Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hepsiburadadan siyah renk 2700 TLye aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera olarak 2. kamera efektleri ile Note 8 fark yaratıyor. Bokeh efekti, 2x optik zum ve geniş açı. Bunun dışında öyle aman aman bir fark yok.

Ben buradaki kırılmaz koruyucuyu alıp takmaya çalıştım ama olmadı. ekran hassasiyeti çok kötü oluyor. Çünkü sadece köşeleri yapışıyor ekrana. Orta kısımlar sadece ekranın üstünde. Bu yüzden hassasiyet yok. Bu ve bunun gibi ürünleri almayın bence.
    http://www.hepsiburada.com/inovaxis-samsung-galaxy-note-7-kavisli-cam-ekran-koruyucu-p-HBV000000O5E8

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Linkini aşağıda vereceğim ürünü aldım. Gelmesini bekliyorum. Bu yapışır diye ümit ediyorum. Daha önce birkaç telefoncuda ellerinde kalmış jelatinleri denedik. ama ekranın köşelerinde yapışmadı. Yapıştı ve 2 saat sonra kalktı. Bakalım aliexressten gelen nasıl olacak.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-note-7-fan-edition-ekran-koruyucu-onarka-film-P132897655 (bu ve bunun aynısı telefoncularda olan. Maalesef köşelerden yapışmıyor. )
    https://tr.aliexpress.com/item/0-1mm-HD-Full-Cover-front-back-Soft-TPU-screen-protector-film-for-Samsung-S8-Plus/32817843617.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.NilIPW (Bunu deneyeceğim.)
    https://tr.aliexpress.com/item/3D-Curved-Surface-Full-Screen-Cover-Explosion-proof-Tempered-Glass-Film-for-Samsung-Galaxy-Note-Fan/32820158629.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.NilIPW (Bride buns almıştım. Ama Yukarıda Hepsiburada linkindeki gibi birşey gelecek sanırım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 8 Aralık 2017; 23:55:5 >

• Bende 2 gündür ekrana nasıl bir koruyucu kullansam diye düşünüyorum diamond protect alacaktım bir arkadaş işe yaramıyor dedi vazgeçtim tamperli camlarda dokunmatik hissini azaltıyor millet camı koruma için ne kullanıyor acaba

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    Kamera konusunda aynı düşüncelerdeyiz sizinle hocam

Ekran koruyucu olayı ise gerçekten sıkıntı ne kadar dikkat etsekte ekran koruyucu şart gibi kırılmaz camların olmaması konusunda daha önce işyerinde bir arkadaşda aldı s6 edge+ için onunda orta kısım yapışmamıştı dokundukca çıt çık sesler geliyordu

Artık sizin aldığınız koruyucunun gelmesini bekleyelim bakalım farklı birşey bulursanızda deneyimlerinizi bekliyoruz

Teşekkürler.

• MUBALEN kullanıcısına yanıt
    Mavi yurt dışında yok hocam beklemeyin
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Ben de n11 linkini koyduğunuz ön+arka jelatini aldım iptal mi etsem o zaman? Hiç mi olmuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeznoraa -- 9 Aralık 2017; 9:18:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneturk55

Mavi yurt dışında yok hocam beklemeyin

GittiGidiyor da vizyoncep isimli satıcı ile görüşmede mavi renginin stoklara perşembe gunu geleceğini söyledi.

N11 dede falcon cep isimli satıcı da aynı şekilde cevap yazdı aynı firma bilemiyorum.

Yani mavi rengini getiriyor lar ne kadar doğrudur göreceğiz.

• Arkadaşlar bu note fan editiondaki orta tuş iphone 7 deki gibi mi yani hisli bir tuş mu yoksa basılıyormu direk note 4 deki gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

Ben de n11 linkini koyduğunuz ön+arka jelatini aldım iptal mi etsem o zaman? Hiç mi olmuyor?

Bence iptal edin hocam. O rünü ben uyguladım edge köşeleri yapışmadı.

Aynısından bir telefoncuda uyguladık. İlki yapışmadı adam söktü. Tekrar uyguladı. Yapıştı ama akşamına tekrar söküldü.

Bu arada telefona spigen nano liquid uyguladım. Bakalım işe yarıyor mu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 9 Aralık 2017; 10:2:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem81

quote:

Orijinalden alıntı: OptimusF1

quote:

Orijinalden alıntı: carpediem81

Üstteki üye benim heralde

Ben 1800 e aldım.kayıtsız

nasıl aldın hocam? süreç hakkında biraz bilgi verebilir misin?

Sahibinden.com dan buldum. Sıfır Jelatinleri üzerindeydi

teşekkürler hocam bilgilendirmeler için...
    O zaman pazartesiyi bekleyelim gelecek ithalatımıza göre bilgilendiririm hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneturk55

O zaman pazartesiyi bekleyelim gelecek ithalatımıza göre bilgilendiririm hocam

cok iyi olur bilgi verirseniz.
    mavi rengini sizden almak isterim geldiginde cok ucuk fiyat olmaz ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUBALEN -- 9 Aralık 2017; 10:35:42 >
    Selam arkadaşlar doğubank 2.katta BZS elektronikten ben 2 gün önce mavi rengini aldım hemde kutudan akıllı kapakta çıkıyor Delta garantili 2900 tl ye,bilginiz olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOBIUS kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

• Hocam tşkler alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabriorhan

Selam arkadaşlar doğubank 2.katta BZS elektronikten ben 2 gün önce mavi rengini aldım hemde kutudan akıllı kapakta çıkıyor Delta garantili 2900 tl ye,bilginiz olsun

Hayırlı olsun

2900 TL bana çok gelir

2650 yada 2700 gibi fiyati bekliyorum.

• merhaba arkadaşlar,

@nosfecagri hocanın bedelsiz olarak gönderdiği kılıflar geldi kendisine çok teşekkür ediyorum,

telefonumda birazdan gelir kargocuyu aradım yarım saate gelirim dedi, umarım sorunsuz ve kazasız beleasız kullanırız,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz_227 -- 9 Aralık 2017; 12:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Arkadaşlar bu note fan editiondaki orta tuş iphone 7 deki gibi mi yani hisli bir tuş mu yoksa basılıyormu direk note 4 deki gibi

Cevap verebilecek var mı merak ediyorum baya

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Home tuşundan bahsediyorsunuz sanırım. Note FE Home tuşu hem dokunmatik hem mekanik çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.