misin?

Sahibinden.com dan buldum. Sıfır Jelatinleri üzerindeydi

• sorix kullanıcısına yanıt
    Hemen ekliyorum hocam. Hayırlı olsun
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Note FE'nin kronik bir sorunu henüz duyulmadı. Çok kişi tarafından bu telefon mercek altında. Bir problem yok. Rahatlıkla alabilirsiniz.
  • cathedral kullanıcısına yanıt
    Android sürümü 7.0 Samsung Experience sürümü 8.1
  • Arkadaşlar iki resim var. Biri Note Fan biri de Note 8 ile çekildi. Linkler aşağıda. Boyut büyük olduğu için paylaşımı böyle yapıyorum.

Note Fan:
    https://i.hizliresim.com/NOQWdP.jpg

Note8:
    https://i.hizliresim.com/qJXRp3.jpg
  • Teşekkürler. Fiyatı düşsün alacağım.

• sorix kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dediğiniz özelliklerin olmaması note 8 in noksanlığı ama bu dediklerinizin hepsi de olsa diğer nodellerini kimse almaz dimi :)

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Öncelikle telefondan baktığım için çok detaylı inceleyemedim ama gözlemlediğim kadarıyla aralarında hiç fark göremedim ben minibüsdeki otosan yazısına odaklandığımda yazının iki resimdede aynı şekilde gözükmesi dikkatimi çekti

Dediğim gibi profesyonel bir gözle bakamadım tabi ama dediğim gibi benim gibi standart bir kullanıcı için sanırım arada uçurum yok

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    Note8 de çift kamera olunca beklentiler de çok yüksek oluyor. Büyük fark yok aralarında. Hatta nois yazılımlarıyla iki görüntü de daha da iyileştirilebilir.
  • note fe tek sim çift sim farkı nedir hocam note fe nin tek simlisi varmı bide sar değeri nasıl bu canavarın cevaplarsanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneturk55

quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Gittigidiyor fiyatı N11 fiyatına inse bir tane alırım. Yoksa S 7 edge alacağım.

Gittigidiyor ile görüştük bugün, pazartesi fiyatı 2649 tl ye çekecek hocam

Gitti gidiyor daki satıcıda mavi rengi varmıdır.?

N11 den çarşamba günü verdiğim siparişi iptal ettim

Firma oyalayip durdu stokta olmayan ürünü satıyor.

kargoya verildimi diyorum mavi renk ürünü tedarik edeceğiz diyorlar. Bugün yarın derken bende iptal ettim.

• Arkadaşlar merhaba . Bugün ben de aldım cihazı . Ekran kıruyucu olarak n11, gittigidiyor gibi sitelerden tavsşye verebilir misiniz? Edge kenarları da kaplayacak, kalemin hassasiyetini kaybettirmyecek bir ürün var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

Arkadaşlar merhaba . Bugün ben de aldım cihazı . Ekran kıruyucu olarak n11, gittigidiyor gibi sitelerden tavsşye verebilir misiniz? Edge kenarları da kaplayacak, kalemin hassasiyetini kaybettirmyecek bir ürün var mı?

Hayırlı olsun

hangi renk ve kaca liraya nereden aldınız özel olmaz ise

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.