Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.513
Cevap
227
Favori
1.475.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonu lgdeki gibi tıklayıp uyandırma işlemi varmı?
  • telefonu kullananlar şebeke çekmeme veya arayanların ulaşamaması gibi bir sorun uaşadılar mı?
    note 4 te bu durumu yaşıyoruz
  • macorono34 kullanıcısına yanıt
    hocam knox durumu nasıl ? Samsung health çalışıyor mu
  • Knox durumu derken? health calisiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada.com dan alicam ama kafami karıştıran sey neden önde samsung yazisi var ve arkada fan edition yazmiyor.Bunlar ilk üretilen serimi acaba hani düzeltildi dediler tekrar patladı vs.Hatta arkadaslarn paylastigi goruntuye gore batarya 3500 luk ama fan editionlarn bataryasi hem fiziksel hem yazılımsal 3200e çekildi.Alicam ama korkuyorum valla yokmu fan editiob yazan önde samsung yazmayan 3200 bataryasi olan bi note fan edition

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Hepsiburada.com dan alicam ama kafami karıştıran sey neden önde samsung yazisi var ve arkada fan edition yazmiyor.Bunlar ilk üretilen serimi acaba hani düzeltildi dediler tekrar patladı vs.Hatta arkadaslarn paylastigi goruntuye gore batarya 3500 luk ama fan editionlarn bataryasi hem fiziksel hem yazılımsal 3200e çekildi.Alicam ama korkuyorum valla yokmu fan editiob yazan önde samsung yazmayan 3200 bataryasi olan bi note fan edition

Benim telefonda önde samsung logosu var arkada da galaxy note fan edition yazıyor. Malezya sürümleri youtube a göre böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: jussikujala

quote:

Hepsiburada.com dan alicam ama kafami karıştıran sey neden önde samsung yazisi var ve arkada fan edition yazmiyor.Bunlar ilk üretilen serimi acaba hani düzeltildi dediler tekrar patladı vs.Hatta arkadaslarn paylastigi goruntuye gore batarya 3500 luk ama fan editionlarn bataryasi hem fiziksel hem yazılımsal 3200e çekildi.Alicam ama korkuyorum valla yokmu fan editiob yazan önde samsung yazmayan 3200 bataryasi olan bi note fan edition

Benim telefonda önde samsung logosu var arkada da galaxy note fan edition yazıyor. Malezya sürümleri youtube a göre böyle.

Maleysia samsung ile live chat yaptm evet o bolge için uretilende samsung logosu önde diger bölgeler icin olanlarda arkada olduğunu söylediler. Son sorum baskam batarya menusunde 3200 mu 3500mu yaziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 19 Kasım 2017; 22:40:54 >

• Metin* kullanıcısına yanıt
    3200 yazıyor, başka uygulamalarla da denedim 3200 çıktı hep..

• quote:

Orijinalden alıntı: jussikujala

3200 yazıyor, başka uygulamalarla da denedim 3200 çıktı hep..

Adamsin hocam cevap icin teşekkürler bende ozaman bi note 7 fe hepsiburadadan alayim

• quote:

Hepsiburada için link verir misiniz? bulamadım sitede telefonu.
  • Almayi cok isteyip baya beklemistim ama gelmeyince c9 pro aldim. Yalniz satildigini gorunce icimde kalmadi degil. Fiyati 2500 alti olsa iyi olurdu. Bakalim belki ileride imkan olursa dusunurum. Alanlar sorunsuz kullanirlar umarim

• Millet selam.cihazi ben de n11 den falcom firmasindan aldim.yaninda malesef kilif cikmadi fakat firmayi sorumlu tutuyorum.donusturucu ile geldi.11 kasim kamoanyasindan 2600 e falan geldi.cihazi oneririm.ozellikle de ogretmenlere

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan04

Millet selam.cihazi ben de n11 den falcom firmasindan aldim.yaninda malesef kilif cikmadi fakat firmayi sorumlu tutuyorum.donusturucu ile geldi.11 kasim kamoanyasindan 2600 e falan geldi.cihazi oneririm.ozellikle de ogretmenlere

Sanırım Güncel Dijital hariç diğer satıcılar kılıfları kendilerine aldılar kutuda boşluk var mıydı anlarsın kılıf sığacak miktarda ?
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada sitesindeki satış linki
    http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-dual-sim-ithalatci-garantili-pm-HB000008S8AD
  • Şu ana kadar kullanan arkadaşlar herhangi bir hata vs ile karşılaştı mı acaba? örneğin p10'larda uygulama ve oyunlardan atma, s8'lerde sesin karşıya zaman zaman gitmediği ve pembe ekran sorunları oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Şu ana kadar kullanan arkadaşlar herhangi bir hata vs ile karşılaştı mı acaba? örneğin p10'larda uygulama ve oyunlardan atma, s8'lerde sesin karşıya zaman zaman gitmediği ve pembe ekran sorunları oluyor.

Kullanıyorum şuana kadar bir sıkıntı vermedi hocam gerçi oyun oynayan biri değilim oyun oynamadım ama herhangi bir uygulamadan atmadı seste bir sıkıntı yok s pen harika karakalem çizimler için uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaT1F

telefonu kullananlar şebeke çekmeme veya arayanların ulaşamaması gibi bir sorun uaşadılar mı?
    note 4 te bu durumu yaşıyoruz

4G yi kapatin.. 2G 3G bağlantıyı seçin sorununuz kalmaz..

• Bu arada cihaz menüde falan yan dönmüyor beyler tablet modu yok mu bunlarda?
  • Portre var ust menude ordan yan donuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan04

Portre var ust menude ordan yan donuyor

menü dönmüyor hocam
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.