Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kamera olarak gayet iyi hocam, beklentilerini fazlası ile karşılayacağını sanıyorum. Şarj olaraktan ilk izlenimim şu;

17:30 gibi geldi telefon 18:00 de kurulumu yaptım. Açtığım da şarj %67 idi sanırım. Şuan saat 22:00 4 saattir açık. Ekran süresi 1.30 saat. Şarj %31. Wifi - 4.5G yarı yarıya kullanıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    evet böyle bir imkan var, bizzat denemiştim note 4 kullanan bir arkadaşımla. benim de eski cihazım a7 2017 idi.
  • Kilif konusunda dusunce bir sey olmayacagindan zerre korkunuz olmayacak bir marka onerebilirim UAG.

Fiyati biraz tuzlu olsa da ( ki su an indirimde 99₺) omurluk bir kiliftir. Bu kiliftan sonra zaten ekran koruyucusuna ihtiyaç dogmayacaktir.

İphone 6s plusimda yaklasik 2 yildir kullaniyorum, kah betona dustu, kah asfalta dustu birakin cihazi, kilifta tek cizik dahi yok.

• ozmensergen O kullanıcısına yanıt
    tekrardan hayırlı olsun hocam güle güle kullan.verdiğin bilgiler için de sağol.uzun kullanım deneyimlerini de bekleriz :)
  • jabstam J kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen yeterli bilgi sahibi olmadan ortaya kafa karıştıracak şeyler atmayın.
    Note FE'nin romlarla değiştirilen kısımları csclerdir.Csclere bakınca CSCler telefonların romlarında bulunan fakat bölgeye göre açılıp kapatılması gereken özellikler için kullanılmaktadır.

Örnek vermek gerekirse TürkTelekomun Giga 4.5G özelliği sadece Türkiye'de kullanılacağı için yabancı bir ülke romu yüklediğinizde bu özellik kapalı hale geçer. Note FE de var mıdır bilmiyorum ama yine bir örnek olarak S8 ve S8+' da arayan spam koruma gibi özelliklerde CSC ile yönetilmektedir.
  • cqr52 C kullanıcısına yanıt
    Görüşme yaptığım sırada ekranda görüşmelerimi katydedebilmem için ekstradan kaydet diye bir bölüm oluşuyor telin kendi özelliği program vs yüklemedim.
  • Arkadaşlar telefonda hemen her görüşme sonrasında donma oluyor ve samsung note durdu hatası alıyorum, başına gelen var mı, nasıl çözebilirim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

Arkadaşlar telefonda hemen her görüşme sonrasında donma oluyor ve samsung note durdu hatası alıyorum, başına gelen var mı, nasıl çözebilirim. Teşekkürler.

Bu sorun bende de oluyor görüşme sonlanıp kapamaya çalıştığımda donuyor ve karşı taraf kapatmadan teli kapayamıyorum. Tema kurdunuzmu siz? eğer kurduysanız orjinal temaya geçin ben öyle yapınca sorun düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jabstam

Merhaba çok önemli bir bilgi aldım şimdi rom yükleyen arkadaşlar dikkat etsin.Özellikle s.arabistan,malezya vb ülkelerin romlarinda o ülkenin iklim şartlarına uygun olan özellikler aktif oluyormuş.Yani bildiğiniz üzere bu tip ülkelerdeki sıcaklık,nem yüksek olduğundan yüklenen bu romlarda ona uygun oluyormus.Ülkemizde cihaz içerisindeki çekirdeklerin ısınmasınında temel sebebi bu gibi gözüküyor.

Her duydugunuza inanmayın. Sadece yazilim bolgelere göre degisir. Zira bazi ülkeler, siyasi veya kulturel ozellikleri geregi bazi ozellikleri istemezler. ( arabistanda facetimein kullanilamamasi gibi) onlar romdan kapatilir.

Cihaz tasarlanirken ic aksam, pilin yerlesimi gibi seyler, isinin dagilimi goz onune alinarak yerlestirilir.

Dediginiz gibi olsaydi, note 7ler, sicak ulkelerde patlamazdi.

• Hackitha H kullanıcısına yanıt
    Hocam anlattığıniz olay kusur lu ürüne girer ve eğer şayet öyle bişey olursa 14 içinde cayma hakkını kullanıp iade edebilirsiniz.Bilginize

• afhaktan A kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

sizinle aynı renk, aynı kılıf ve aynı koruyucu ile telefonu kullanıyoruz,

kılıf gerçekten çok hoş duruyor hem de teli kabalaştırmıyor, ama koruma da çok sağlıklı olur mu orası ayrı bir konu tabi
  • Arkadaşlar bugün alacağım ben de sim kart takmadan aida64 kurup kamera sensörüne piksel vb testlere bakma şansımız oluyor mu? Sim takmadan değişim şansı varmış şayet Sensör Sony çıkmazsa iade edeceğim biraz takıntı oldu o bende s7 edgeden beri.

Bir diğer sorum da çift hatlı note 8lerde rehberde isimlerin başında 1 2 diye yazıyor sim için sanıyorum bir de isimler aşağıda görünüyor filan gibi yorumlar vardı bunda da öyle midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Arkadaşlar bugün alacağım ben de sim kart takmadan aida64 kurup kamera sensörüne piksel vb testlere bakma şansımız oluyor mu? Sim takmadan değişim şansı varmış şayet Sensör Sony çıkmazsa iade edeceğim biraz takıntı oldu o bende s7 edgeden beri.

Bir diğer sorum da çift hatlı note 8lerde rehberde isimlerin başında 1 2 diye yazıyor sim için sanıyorum bir de isimler aşağıda görünüyor filan gibi yorumlar vardı bunda da öyle midir?

Sizin tek şansınız bir migrosa gidip detaylı şekilde inceleyip, test edip almanız olacaktır, böyle takıntılı biriyseniz aradaki 180 tl gibi bir fiyat farkını da görmezden geleceksiniz artık, sanırım migros da 2189 tl, internette kart puan, kampanya vs.. 2000 tl civarına alınabiliyor.
  • arkadaşlar kutudan çıkan ciddi manada ekrana zarar mı veriyor böyle birşey duydum aslı astarı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

arkadaşlar kutudan çıkan ciddi manada ekrana zarar mı veriyor böyle birşey duydum aslı astarı nedir ?

Öyle bir şey yok ben 10 gün kullandım gram çizik yok. İçin rahat olsun

• Arkadaşlar merhaba,
    Ekranda bu yazılım güncelleme uyarısı geliyor. Bunu kaldırmak için ilk sayfada anlatılan service disabler programını indirdim. Arama kısmına com.wssyncmldm yazıyorum programı kapatmaya çalışıyorum ama olmuyor.
    Ne yapsam kaldıramadım.
  • yıllar önce samsung ace çok güzeldi. ben de samsung ace almaya gittim. yeni versiyonu geldi. bunun işlemcisi daha da hızlı dedi satıcı. sonrasında göndüm ki işlemci hızlanmış fakat 3d hızlandırıcı kaldırılmış. bu telefon da o günleri hatırlattı bana. snapdragonun 820 veya 821 i yerine exynos 8890 kullanılmış. hakkını yemeyeyim bu işlemcinin ses işleme kalitesi snapdragonlardan daha iyi ama oyun performansı daha kötü. alamadım elim varmadı bu yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

arkadaşlar kutudan çıkan ciddi manada ekrana zarar mı veriyor böyle birşey duydum aslı astarı nedir ?

Öyle bir şey yok ben 10 gün kullandım gram çizik yok. İçin rahat olsun

Hocam 10 gün bunu onaylamak için yeterli bir süre değil, sizde dikkat edin bence, seneler önce bende iphone telefonumda kapaklı kılıf kullanmıştım, hem toz tanecikleri ekranı mahvetmişti, hemde ekranda nokta nokta lekeler oluşmuştu ve asla çıkaramadım bu lekeleri, yazık günah, sizde çok dikkat edin lütfen, istemem sizin de başınıza böyle birşey gelsin. Ben o gün bu gün tövbeliyim kapaklı kılıflara. Birtek htc A9 için almıştım hakan hocamdan kılıf, o da merakımdan,onu da çok az kullandım zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Kilif konusunda dusunce bir sey olmayacagindan zerre korkunuz olmayacak bir marka onerebilirim UAG.

Fiyati biraz tuzlu olsa da ( ki su an indirimde 99₺) omurluk bir kiliftir. Bu kiliftan sonra zaten ekran koruyucusuna ihtiyaç dogmayacaktir.

İphone 6s plusimda yaklasik 2 yildir kullaniyorum, kah betona dustu, kah asfalta dustu birakin cihazi, kilifta tek cizik dahi yok.

Öneri için teşekkürler. Gerçekten sağlam ve kaliteli kılıf olduğu belli, paylaşım için tekrar teşekkürler.
  • Cihazi Migros, Kipa gibi marketlerden mi almak daha mantikli yoksa hepsiburada gibi sitelerden mi?

• 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.