Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara temmuz sonuna doğru diğer ülkelerde satışa çıkabilir haberi vardı ama bekliyoruz bakalım. Telefon almam lazım umarım bir an önce ülkemizde satılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note8 piyasaya çıkıp bit satışları görmeden çıkarmazlar. Kendi ayaklarına sıkmak gübi olur. Fiyat bana göre 3 bini geçmemeli. İçi açılıp tadilat görmüş bir cihaz sonuçta. 3500 den piayasya girmiş onarım görmüş bir cihaza siz ne kadar verirdiniz 2.elde.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    sanırım Exi 8890 koymuşlar. ne gibi farkı var ki snapdragon 821 den avantaj ya da dezavantaj olarak?
  • Satan varsa mesaj atsın lütfen.
  • n11 ve gg da satışa başlamış

• 2850 TL n11'de fena fiyat değil aslında ama Samsung garantili değil sonuçta ??
  • hele şükür. hasret bitecek inşallah. dört gözle bekliyordum. biraz zaman geçse daha iyi fiyatlar göreceğimizi düşünüyorum. paralel ithalat yoluyla da olsa geldi en azından. 2500 tl ideal fiyat bence
  • Günümüzde amiral gemi niyetine F/P olmuş nerdeyse.

• Güzel haberler gelmiş :)
  • Güncelleme olayı düşündürücü. Destek olacak mı? Mesela android 8 güncellemesi alacak mı? Henüz net bir bilgi yok sanırım.

• Anlık bi gaza gelip dün n11'den aldık bakalım.. İnşallah pişman olmayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: jussikujala

Anlık bi gaza gelip dün n11'den aldık bakalım.. İnşallah pişman olmayız.

Hocam sabirsizlikla yorumlarinizi bekliyoruz

• quote:

Anlık bi gaza gelip dün n11'den aldık bakalım.. İnşallah pişman olmayız.

Hocam kacmis ya 11.11 de bilsem gorsem alirdim uzuldum simdi.

2500'e gelirdi zaten tam bir f/p

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bana 2500 e geldi, bugün de kargoya verilmiş, biraz endişe biraz da merakla bekliyoruz bakalım :)

• quote:

Evet bana 2500 e geldi, bugün de kargoya verilmiş, biraz endişe biraz da merakla bekliyoruz bakalım :)

Garantisi ne acaba . Delta mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet delta garantili ithalat ürün, daha önce hiçbir teknolojik ürünümü servise vermediğim/vermekle uğraşmadığım için servis konusunu fazla düşünmedim. Umarım yoğurdu üflememe neden olacak bi sorun çıkmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Güncelleme olayı düşündürücü. Destek olacak mı? Mesela android 8 güncellemesi alacak mı? Henüz net bir bilgi yok sanırım.

Arkadaşım bu telefon Samsung'un bir ürünü. Hem de özel üretim denilebilecek FAN EDITION ismini almış. @hommate01 'in dediği gibi efsane olmaya aday. Böyle bir telefon için güncelleme konusunda tedirgin olmanıza hiç gerek yok bence. Diğer telefonlar ne kadar güncelleme alıyorsa bu da o kadar alır, hatta fazlası bile olabilir. Telefon şu an Gittigidiyor'da 2819'a satılıyor. Bir Note hayranı olarak söyleyeyim, bu Note FE Note8 'i aratmaz. Hatta bence daha güzel. Note8 biraz uzun ve standart 16:9 formatına da uymuyor. (Note8 'i kötülemiyorum)
  • turusan kullanıcısına yanıt
    İlk haftada 270 binin üzerinde ön sipariş alıp Galaxy s7'yi ikiye katlayan, 2016 yılının 2. çeyreğinde 77 milyon adet satış rakamları telaffuz edilen, suya dayanıklılık, kavisli ekran, gelişmiş kamera vs özellikleri ile donatılmış bir telefonu üreten Samsung'un; milyonlarca telefon arasından sadece 35 adet vakka bildirilmesine rağmen toplatma kararı alması taktirle karşılanmışken, 'Topladiklari Not 7 nin kasasini degisip piyasaya surdüklerini' düşünmek enayiliktir.

Gerçekten kasa değişimi ile piyasaya sürselerdi, öncelikli olarak Türkiye'de ve benzer ülkelerde satışa sunarlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 16 Kasım 2017; 15:5:33 >
  • Telefon geldi arkadaşlar, bana gelen ve şu an piyasada olan telefon çift hatlı malezya sürümü, izlediğim videolarda ekranın önünde samsung logosunu kaldırmışlardı ama şu anda benim telde o logo var, ayrıca kutu içeriğinde olması gereken clear view cover çıkmıyor. Şarj aleti de tr ye uygun değil yanında aparat göndermişler. Şimdilik ilk gözüne çarpan bunlar fırsat bulunca daha detaylı yazarım..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.