Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
24.318
Cevap
259
Favori
1.289.084
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]
Giriş
    5089 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, sayfayı vakit buldukça takip ediyorum, şu sıralar çok ilgimi çekmeye başladı bu cihaz, sizden yardım isteyeceğim.

1) Telefonda oyun oynayan biri değilim, önceliğim bu sefer sırasıyla kamera, tasarım, işlevsel arayüz, en az bir günü çıkaran batarya.

Bu cihaz benim işimi görür mü ?

2) Cihazı alırsam migros dan almayı düşünüyorum, migros mu yoksa internet alışverişi mi daha güvenilir olur ? fiyatları aynı.

3) Bu cihazı alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Versiyon numarası, üretim yeri vs.

Daha önce hiç samsung telefon kullanmadım, yeni bir deneyim olacak benim için.

Orijinalden alıntı: uclerburak

Edge ekranını açın gelecektir.

Teşekkür ederim

Imei sorgulamasında ilk numara kayıtlı digeri kayitsiz gözükmekte bir problem

problem olur mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kayıtsız imei kullanım dışı kalır. 3-5 ay sonra.

|
    |
    çArşı-gökhAn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aldığınız yere sorun, bende her iki imei de kayıtlı

|
    |
    çArşı-gökhAn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Airpods kablolu kulaklık + poweramp kullanıyorum

|
    |
    Metin* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ois sesi o kamera aktif değilken mekanizma boşta olduğundan sallayınca ses yapabilir bende lumia 1020 varken sallayınca ses yapardı hatta video kaydında sesiz ortamda ois sesi bile olurdu videoda 1 yil sonra tabi kamera arzalandi video cekerken çınlama sesi geliyodu baya ois motoru bozulmustu kronik sorunmuş meger tabi eğer normalin dışında bir ses varsa sorun olabilir

|
    |
    asavas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: çArşı-gökhAn

quote:

Edge ekranını açın gelecektir.

Teşekkür ederim

Imei sorgulamasında ilk numara kayıtlı digeri kayitsiz gözükmekte bir problem

problem olur mu acaba?

Bende başta öyle sandım . İlk başta imei lerin son 2 rakamını farklı okudum. Sonra aldığım yere 2.imei de kayıtlı değil diye mesaj attım onlar da kayıtlı dedi. Meğerse ortadan 1 rakam daha farklıymış.

Belki sizde de aynı durum vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar.
    Salı günü Hepsiburada sitesinden Falcon Mobile firmasından aldığım gümüş renkli telefonum geldi.
    Ürün Delta garantili.Kutu içerisinden kılıf çıktı.
    Model numarası SM-N935F/DS.Yalnız cihazın kutusu üzerinde 24 ay garanti-Suudi Arabistan etiketi var.Ürün Suudi Arabistan için mi üretilmiş?
    Telefon ilk alındığında yapılması gereken kontroller nedir?İlk sayfayı okudum ama kontroller ile ilgili çok fazla bir şey bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEK -- 22 Şubat 2018; 19:42:41 >

Öncelikle hayırlı olsun. *#0*# kodunu girip ekran dahil bütün donanım kontrollerini yapabilirsiniz. Phone info indirip cihaz rootlu mu onu kontrol edebilirsiniz gibi gibi.

|
    |
    YEK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim hocam.Knox sayacı 0x0.CSC kodu KSA yazıyor.Suudi Arabistan için üretilmiş model sanırım.Suudi Arabistan için üretilmiş olması dezavantaj oluşturur mu?
    |
    |
    Bahsedilenler: uclerburak

Rica ederim. Benim cihaz da KSA csc ile gelmişti fakat ben vietnam romu kurdum alır almaz. Kullanıma herhangi bir kötü etkisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obsessedman -- 22 Şubat 2018; 21:10:11 >
    |
    |
    YEK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu android 8 gelse de kullansak artık:)

|
    |

Orijinalden alıntı: system electronıc

Arkadaşlar merhaba, sayfayı vakit buldukça takip ediyorum, şu sıralar çok ilgimi çekmeye başladı bu cihaz, sizden yardım isteyeceğim.

1) Telefonda oyun oynayan biri değilim, önceliğim bu sefer sırasıyla kamera, tasarım, işlevsel arayüz, en az bir günü çıkaran batarya.

Bu cihaz benim işimi görür mü ?

2) Cihazı alırsam migros dan almayı düşünüyorum, migros mu yoksa internet alışverişi mi daha güvenilir olur ? fiyatları aynı.

3) Bu cihazı alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Versiyon numarası, üretim yeri vs.

Daha önce hiç samsung telefon kullanmadım, yeni bir deneyim olacak benim için.

Arkadaşlar yardımcı olacak biri var mı?

1. Oyun oynamıyorsanız şarj 1 günü çok rahat çıkarır, hatta 2.günü bile görebilirsiniz kullanıma bağlı olarak. Kamerası muhteşem, google cameranın bokeh özelliğiyle harika işler çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca cihazın kendi kamera uygulaması da oldukça yeterli. Tasarım anlamında da en son home butonuyla çıkan note cihazı olduğu için benim açımdan note 8'den daha değerli bu cihaz. Edge ekranı biraz narin, ona dikkat ettiğinizde bir sorun yaşamazsınız. Arayüz de oldukça zengin.

2. Migrostan alırsanız elden kontrol ederek almış olursunuz bu bir avantaj. Ben hepsiburada satıcısından almıştım. Bir sorun yaşamadım, sorunsuz kullanmaktayım.

3. Cihazı alırken kodunun N935F/DS olmasına dikkat edin, global sürümün kodu budur.
    |
    |
    system electronıc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

1. Oyun oynamıyorsanız şarj 1 günü çok rahat çıkarır, hatta 2.günü bile görebilirsiniz kullanıma bağlı olarak. Kamerası muhteşem, google cameranın bokeh özelliğiyle harika işler çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca cihazın kendi kamera uygulaması da oldukça yeterli. Tasarım anlamında da en son home butonuyla çıkan note cihazı olduğu için benim açımdan note 8'den daha değerli bu cihaz. Edge ekranı biraz narin, ona dikkat ettiğinizde bir sorun yaşamazsınız. Arayüz de oldukça zengin.

2. Migrostan alırsanız elden kontrol ederek almış olursunuz bu bir avantaj. Ben hepsiburada satıcısından almıştım. Bir sorun yaşamadım, sorunsuz kullanmaktayım.

3. Cihazı alırken kodunun N935F/DS olmasına dikkat edin, global sürümün kodu budur.

Çok teşekkür ederim hocam bilgiler için, yarın gidip bakacağım migrosa .

|
    |

• Çavuş
    91 Mesaj
    https://www.mobilofon.com/index.php?route=product/search&search=Note 7&description=true

Bu sitede note 7 verus kılıflar, buff ve 9h kırılmaz cam var herkese faydalı olabilir diye paylaşıym dedim

|
    |
    İyi geceler arkadaşlar yaklaşık iki aydır telefonu kullanıyorum ilk 3 hafta sonunda ekran süresi yaklaşık 4 saat kadardı ama son 2 haftadır özellikle samsung pay uygulaması ve google play hizmetler deli gibi şarz yiyor. Forumda okuduklarımı uyguladım ama değişen birşey olmadı maalesef.. yorumlarınız çok değerli şimdiden teşekkür ediyorum.bu arada bende spigenin arkası şeffaf kılıfını kullanıyorum kılıf çok hoş ekran içinde çift taraflı silikon yaptırdım 50 tl ye ama memnun kalmadım köşelerden salıyor kötü görünüyor açıkcası

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition

• Yüzbaşı
    280 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, play store'da "dead pixel test" uygulamasını indirip en kısık beyazda ekrana bakabilir misiniz? Karanlık bir ortamda bakarsanız daha iyi olur.

En kısık beyaz ekranın arka fonunda yatay kalın çizgiler mevcut. Çok belli olmuyor fakat bu sizde de mevcut mu?

Sizin için denedim fakat bende mevcut değil.

|
    |
    Atsız_74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amazon dan Sennheiser kulaklıklar 25 30 dolar bence o markayi tercih edin . Uzun yillar kullandığını söyleyenler var

|
    |
    Metin* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.