Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kırmızı panda

Sizce bu cihaz mı yoksa mi 6 mı arkadaşlar? Migros' tan alanlar memnunlar mı, delta mı servisi?

Bu cihaz . Memnun . Delta Ritzy Guncell değişiyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi6 nın tek üstünlüğü, işlemcisinin bir tık daha iyi olması. Onun dışındaki her konuda note fe daha üstün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar tekrardan VOLTE muhabbeti olacak ama :)

BTK nın sitesi üzerinden TURKCELL firmasına yazdığım şikayetime cevap geldi, gelen cevap tırı vırı tabi ama ben tekrardan yazdım,

quote:

Sayın Yılmaz,

BTK tarafından Şirketimize iletilen başvurunuza konu olan cihazda VoLTE teknolojisinden yararlanamadığınıza dair şikayetiniz ulaşmıştır.

VoLTE teknolojisinin kullanımı cihaz üreticileri ile birlikte yazılımsal geliştirmeler yapılarak gerçekleşebilmekte olup; şikayete konu cihaz modeli (Samsung Galaxy Note Fan Edition), Samsung Türkiye tarafından yazılımsal destek verilen bir model olmadığından bu kapsamda hizmet sunulamamaktadır.

Bu hususa ilişkin Şirketimiz internet sitesindehttps://www.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama de, VoLTE teknolojisinin 4.5G uyumlu cihazı olan abonelerin bu teknolojiyi destekleyen cihazlarla kullanılabilecekleri bir servis olduğu, bu teknolojiyi destekleyen cihazların listesi ve servise ilişkin bilgiler yer almaktadır. Bu kapsamda şikayetinize konu olan Volte teknolojisinin ilgili cihaz modelinde kullanılamamasının nedeninin Şirketimiz şebekesiyle ilgili olmadığını, konuyla ilgili de URL adresi paylaşılan Şirketimizin internet sitesinde detaylı açıklamalar yer aldığını, dolayısıyla Şirketimiz kaynaklı mağduriyetinizin bulunmadığını belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
    Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ
    22/02/2018 09:48:12

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kulaklıkta problem veya uyuşma sorunu vardır.

Gümbür gümdür dinliyorum. JBL ile..
  • yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    Csc tur olmadığı sürece volteyi resmi olarak getiremezsiniz

• arkadaşlar kendi çöp kulaklığı yerine lütfen kulak içi kulaklık önerin

• ozgurpala kullanıcısına yanıt
    Tatlı manyağı birisi olarak en çok dikkatimi bu çekti teşekkürler ayrıntılı tarif li link için 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun ses ayarlarını sonunda hallettim. Power Amp uygulamasını kullanıyorum, tennmak pro kulaklık ile ayarlamalarınmı yaptım ve orjinal flac test kayıtları indirdim. Genelde klasik müzik ağırlıklı ama cihazın ses çıkış performansı tatmin edici. Ancak yine de daya iyi verim alabilmek adına LG hifi dac siparişi geçtim. Bakalım, ürün geldiğinde deneyip yorumlarımı paylaşırım.
  • Arkadaşlar telefonumu elimde sallayınca kamera kısmından tıkır tıkır ses geliyor. Sonra dikkatlice baktığımda gördümki lens kısmı gidip geliyor. Kamera açıkken hiç ses ve oymana olmuyor. Bunun sebebi nedir ne normal birşeymidir? Benim bundan önceki telefonum Note 4 dede aynı ses tıkırtı vardı. Bu ses sizin Note FE cihazlarınızda da varmı?
  • Mel1907 M kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanimima gore degisiyor maksimum 7 saat aldim ama genelde 4.5 saat oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asavas

Arkadaşlar telefonumu elimde sallayınca kamera kısmından tıkır tıkır ses geliyor. Sonra dikkatlice baktığımda gördümki lens kısmı gidip geliyor. Kamera açıkken hiç ses ve oymana olmuyor. Bunun sebebi nedir ne normal birşeymidir? Benim bundan önceki telefonum Note 4 dede aynı ses tıkırtı vardı. Bu ses sizin Note FE cihazlarınızda da varmı?

ois nedeniyle olabilir mi?
  • Arkadaşlar merhaba, sayfayı vakit buldukça takip ediyorum, şu sıralar çok ilgimi çekmeye başladı bu cihaz, sizden yardım isteyeceğim.

1) Telefonda oyun oynayan biri değilim, önceliğim bu sefer sırasıyla kamera, tasarım, işlevsel arayüz, en az bir günü çıkaran batarya.

Bu cihaz benim işimi görür mü ?

2) Cihazı alırsam migros dan almayı düşünüyorum, migros mu yoksa internet alışverişi mi daha güvenilir olur ? fiyatları aynı.

3) Bu cihazı alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı? Versiyon numarası, üretim yeri vs.

Daha önce hiç samsung telefon kullanmadım, yeni bir deneyim olacak benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Edge ekranını açın gelecektir.

Teşekkür ederim

Imei sorgulamasında ilk numara kayıtlı digeri kayitsiz gözükmekte bir problem

problem olur mu acaba?

• çArşı-gökhAn Ç kullanıcısına yanıt
    Kayıtsız imei kullanım dışı kalır. 3-5 ay sonra.

• çArşı-gökhAn Ç kullanıcısına yanıt
    Aldığınız yere sorun, bende her iki imei de kayıtlı

• Metin* kullanıcısına yanıt
    Airpods kablolu kulaklık + poweramp kullanıyorum

• asavas A kullanıcısına yanıt
    Hocam ois sesi o kamera aktif değilken mekanizma boşta olduğundan sallayınca ses yapabilir bende lumia 1020 varken sallayınca ses yapardı hatta video kaydında sesiz ortamda ois sesi bile olurdu videoda 1 yil sonra tabi kamera arzalandi video cekerken çınlama sesi geliyodu baya ois motoru bozulmustu kronik sorunmuş meger tabi eğer normalin dışında bir ses varsa sorun olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: çArşı-gökhAn

quote:

Orijinalden alıntı: uclerburak

Edge ekranını açın gelecektir.

Teşekkür ederim

Imei sorgulamasında ilk numara kayıtlı digeri kayitsiz gözükmekte bir problem

problem olur mu acaba?

Bende başta öyle sandım . İlk başta imei lerin son 2 rakamını farklı okudum. Sonra aldığım yere 2.imei de kayıtlı değil diye mesaj attım onlar da kayıtlı dedi. Meğerse ortadan 1 rakam daha farklıymış.

Belki sizde de aynı durum vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Salı günü Hepsiburada sitesinden Falcon Mobile firmasından aldığım gümüş renkli telefonum geldi.
    Ürün Delta garantili.Kutu içerisinden kılıf çıktı.
    Model numarası SM-N935F/DS.Yalnız cihazın kutusu üzerinde 24 ay garanti-Suudi Arabistan etiketi var.Ürün Suudi Arabistan için mi üretilmiş?
    Telefon ilk alındığında yapılması gereken kontroller nedir?İlk sayfayı okudum ama kontroller ile ilgili çok fazla bir şey bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEK -- 22 Şubat 2018; 19:42:41 >
  • YEK kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. *#0*# kodunu girip ekran dahil bütün donanım kontrollerini yapabilirsiniz. Phone info indirip cihaz rootlu mu onu kontrol edebilirsiniz gibi gibi.

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.