Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR,BİR AKRABAM ŞU ANKİ TELEFONU OLAN SAMSUNG GALAXY NOTE NEO SUYA DÜŞTÜĞÜ İÇİN BOZULMUŞ,2000 TL CİVARI BÜTÇESİ VAR,SAMSUNG GALAXY FAN EDİTİON DA PİL SORUNU %100 AŞILDI MI?HERHANGİ BİR SEBEPLE TELEFONDA ŞU ANA KADAR YAŞANMIŞ KRONİK BİR SORUN VAR MIDIR?BİR PİLİ NOTE NEO YA GÖRE NASIL?NOTE5 VEYA NOTE 8 GÖRE ARTI VEYA EKSİLERİ NELERDİR?PİL OLARAK BU ÜÇ TELEFON GÜNLÜK KULLANIMDA (İNTERNET HEP AÇIK,GÜN BOYU WHATS UP..VS KULLANILIYOR)KIYASLAYABİLİR MİSİNİZ?NOTE FAN EDİTİONN IN EKSİLERİ NELERDİR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usa2006 -- 23 Ocak 2018; 11:49:7 >
  • Arkadaşlar TANSU YEGEN Beye Turiyede orjinal aksesuar satılacak mı ve samsung PAY nezaman kullanıma açılacak soularını aldım. Aldığım cevap:

Samsung FE bizim sadece Korede sattığımız bir ürün. Teknik servis ve aksesuar konusunda biz bir destek vermeyeceğiz
    Tansu adlı kullancının profilini gör Tansu Yegen
    Pay konusunda sosyal medyadan haber vermiyorum.

AÇıkçası Teknik servis konusunda destek vermeyeceğimiz cevabını uygun bulmuyorum, samsung tarafından üretilmiş bir cihazı samsung olan dünyanın herangi bir yerinde onarıma ve desteğe tabi tutmaları gerektiği düşüncesindeyim, uluslar arası garantiye ne oldu acaba ?
  • usa2006 U kullanıcısına yanıt
    Akılda deli sorular

Direk al hiç bu soruların cevabını arama. Önceki sayfalara bakma üzülürsün. Yorulursun.
    Pil sorunu yok. Kronik sorun (Yansıma her edgede var) yok. Note Noe'yu bilmiyorum ama Note 8'e göre + ve - yanları bu forumda yoğun şekilde ayrıntılı ele alındı. NoteFE'nin eksi yanını pek görmedim. Sadece pili makul olarak 3500 mAh olabilirdi ama yine de günü çok rahat çıkartıyor. Pek kullanmam diyorsanız 2 günü de çıkartır.

Edit Notu: Forumda BÜYÜK HARF ile yazmak, bağırmak anlamına gelir. Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 23 Ocak 2018; 12:23:4 >
  • büyük harf e dikkat etmeden yazdım.bilmiyordum..
  • Bizim cihazlara cümle ceviriyi nasıl ekleyebiliriz ?düzgün çalışan bir yöntem var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Note3 Neo eski bir cihaz pili ile Note FE pil olarak kıyaslanacak son cihazlar desek daha doğru olur bence.

Note serisinin pil kapasitesi bu FE ile 5 hariç her zaman büyük olmuştur. Note3 Neo 3100 mAh 720p kombinasyonu ile geliyor. İşlemci mimarisi de 2 + 4 Hexa Cortex A7 kombinasyonu ile geliyor. Yani pil tasarrufuna odaklı bir tasarıma sahipti bu cihaz. Şimdiye kadar bu avantajlarını zaten yitirmiştir.

Note FE Smart Manager'in yeniden şekillendiği cihazdır. Yani o çözünürlük düşürme işlemi belki de en verimli sonucu S8 ile FE de veriyor. Note8 den emin değilim onun testlerinde bir belirsizlik var ama.

Note FE ile 3 Neo kıyaslanacak cihazlar değiller. Çünkü Samsung en büyük yazılım yeniliklerini Note3 ve Note7 de yapmıştır. Diğer Note cihazlarında bu geçişi görmeniz imkansızdır. Bir de FE de Edge kavisini Note serisine yeniden buluşturmuştur 4 Edge faciasından sonra.

Pil 8 aşamalı güvenlik testine girmiş bulunuyor S8 hala sorunsuz şekilde çalışıyorsa Note FE de sıkıntısızdır diyebiliyoruz.

Note3 ile hayatımıza S Health, Briefing (şimdi boş geliyor tabi), My Knox gibi uygulamalar giriyor. S View standartı gelişiyor.

Note7 ile arayüz baştan değişiyor, uygulamaların arayüzü de bu durumdan yararlanıyor. Secure Folder ile Notes uygulamaları geliyor. Arayüz en güzel hâline geliyor. Tabi Note FE Grace ile değil Project Dream arayüzü ile geliyor. O durum 7 ye özel.

Uzun süre kullanım vaat eden bir cihaz FE. Zaten her türlü 9'a kadar güncelleme alacak az satmadı her yerde Samsung. En güzel örneği C serisi bunun. C7 güncellemeyi geç de olsa aldı ki orta seviye telefondan bahsediyoruz. FE'nin almaması için bir sebebi yok Oreo ile P'yi.

• saitates kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadaki yöntemi denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOBIUS

İlk sayfadaki yöntemi denediniz mi?

Yok. Aranınca ulaşılamama gibi sorunlar paylaşıldığı için yüklemedim o dosyaları. Deneyeyim mi sizce?

• cevaplarınız için teşekkürler...
    Yok hocam, cümle çeviri için birşey yüklemene gerek yok bildiğim kadarıyla. Sadece çeviri ekranında T yazan yere tıklayarak 3 çizgi çıkmasını sağla. 3 Çizgi ikonu olunca cümle çeviriyor. T ikonu ile sadece kelime çeviriyor.

Edit: Ayrıca ben cenlı mesaj için ilk sayfadaki 4 apk dosyaları yükledim. Pek sorun görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 23 Ocak 2018; 14:35:44 >
  • Orjinalinde cümle çeviri yok. O özelliğin eklenmesi için konuda yazılan 4 apk gerekli değil mi? Yoksa sadece ceviri için apk mı gerekli?kafam karıştı:)

• Arkadaşlar satıcı iadeyi onayladı kamera sorunlu diye yazmıştım. Şimdi yeniden sipariş vericem. Sormak istediğim sizin telefonlarda benimkisi gibi ışık patlaması olayı yok değilmi?
    Birde ben ön tarafında samsung yazsın istemiyorum samsung yazmayan model varmı.
    En önemli konu cihazı nereden sipariş edeyim. Gezegen gsm sağolsun iadeyi hemen onayladı ama o artık satmıyor stok yok. Aklımda hb var hb den sipariş etsem ön yüzde samsung yazısı varmı birde en güvenilir yer neresidir. Acil cevap bekliyorum hemmen sipariş vericem. Note fe yi alınca note 5 telefonumu sattım şu an iphone 4 ekranı sararmış power tuşu çalışmayan bir telefon kullanıyorum.
  • Dostlar hepsiburadadan bu telefonu sipariş vereceğim gibi.Herhangi bir sorun olmadan alan arkadaşlarımız var mı burdan?

• Kılıf geldi çok hoş oldu dokunmatik sorunu yok gerçekten tam oturdu ön kapak başka bir silikon arka kapakla kullanılabilir telefon çok daha güzel görünüyor şimdi

• SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

• SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Hocam canlı mesaj için sadece 1 apk yeterli. Diğerleri çeviri vs apkları. Çeviri apk sını yüklemeden, telefonunuzun orjinal şekliyle bir deneyin. Cümle çeviri çıkmıyorsa, çeviri apk sını da yükleyin. Olmazsa kaldırırsınız.
  • MOBIUS kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yaptım ama cümle ceviri çok hatalı. Farklı farklı çeviri yapıyor o yüzden sildim orjinaline döndüm. Maalesef orjinalde cümle çeviri yok.Teşekkürler yardım için.

• MOBIUS kullanıcısına yanıt
    hocam hangi apk sadece yeterli canlı mesaj için. Bu arada iadeyi onayladı satıcı. Hepsiburadadan yeniden siyah olanını sipariş ettim yarın gelir heralde.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.