Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

Orijinalden alıntı: samiarslan

Arkadaşlar bugun Note FE siparişi vermeyi düşünüyorum. Ama buradaki tlfcu KVK garantili 2400 TL diyor. KVK garantili Note FE var mı ?
    Birde herhangi bir kronik sorunla karşılaşan var mı sonuçta garantisiz bir tlf olacak

Kvk garanti varsa ve alırsanız nerden aldınız haber ederseniz sevinirim.

valla bende görmedim bizim burdaki telefoncu dedi ama galiba o Delta servisle KVK yı karıştırdı
  • Ekran Koruyucu yani kırılmaz cam öneriniz var mı arkadaşlar J7 Pro harici kendisine ait cam bulunmaktadımı ?
  • samiarslan S kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan spigen kılıf aldım kampanya ile 35tl'ye kalınlaştır kenarlardan biraz ama koruma açısından güven veriyor.
    Daha ince kılıf bakıyordum ama edge ekran olduğu için bu şekilde kullanmaya karar verdim.
    Kırılmaz cam ben bulamadım.

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7-fe-fan-edition-kilif-neo-hybrid-satin-silver-p-HBV000000GCBS
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Sim kartı takmam gibi olaylar etkilemez değil mi hocam cevabınız için teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana gelen mesajlarda, aramalarda "1" (yani birinci sim) işareti var. Bunu nasıl kaldırabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Hepsiburada dan spigen kılıf aldım kampanya ile 35tl'ye kalınlaştır kenarlardan biraz ama koruma açısından güven veriyor.
    Daha ince kılıf bakıyordum ama edge ekran olduğu için bu şekilde kullanmaya karar verdim.
    Kırılmaz cam ben bulamadım.

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-7-fe-fan-edition-kilif-neo-hybrid-satin-silver-p-HBV000000GCBS

Ön cam için kırılmaz cam arıyorum bugun tlfnu almaya gidecem

• Hackitha H kullanıcısına yanıt
    Etkilemez hocam rica ederim

• Arkadaşlar siyah renkli 1 aylık Galaxy note fan edition cihazimi 1700 TL nakit son fiyat olarak satıyorum. Almak isteyenlere duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: FastegL

Arkadaşlar bir şey farkettim başka yaşayan varsa söylesin lütfen. Ben aldığımdan beri orijinal içinde gelen clear view ile kullanıyordum. Sonra değişiklik olsun diye silikon kılıfa geçtim ve şarjın daha fazla gittiğini farkettim. Clear view fazla şarj yemiyor sürekli saati göstermesine rağmen. Ama sanki aod çok şarj yiyor. Bu arada clear view varkende aod açıktı ancak clear view ekranı biraz daha farklı gösteriyor bildiğiniz gibi.

AOD un şarja etkisi çok . O kılıf da haliyele donanımsal bir şey o da ayrıca yer şarjı .
    bu tür şeyleri rahatça kullanmak için en az 4.000 mah pil koyacaksın ki keyifle kullanalım .
    yine de benim şikayetim yok fazla . kameraya abanmazsam ve çekmeyen yerlere gitmezsem günü rahat çıkarıyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

arkadaşlar kutudan çıkan ciddi manada ekrana zarar mı veriyor böyle birşey duydum aslı astarı nedir ?

Öyle bir şey yok ben 10 gün kullandım gram çizik yok. İçin rahat olsun

Hocam 10 gün bunu onaylamak için yeterli bir süre değil, sizde dikkat edin bence, seneler önce bende iphone telefonumda kapaklı kılıf kullanmıştım, hem toz tanecikleri ekranı mahvetmişti, hemde ekranda nokta nokta lekeler oluşmuştu ve asla çıkaramadım bu lekeleri, yazık günah, sizde çok dikkat edin lütfen, istemem sizin de başınıza böyle birşey gelsin. Ben o gün bu gün tövbeliyim kapaklı kılıflara. Birtek htc A9 için almıştım hakan hocamdan kılıf, o da merakımdan,onu da çok az kullandım zaten.

Aynen dostum o zaman sana kılıfı satmıştım :) ama kılıf htc nin yaptığı en şık kılıftı ön yüz dotview arka yüz şeffaf kapaklı kılıftı...

Note Fan Edition ve note 7 için çıktığı dönemlerde yurt dışında clear view kılıflar ekranı çiziyor diye bir sürü kişinin şikayetini okumuştum ... o yüzden sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Arkadaşlar bir şey farkettim başka yaşayan varsa söylesin lütfen. Ben aldığımdan beri orijinal içinde gelen clear view ile kullanıyordum. Sonra değişiklik olsun diye silikon kılıfa geçtim ve şarjın daha fazla gittiğini farkettim. Clear view fazla şarj yemiyor sürekli saati göstermesine rağmen. Ama sanki aod çok şarj yiyor. Bu arada clear view varkende aod açıktı ancak clear view ekranı biraz daha farklı gösteriyor bildiğiniz gibi.

AOD un şarja etkisi çok . O kılıf da haliyele donanımsal bir şey o da ayrıca yer şarjı .
    bu tür şeyleri rahatça kullanmak için en az 4.000 mah pil koyacaksın ki keyifle kullanalım .
    yine de benim şikayetim yok fazla . kameraya abanmazsam ve çekmeyen yerlere gitmezsem günü rahat çıkarıyorum .

şundan dolayı olabilir;

clear view takılıyken samsung telefonlarda aod de veya düğmeye basıp uyandırınca ekran kapak üstünden ekran net gözüksün die devamlı max parlaklıkta çalışıyor.

Ayrıca nfc çipi kullanan o kılıf devamlı telefonla haberleşme halinde olduğu için yüzde 5-8 arası şarja etkisi oluyordur diye düşünüyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

arkadaşlar kutudan çıkan ciddi manada ekrana zarar mı veriyor böyle birşey duydum aslı astarı nedir ?

Öyle bir şey yok ben 10 gün kullandım gram çizik yok. İçin rahat olsun

Hocam 10 gün bunu onaylamak için yeterli bir süre değil, sizde dikkat edin bence, seneler önce bende iphone telefonumda kapaklı kılıf kullanmıştım, hem toz tanecikleri ekranı mahvetmişti, hemde ekranda nokta nokta lekeler oluşmuştu ve asla çıkaramadım bu lekeleri, yazık günah, sizde çok dikkat edin lütfen, istemem sizin de başınıza böyle birşey gelsin. Ben o gün bu gün tövbeliyim kapaklı kılıflara. Birtek htc A9 için almıştım hakan hocamdan kılıf, o da merakımdan,onu da çok az kullandım zaten.

Aynen dostum o zaman sana kılıfı satmıştım :) ama kılıf htc nin yaptığı en şık kılıftı ön yüz dotview arka yüz şeffaf kapaklı kılıftı...

Note Fan Edition ve note 7 için çıktığı dönemlerde yurt dışında clear view kılıflar ekranı çiziyor diye bir sürü kişinin şikayetini okumuştum ... o yüzden sordum.

Evet hocam, en iyisi orjinal kutu içerisinden çıkan kılıfı kullanmamak. İşi şansa bırakmamak lazım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

şundan dolayı olabilir;

clear view takılıyken samsung telefonlarda aod de veya düğmeye basıp uyandırınca ekran kapak üstünden ekran net gözüksün die devamlı max parlaklıkta çalışıyor.

Ayrıca nfc çipi kullanan o kılıf devamlı telefonla haberleşme halinde olduğu için yüzde 5-8 arası şarja etkisi oluyordur diye düşünüyorum

Aynen anlattığınız gibi hocam, ekranı kılıf üzerinden göstermek için parlaklığı yükseltiyor ve nfc açık olduğu için de fazla şarj gidiyor. Görünen o ki yakın zamanda bu kılıflar çöp olacak

• frost2121 kullanıcısına yanıt
    telefon ayarlar gelismis ozelliklerden spen uyarilarini kontrol ediniz acik durumda olmasi gerekir.boyle ise mutlaka uyari verir.bilginize

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    telefon.ayarlar.baglantilar..orada sim kart yoneticisi var biraz karistirin isterseniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chengineer

quote:

Arkadaşlar bugun Note FE siparişi vermeyi düşünüyorum. Ama buradaki tlfcu KVK garantili 2400 TL diyor. KVK garantili Note FE var mı ?
    Birde herhangi bir kronik sorunla karşılaşan var mı sonuçta garantisiz bir tlf olacak

Kvk garanti varsa ve alırsanız nerden aldınız haber ederseniz sevinirim.

valla bende görmedim bizim burdaki telefoncu dedi ama galiba o Delta servisle KVK yı karıştırdı

note fe de kvk yok bizzat kvk bayi sordum.onlarda satiyor ama onlarda ritzy garantisi veriyor.belki o olabilir 2 garanti soz konusu fe lerde biri delta biri ritzy garantisi.bilginize
    SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 19 Mart 2018; 14:31:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

evet böyle bir imkan var, bizzat denemiştim note 4 kullanan bir arkadaşımla. benim de eski cihazım a7 2017 idi.

Cevabınız için teşekkürler.

A7 2017 ye göre kamerası nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

Merhaba çok önemli bir bilgi aldım şimdi rom yükleyen arkadaşlar dikkat etsin.Özellikle s.arabistan,malezya vb ülkelerin romlarinda o ülkenin iklim şartlarına uygun olan özellikler aktif oluyormuş.Yani bildiğiniz üzere bu tip ülkelerdeki sıcaklık,nem yüksek olduğundan yüklenen bu romlarda ona uygun oluyormus.Ülkemizde cihaz içerisindeki çekirdeklerin ısınmasınında temel sebebi bu gibi gözüküyor.

o bahsettiginiz durum soz konusu olsa Turkiye de karadeniz icin ayri akdeniz icin ayri icanadolu icin ayri veya ege icin ayri bir seriden olan ancak ayri yazilima sahip telefon satmalari gerekir.birakin ulkeleri...yani duyumunuz sehir efsanesi olmasi gerekir bilginize.

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    A7'nin ön kamerası bundan bir tık daha iyi ama arka kameraya geçecek olursam, A7'den kat be kat güzel fotoğraflar çekebiliyorum. Ayrıca google camera ile birlikte portre modu da kullanılabiliyor, çok başarılı bence kamerası.
  • Taksitte yapabiliyorsunuz. Ben evdeki ahaliye aldim, herkes memnun.

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.