Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Cihazı 1 haftadir kullaniyorum. Simdi dikkatimi cekti menu tusunun solundaki geri tuşu ve sağindaki tusda ışık yanmıyor mu bu telefonda? Yoksa bendeki cihaz mi arızalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • accountmanager A kullanıcısına yanıt
    Güç tasarruf modu açıksa yanmaz. Kapatın yanacaktır

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    hocam ben 2600 TL civarına almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

hocam ben 2600 TL civarına almıştım

Çokmuş gerçekten aradaki fark, neyse alınmış alınmıştır, yapacak bir şey yok. Sanırım şimdi s9 un çıkışıyla beraber S8 lerin fiyatı düşeceği için ister istemez bu modele de yansıyor galiba. Yakında 1900, 2000 tl arasında sabitlenir fiyat diye düşünüyorum.
  • Gece telefonu %20 de çalışır vaziyette sarja taktım. Sabah sarjdan çektiğimde Bildirim ışığı yeşil renkte takılı kalmış ve ekran kapanmış. Hiçbir tuş tepki vermedi ne yaptımsa. Kendi numaramı aradığımda ulaşılamıyor diyordu. Ne yaptımsa ekranı açamadım ve bildirim ışığı yeşil yani tam dolu seviyesinde sürekli yanar vaziyette takılı kalmış İlk defa böyle birşey oldu. En sonunda cihazı download moda alıp öyle açabildim. Başına böyle bir durum gelen oldumu acaba? Birde iris tarayacı güneşli açık havada sağlıklı çalışmıyor. Sizde de durum böylemi ?

• _vezir_ _ kullanıcısına yanıt
    Takip ettiğim kadarıyla o güncellemede problem yaşandığı icin geri çekildi.O yüzden bizim cihazlara gelmesi zaman alacak gibi.

• silver47 kullanıcısına yanıt
    Prizi değiştirmenizi öneririm.Aşırı yüklenme ve kısa devre durumunda genelde böyle bir durum olur.S6 kullanirken benimde başıma gelmişti.Geçmiş olsun.

• 2 gün önce telefonu aldığım gibi, ekran koruyucu önerisi sormuştum. Bir yönetici arkadaş da "lütfen konunun önceki sayfalarını okuyalım bla bla şeklinden bir şeyler yazmıştı". Yaklaşık 50 sayfa kadar okudum, bu ekran koruyucu ya da jelatin hakkında kesin bir çözüm ya da yüzde yüz tatmin eden bir öneriyle karşılaşmadım, sanırım da net bir çözüm yok.

Bu konu hakkında, bu modeli TR'ye getiren Deltanın bir çözümü olması gerekmez mi? Getirdiğin telefona bakılacak ilk şey ekran koruyucu zaten, bunun desteğini neden vermezsin ilginç.
  • jabstam J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ama prizle alakalı olduğunu düşünmüyorum. 5 li Akım korumalı prize takmıştım. Telefon ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Hızlı sarj ile alakalı olabilir gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver47 -- 2 Mart 2018; 11:26:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: tosunsantosunluğunubil

GG NF Bilişimden 15:00 da geçtim siparişi.

2007 Tl+6 Tl kargo, 100 tl maxipuan veriyor,

bana maloluşu 1913 tl.

mavi rengini tercih ettim, umarım pişman olmam.

Şahane bir fiyat, telefonu teslim aldınız mı ? güvenilir bir satıcı mı hocam aldığınız yer ? Bende alayım bir tane.
    Kapalı kutu olarak mı geliyor ? Orjinal kılıf çıkıyor mu kutu içerisinden ?

henüz gelmedi, gelince detaylı anlatırım.
  • District7 kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef ki edge ekranlı telefonlarda ekran koruyucu büyük bir sıkıntı adam akıllı telefona uyan bir koruyucu bulmak çok zor,

ringke nin sitesine bir bakmanızı öneririm orada bir jelatin var ama henüz stoklarda yok fiyat olarak 40 TL eğer o fiyata satarlarsa mantıklı gibi hem kutudan 2 tane çıkıyor,

ebay da baktın 10 $ fiyat var yani 40 TL gibi birşey yapıyor umarım yakın zamanda ve bu fiyattan satarlar
  • silver47 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Fiati makul j7 pro almasam kesin alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: silver47

Teşekkür ederim. Ama prizle alakalı olduğunu düşünmüyorum. 5 li Akım korumalı prize takmıştım. Telefon ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Hızlı sarj ile alakalı olabilir gibi geliyor

Aynı durum eşimin kullandığı C7 pro'da oldu dün şarja takmış şarjdan çıkartmaya gittiğinde cihaz kapanmış haldeymiş, şimdi ne yaptıysak açılmıyor Mecburen Delta servise göndericeğiz.
  • Arkadaşlar net olarak söylüyorum.

52 Mb lik güncellemeyi Kesinlikle yapmayın

Batarya performansını düşürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

Arkadaşlar net olarak söylüyorum.

52 Mb lik güncellemeyi Kesinlikle yapmayın

Batarya performansını düşürüyor

Ben yaptım güncelleme sorun yok. Ekran 4 saat ve şarj 50 saat gidiyor. Ben çok memnunum. Güç tasarruf modunda 4g full açık watsap web ve görüşme için kullanıyom teli.

• kaç dakıka da tam sarj oluyor acaba. kullanan arkadaslar yardımcı olabılır mı_?
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Bana şu ana kadar hiç güncelleme gelmedi, yazılım bilgileriniz ne? Android 7.0 samsung ex.8.1 benim yazılım bilgileri sürüm olarak da N935FXXU1AQI5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColdStrom -- 2 Mart 2018; 14:4:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirtunky

kaç dakıka da tam sarj oluyor acaba. kullanan arkadaslar yardımcı olabılır mı_?

80 dakikada doluyo benimki

• quote:

Orijinalden alıntı: ColdStrom

Bana şu ana kadar hiç güncelleme gelmedi, yazılım bilgileriniz ne? Android 7.0 samsung ex.8.1 benim yazılım bilgileri sürüm olarak da N935FXXU1AQI5

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

bilgiler bunlar ama banada 1 2 hafta sonra geldi

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.