Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.512
Cevap
227
Favori
1.475.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam bir imzamız olsa bizimde artık :)
  • yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    Hocam naçizane bir tane hazırlayayım isterseniz. Ama beğenen kullanan olur mu bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOBIUS

Hocam naçizane bir tane hazırlayayım isterseniz. Ama beğenen kullanan olur mu bilmem

olur tabi hocam niye olmasın siz hazırlayın ben eklerim,

artık şu note 2 nin imzasından kurtulayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz_227 -- 9 Aralık 2017; 12:41:28 >
    Tamam hocam hemen başlıyorum bir tane tasarlamaya. Bir tane siyah, bir tane mavi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 9 Aralık 2017; 12:54:47 >
  • MOBIUS kullanıcısına yanıt
    Benimki kesinlikle siyah olacak :)

Bu arada telefon da şimdi geldi,
    Buyurun arkadaşlar imzamız hazır Siyah ve maviden ikişer tane hazırladım. hangisini beğenirseniz güle güle kullanın.

SİYAH
    imza kısmına konulacak kod:
    1- https://image.ibb.co/crTO7w/Note_FE_imza_siyah.png

2- https://image.ibb.co/cNh04b/1_Note_FE_imza_siyah.png

MAVİ
    İmza kısmına konulacak kod:
    1- https://image.ibb.co/nHTZEb/Note_FE_imza_mavi.png

2- https://image.ibb.co/jOJJqG/2_Note_FE_mavi_imza.png

Ayarlardan imza satırı ekleme örneği: Tırnak " işareti olan yerleri köşeli parantez [ - ] ile değiştirin.

"center""image"https://image.ibb.co/cNh04b/1_Note_FE_imza_siyah.png"/image"

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition"/center"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 9 Aralık 2017; 15:21:6 >

• MOBIUS kullanıcısına yanıt
    Home tuşu dokunmatik nasıl çalışıyor hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eeznoraa E kullanıcısına yanıt
    Bazı durumlarda mekanik olarak çalışıyor. Bir programdan çıkmak, ekranı kapatmak vs. Mesela parmak izi okuyucusu dokunmatik çalışıyor. Belki bazı uygulamalarda da dokunmatik fonksiyonları etkin olabilir.
    Tekrardan hayırlı olsun hocam. Değerlendirmelerini bekliyoruz.
  • Telefonu an itibari ile dogubank tan edindim 2650 tl ye kaparrim mavi olani suan her sey cok iyi burda mesajlarimi yanitlayan arkadaslara tesekkurler beni de artik ekibe alin

• Aliya izzet begovic A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, ekibe hoş geldin
  • Bu soru komik olabilir ama kalemi ters taksam sorun olur mu

Note 5'e kadar büyük sorun oluyordu. Kalem çıkmıyordu ve insanlar bu nedenle servise vermek zorunda kalıyorlardı. Note FE'de böyle bir sorun olmuyor, adamlar önlemi alıp ona göre tasarlamışlar. Ama yine de tavsiye etmem. Uyumsuz olacağı için kalemi deforme edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

merhaba arkadaşlar,

@nosfecagri hocanın bedelsiz olarak gönderdiği kılıflar geldi kendisine çok teşekkür ediyorum,

telefonumda birazdan gelir kargocuyu aradım yarım saate gelirim dedi, umarım sorunsuz ve kazasız beleasız kullanırız,

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Hayırlı olsun 1 yıldır sizi bekliyorlarmış size nasip oldu nasıl durduğunu da çeker yollarsınız.

Note8 7 den bekledigim her şeyi fazlasıyla verdi ama geçen sene kılıfına kadar söyleyip telefonu gelmemesi çok koymuştu yine de içimde uktedir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

Benimki kesinlikle siyah olacak :)

Bu arada telefon da şimdi geldi,

Hocam ben kaçırdım ışık sızması Vs vardı.servise gönderdin noldu süreç nasıl işlediyorum. Hayırlı olsun bu arada

Merhaba hayırlı olsun telefonun.doğıbanktan nereden aldın garantisi hangi firma acaba?

• İyi günler.

Bugün bende doğubanktan mavi rengi alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

Nedense, bitecek kalmayacak ruh hali ile bir hışımla gidip düşünmeden alıp çıktım. Geri toplatıldığı zamanda note 4 kullanıyordum pil değiştirilememesi ve microsd desteği yüzünden note5 i es geçip note7 beklemiştim. Çıktığı anda fiyat biraz düşsün diye beklerken geri toplatıldı. Mecburen 64gb Note5 almıştım. İki gün önce türkiye de satıldığını duyunca buradan biraz yorum okuyup uçarak gidip aldım

• Bu arada facebookta note7/fe için grup olmadığını gördüm. Oradaki gruplardan paylaşımlarda faydalı oluyor. Samsun galaxy note7/fe - türkiye diye bir grup oluşturdum bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight787 -- 9 Aralık 2017; 16:21:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsaneturk55

O zaman pazartesiyi bekleyelim gelecek ithalatımıza göre bilgilendiririm hocam

Hocam; şu telefonun mavi renkli olanını ithal eedip satışa koyabilirseniz harika olur. Bu kadar yakışan bir renk görmedim. Gerçi siyah almayı planlıyordum bende ama mavisi harbiden başka gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight787

Bu arada facebookta note7/fe için grup olmadığını gördüm. Oradaki gruplardan paylaşımlarda faydalı oluyor. Samsun galaxy note7/fe - türkiye diye bir grup oluşturdum bilginize

kabul et hocam beni :)
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.