Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon bugün geldi mavi olanı aldım hepsiburada dan kılıfı da çıktı telefon gayet güzel ve akıcı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Benim telefonumda ışık patlaması yok. Bu konudaki olayı ilk sizden duydum. Yani başkasında da rastlamadım. Ön tarafta Samsung yazısı olmayan ithalat ürünü yok. Kore gibi ülkelerde satılanlarda Samsung yazısı yok diye biliyorum. Ben gg'dan vizyoncepten aldım. Satıcının ilgisi oldukça iyi ve bana güvenilir geldi. Kılıf çıkar mı bilmem, sormanız lazım. Vizyoncep o zamanlar Delta garantili satıyordu. Şimdi ne durumdadır bilmiyorum.
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hocam apk linkine girin, oradaki apk dosya adlarından hangisinin livemessage olduğunu bilirsiniz. Şu an hangisinin canlı mesaj olduğu konusunda emin değilim. Bu arada hem geçmişolsun, hem de hayırlı olsun diyelim.
  • Wonky kullanıcısına yanıt
    Ben bir yolunu bulamadımm

• lee67 L kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle hayırlı olsun çok güzel duruyor,

şimdi siz kullanıyorsunuz dokunmatik hassasiyetinde vs herhangi bir azalma oldumu kalem ile ekranda algılanmayan bir yer var mı,
    bir video çekebilime şansınız var ise eğer paylaşabilir misiniz,
    ekrana dokunmatik ve kalem hissiyatını ölçebilmek adına
  • Ekranda 3d kırılmaz cam vardı dokunmatik kötü idi bunda yüzde 99 iyi diyebilirim sorun yok gibi ekranı tam sarıyor edge ekran sorunu kalmadı önemli olan uzun süre kullanımda neler olacak

• 4 g de hız nasıl arkadaşlar bende 40 mb görünüyor testde

• quote:

Orijinalden alıntı: lee67

Ekranda 3d kırılmaz cam vardı dokunmatik kötü idi bunda yüzde 99 iyi diyebilirim sorun yok gibi ekranı tam sarıyor edge ekran sorunu kalmadı önemli olan uzun süre kullanımda neler olacak

hocam bu ürünün aynısını daha önce görmüştüm,

eski çalıştığım şirkette patronda o zamanlar tabi iphone 3gs vardı onun telinde aynı böyle bir kılıf vardı şimdi aklıma geldi de,

resimlerde sanki biraz kalın birşeymiş gibi görünüyor ondan dolayı sormuştum dokunma hissiyatı azaldımı diye
    anladığım kadarıyla hassasiyette hiç kayıp yok,
  • Bulunduğum yere ve operatöre göre değişen bir şey bahsettigin mevzu. Bu şekilde telefonun limitlerini anlayamazsın.

• Turkcell e 2. kez yazdığım yazıya gelen cevap aşağıdaki gibidir,
    aynı şeyleri söylemişler ama en azından bir nebze de olsa sesimizi duyurmaya çalışmış oldum,

sizlerde operatörlerinize volte konusunda şikayet oluşturursanız olma ihtimali yükselmiş olur,

quote:

Merhaba Yılmaz Bey,

ilettiğiniz öneriniz ile size sunduğumuz hizmet kalitesini geliştirme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim. Mevcut uygulamalarımızda yapılabilecek iyileştirmeler veya değişiklikler konusunda siz müşterilerimizden gelen görüşler / öneriler bizim için önemli. Bu sebeple önerinizi değerlendirilmesi için ilgili ekiplere ilettim. Görüşleriniz önümüzdeki dönemlerde yapılacak çalışmalarımızda bize yol gösterecektir. Siz de web sitemizden kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Turkcell ailesinin değerli bir üyesisiniz. Size hizmet vermeye devam etmek istiyoruz. İyi günler dilerim.

• lee67 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Bu xdoria mobilcadde 'nin sattığı ürün mü

• Dokunmatik te ekranda sorun yok ama geri tuşunda biraz kayıp var ama çok değil sol menü tuşunda daha fazla kayıp var ama eski cama göre çok çok iyi

• Evet hocam mobil cadde den aldım

• OĞUZ? kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hepsiburadadan aldım.5 6 gündür kullanıyorum.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum.

Not:Satıcıda hepsiburada.Siyah renk.İçinden kılıf çıktı.

• Bende bu gün Hepsiburada üzerinden siyah renk sipariş vererek aranıza katılmaya çalışıyorumm.
  • Elim ayağım titriyor. Sipariş vermemek için kendimi zor tutuyorum. Keşke yeni cihaz almamış olsaydım.

• Sevgili Note FE sahipleri,

4G ve VoLTE kullanımını aktif hale getirebilmek için eski Note 7'nin csc'sini kullanabilir miyiz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonky

Sevgili Note FE sahipleri,

4G ve VoLTE kullanımını aktif hale getirebilmek için eski Note 7'nin csc'sini kullanabilir miyiz acaba?

Ne yani 4g yok mu :D Gerçi benim sim de 4g yok ama bilemedim 4g mi mantıklı 3g mi geçmedim.
  • frkn3d kullanıcısına yanıt
    4G tabiii var hocam volte kullanılmıyor sadece

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.