Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
23.835
Cevap
270
Favori
1.249.039
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3952 Mesaj
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Benim de içimde kalmış bir cihazdı. Bir kaç ay sonra yurt dışına çıkacağım. Gittiğimde farklı bir telefon mu alsam bunu mu sipariş versem kararsız kaldım. Kullanan arkadaşlar kasa fotolarını ve bir kaç kamera örneği paylaşırlarsa güzel olur.
    |
    |

Bu sıcaklıklarla patlamaz demi cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam resim deki degerlere cevap bekliyorum ben şahıstan kayıtsız aldım fan editon yazmıyor bende

|
    |
    MOBIUS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizin paylaştığınız değerler toplatılan Note 7 ye ait. Bakın, batarya kapasitesi 3500 mAh yazıyor. Yeni versiyonu 3200 mAh.
    |
    |
    spencermila kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Hocam iyi günlerde kullanın.. Gittigidiyor'dan aldığınız bu cihaz için ön ve arka foto paylaşabilirseniz memnun olurum..
    |
    |
    MSI Z87-GD65 - INTEL Core i5 4670K 3.4ghz - Cooler Master Hyper 212 PLUS - G.Skill 4x4GB 1600Mhz DDR3 - Kingston HyperX 3K 120GB SSD - Sandisk 240GB Extreme PRO SSD - SAPHİRE RX580 NİTRO 4GB - High Power Element Bronze 600W 80Plus - Win 10 Home Pro x64
  • Binbaşı
    1011 Mesaj

Teşekkürler... Foto ekleme şansım şu an yok. Belki ilerigi zamanda olabilir. Ama Note FE ye ait görsellerde gördüğünüzün aynısı (siyah renk). Sadece ön yüzünde üst kısımda aynı Note 7 deki gibi SAMSUNG yazısı var. Fark bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 16 Kasım 2017; 16:22:51 >
    |
    |
    hakana6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
  • Binbaşı
    1908 Mesaj

Sıkıntı olurmu acaba room yuklu cıhaz

|
    |

note 5 eski bir telefon, almak istemedim. Bu başlığı görünce heyecan duydum ve hemen sitelere bakıp n11den note fe sipariş verdim. sabırsızlıkla bekliyorum..
    |
    |
    Telefondaki türkçe desteğini delta servis sağlamış, bu yüzden bazı çeviri hataları veya noksan harfler var, bu da hiç hoş olmamış.. Ayrıca ben ön tarafta samsung logosu olmaması taraftarıydım öyle olduğunu görünce üzüldüm ama çok da önemli değil..

Onun dışında güzel cihaz, premium hissi kesinlikle var.. Keşke bir de dex desteği olsaydı çok işime yarayacaktı.

Bir çok kişi buradaki yazıları okuyarak karar veriyor. O nedenle yazılanlarda dikkat etmek lazım. Ben Türkçe çeviride herhangi bir hataya rastlamadım. Bilakis çok beğendim. Sizin bahsettiğiniz hatalı çeviriler nerelerde söyler misiniz?
    |
    |
    jussikujala kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

22 Eylül 1924, Samsun.

• Yarbay
    3735 Mesaj
    Arkadaşlar cihaz geldi. Güncel firması ithalatlı.

Dönüştürücülü şarj da kutu dışına paketlenmiş.

Kutu açılmış ama tekrar güvenlik bandı ile kaplanmış. Cihaza Türkçe yazılım yüklemek için yapılmıştır diye tahmin ediyorum.

Mavi rengi Note 7 çıktığında görememiştim. Kısmet Fan edition ileymiş :))

Kutunun arkasında bu cihaz açılmamış ve kullanılmamış Note 7 ler kullanılarak ve yeni parçalardan üretilmiştir diye bir yazı var.

Cihazın pil 3200 mAh. Sorun yok. Ama ön yüzünde Samsung yazısı var. Malezya ürünü. Sanırım bir kısmında logo var bir kısmında yok.

Kılıf ile geldi. Bu kılıf normalde de pahalıydı. Kutudan çıkması iyi oldu. Bu cihaza kılıf bulmak artık zor çünkü.

• Yarbay
    8322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

Hocam resim deki degerlere cevap bekliyorum ben şahıstan kayıtsız aldım fan editon yazmıyor bende

Resimdeki degerlerden birsey cikmaz.Sicak olabilir patlamaz bataryadaki 2 kutup birbirine degerse o zaman patliyor isininca vs zaten birsey olmuyordu.

Telefon cebinizde ufak yamulma egiliminde bile olsa risk tasiyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Güle güle kullanın. Hayırlı olsun. Mavi renk benim favorimdi ama siyahını buldum ve 3 gün önce aldım. Bende kılıf çıkmadı. Dediğiniz gibi ithalatçı firma Türkçe dil yüklemesi yapmış ve kapatmış. Tabi benim telefonun ithalatçısı da içinden kılıfı yürütmeyi de ihmal etmemiş. Zengin olmuşlardır umarım Aynen dediğiniz gibi: 'Kullanılmamış Note 7 ler kullanılarak ve yeni parçalardan üretilmiştir' diye bir yazı var. Ve bu yazıyı ben daha önce farklı sitelerde de okumuştum. Yoksa iade edilen telefonların toplatması gibi bir şey sözkonusu değil. Ön yüzündeki Samsung yazısı çok güzel duruyor. Benim aldığım Note FE'de de aynı yazı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 17 Kasım 2017; 12:29:33 >
    |
    |
    carman1tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

22 Eylül 1924, Samsun.

• Yarbay
    8322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: macorono34

Ya arkadaş sanşa bak ya s8 alıyorum fe türkiyeye geliyor....

Aynen hocam bende cok bekledim FE'yi gelmedi 2 ay once S8 aldim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu çift kamera ve bokeh de ne var anlamadım . Hadi LG deki gibi geniş aç dese neyse .

Benim açımdan hiç bir numarası yok çift kameranın .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Arkadaşlar cihaz geldi. Güncel firması ithalatlı.

Dönüştürücülü şarj da kutu dışına paketlenmiş.

Kutu açılmış ama tekrar güvenlik bandı ile kaplanmış. Cihaza Türkçe yazılım yüklemek için yapılmıştır diye tahmin ediyorum.

Mavi rengi Note 7 çıktığında görememiştim. Kısmet Fan edition ileymiş :))

Kutunun arkasında bu cihaz açılmamış ve kullanılmamış Note 7 ler kullanılarak ve yeni parçalardan üretilmiştir diye bir yazı var.

Cihazın pil 3200 mAh. Sorun yok. Ama ön yüzünde Samsung yazısı var. Malezya ürünü. Sanırım bir kısmında logo var bir kısmında yok.

Kılıf ile geldi. Bu kılıf normalde de pahalıydı. Kutudan çıkması iyi oldu. Bu cihaza kılıf bulmak artık zor çünkü.

İyi günlerde kullanın, aldığınız yerin linkini paylaşırmısınız veya hangi satıcı dan aldınız.. Teşekkürler..
    MSI Z87-GD65 - INTEL Core i5 4670K 3.4ghz - Cooler Master Hyper 212 PLUS - G.Skill 4x4GB 1600Mhz DDR3 - Kingston HyperX 3K 120GB SSD - Sandisk 240GB Extreme PRO SSD - SAPHİRE RX580 NİTRO 4GB - High Power Element Bronze 600W 80Plus - Win 10 Home Pro x64

• Yarbay
    3735 Mesaj

Teşekkür ederim.

Link bu: https://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-note-fan-edition-n935-64gb-cift-hatli-cep-telefonu-P218210915

Ama satışa kapalı yazıyor. Stok mu bitti satıştan mı çekildi anlamadım. Umarım yine satışa açılır.
    |
    |
    Bahsedilenler: MOBIUS , hakana6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Stokların çabuk biteceği zaten belli. Ürün kısıtlı sayıda Türkiye'ye getirildi. Yarın yok satarsa hiç şaşırmam. Benim aldığım yer burası: https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-fe-n935-64gb-4-5g-uyumlu-cep-telefonu-313818462

Ama kılıf çıkmıyor, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 17 Kasım 2017; 14:56:13 >
    |
    |
    carman1tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

22 Eylül 1924, Samsun.

• Yarbay
    3952 Mesaj
    diğer satıcılarda ürün mevcut. ama onlarda da bitebilir tabi. ama samsung'un ne kadar üreteceği ile alakalı bu durum. sınırlı sayıda üretim kararı aldıysa alan aldı. P10+'daki sorunlar kafa karıştırdığı için şu an 2.800 civarına en mantıklısı. Tabi Mate 10 fiyatına da bir bakmak gerek.
    |
    |

Yani bı sekilde kullansam sıkıntı cıkmaz demı patlama vb

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.