Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.521
Cevap
225
Favori
1.476.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hako7445

Hocam aynı şey benimde aklıma geldi akşam root lama denedim ama şu 7 gün muhabbeti izin vermedi mecbur bekleyeceğiz 1 hafta . Ben odinle csc atmak yerine root yapıp eski bir note 7 romundan csc klasörünü kopyalamayı deneyecem. Olursa güzel olur

Hocam note7de farkli bir touchwiz ara yuzu kullanildigindan note fe uymuyor. Bu nedenle note 8 uzerinden port edilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    asagi dogru cekin, sag ustte uc tane nokta var alt alta ona tiklayon, tus sirasina basin, degistirebilirsiniz.

• SAMSUNG GALAXY NOTE FE NİN KUTUNU İÇERİSİNDEN ÇIKAN KAPAKLI KILIFIN RESMİNİ ATABİLİR MİSİNİZ?BEN DE DAHA ÖNCE SAMSUNG GALAXY S6'I DA CLEAR VİEW KILIFIN AYNISI MIDIR?TELEFONUN RENGİ İLE AYNI YOKSA ŞEFFAF KAPAKLI KILIF MIDIR? BAZI ARKADAŞLAR ŞEFFAF KAPAKLI KILIF TAKMIŞ,BU KUTUDAN ÇIKAN KAPAKLI KILIF MIDIR?BİR DE BAZI SATICILARDA LED KILIF YAZIYOR...RESMİNİ ATABİLİR MİSİNİZ?http://www.samsung.com/uk/mobile-accessories/clear-view-cover-zg920-galaxy-s6/EF-ZG920BBEGWW/ bunu fan edition olanı mıdır?SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usa2006 -- 24 Ocak 2018; 10:29:55 >

• sewerman S kullanıcısına yanıt
    Yaptim Tesekkurler.

• Merhaba arkadaşlar,
    @nehnini
    arkadaşın özelden attığı mesaj ile note 8 konuusunda VOLTE ile iligili aşağıdaki gibi bir yazı okudum burada daha önce konuşuldu mu acaba bilmiyorum paylaşayım dedim yapan oldumu bizde yapabilir miyiz ki

quote:

Arkadaşlar merhaba, Ben Note 8 N9500 kullanucısıyım. CSC kodum TGY yani Hong Kong sürümü. İşlemci SnapDragon 835. GoGoBaBa abimiz bu SD 835 işlemci olan arkadaşların VOLTE Ve Görüntülü arama özelliklerini açamdıklarını söyledi. Ben açtım, kullanıyorum. Öncelikle kullandığım operatör Türk Telekom. Hattımı daha önce Türkiye de VoLTE desteği olan telefonlardan birine takarak operatörden VoLTE desteğini aktif ettim. Bir yakınımda Türkiye CSC li Note 5 vardı.

Hattımız hazırsa şimdi geldik telefonu ayarlamaya. Cihazı ilk aldiğimda görüntülü arama falan yoktu. Şu an var. Sizde bu işlemleri yaptığınızda (N9500 için) sizde bunlardan faydalanmış olacaksınız.

Arkadaşlar ROOT işlemi falan yok, merak etmeyin.

Önce Nova Launcher uygulamasını yükleyin, Play Store da ücretsiz sürümü var. Yükleyin, ana uygulama olarak seçin.

Daha sonra Widget`lara basın. Burada Etkinlik`lere basılı tutarak ana sayfaya alın, bunu yaptığınızda kendiliğinden açılan listeden IMS Settings`e girin. IMS Settings içerisinde bir daha IMS Setting yazan yere girip, burayı resimdeki gibi yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz_227 -- 24 Ocak 2018; 10:34:3 >

• Ben biraz önce denedim ama mobilden ayarları tam görmediğimden aksama kaldı 4g üzerinden arama yaptı ama karşı taraf açınca kapanıyor ama ayarları tam yapamadım ince ayarları tam yapamadım videoyu tam görmediğimden büyük bir ihtimal olabilir. Olursa çok iyi olur

• VoLTE ile ilgili 'ozcandelikanli' rumuzlu bir kullanıcı bir bilgi paylaşmış. VoLTE ile ilgilenen arkadaşlara belki faydalı olabilir. Bilgi için buraya tıklayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

4 g de hız nasıl arkadaşlar bende 40 mb görünüyor testde

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

Operatörden değişir heralde türkcell 4g aldığım hız bu şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

Merhaba arkadaşlar,
    @nehnini
    arkadaşın özelden attığı mesaj ile note 8 konuusunda VOLTE ile iligili aşağıdaki gibi bir yazı okudum burada daha önce konuşuldu mu acaba bilmiyorum paylaşayım dedim yapan oldumu bizde yapabilir miyiz ki

quote:

Arkadaşlar merhaba, Ben Note 8 N9500 kullanucısıyım. CSC kodum TGY yani Hong Kong sürümü. İşlemci SnapDragon 835. GoGoBaBa abimiz bu SD 835 işlemci olan arkadaşların VOLTE Ve Görüntülü arama özelliklerini açamdıklarını söyledi. Ben açtım, kullanıyorum. Öncelikle kullandığım operatör Türk Telekom. Hattımı daha önce Türkiye de VoLTE desteği olan telefonlardan birine takarak operatörden VoLTE desteğini aktif ettim. Bir yakınımda Türkiye CSC li Note 5 vardı.

Hattımız hazırsa şimdi geldik telefonu ayarlamaya. Cihazı ilk aldiğimda görüntülü arama falan yoktu. Şu an var. Sizde bu işlemleri yaptığınızda (N9500 için) sizde bunlardan faydalanmış olacaksınız.

Arkadaşlar ROOT işlemi falan yok, merak etmeyin.

Önce Nova Launcher uygulamasını yükleyin, Play Store da ücretsiz sürümü var. Yükleyin, ana uygulama olarak seçin.

Daha sonra Widget`lara basın. Burada Etkinlik`lere basılı tutarak ana sayfaya alın, bunu yaptığınızda kendiliğinden açılan listeden IMS Settings`e girin. IMS Settings içerisinde bir daha IMS Setting yazan yere girip, burayı resimdeki gibi yapın.

Malesef denendi olmuyor karsi taraf acinca kapaniyor, volte alktif olmasi icin 4g+ yerine 4.5g yazmasi lazim

• volteyle ilgili son paylaşılan bilgi başarısız bir girişim olacak, zira denendi.

operatör destek vermeden çözümü yok.
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bu kötü oldu yaa

neyse artık yapacak bişey yok dünyanın sonu değil ya böyle kullanıcaz mecbur,
    daha önce burada da paylaştım herkez kullandığı operatörüne VOLTE ile ilgili şikayet oluşturursa sesimizi bir nebze de olsa duyurmuş oluruz,

size birşey sormak istiyorum benim telde şarj kullanımında şu an üst sırada GOOGLE HİZMETLERİ yer alıyor, şöyleki 2 günü aşkın kullanımda ekran sürem 2 saat %8 de GOOGLE HİZMETLERİ %9 anlamadım gitti bu işi aslında teli sıfırlayacağım ama üşeniyorum herşeyi sil baştan kur falan ayarlar
  • frkn3d kullanıcısına yanıt
    Bu konu yılan hikayesi. Ben de dediğiniz gibi biliyordum. Bu konuda zamanında uzun araştırmalar da yaptım. Gördüğüm odur ki, yazılanlar malesef bizim bildiğimiz gibi değil.
  • Yakında note 8 port rom çıkar ve tüm note 8 özellikleri ve Volte&Vowifi gelir diye düşünüyorum.

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Hocam root için sadece 7 gün beklemek yeterli oluyormu ? Ben biraz xda sitesinde araştırdım.Sanki daha fazla madde var..
    Cihazı 1 hafta kapalı tutup ardindan tekrar root etmeye çalışmak yeterli olurmu ? Konuda ayrıca magisk diye bir uygulama daha var sanirım onuda yüklemek gerekiyor
    https://forum.xda-developers.com/note-fe/how-to/sm-n935f-ds-how-to-flash-twrp-root-t3733030?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoTuTuRK -- 24 Ocak 2018; 12:14:48 >

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    Alışveriş de kart ekstresine telefon olarak yansirsa sonradan taksitlendirme olmuyor, ama ben Kayseri'de telefoncu dan aldım , sordum sonradan taksit olur mu diye, olur dedi 2300 e aldim 2450 ye 5 ay taksitlendirdim

• Arkadaşlar benide klübe eklersinin elime geldi note fe sarj süresi gayet tatmın edici fakat şuanda j7 primenin ekran koruyucusunu taktırdım geçici olarak bu kavislerinide kapatabilecek düzgün bir ekran koruyucu var mı ?
  • Arkadaşlar dün yazmıştım cihaz kamerası sorunlu olduğu için iade ettim. Hepsiburadadan satıcısı hepsi burada olanı sipariş verdim ürün az önce elime geçti yalnız içinden herhangi bir garanti belgesi çıkmadı. N11 den aldığımda deltanın garanti belgesi çıkmıştı bunda hiçbir belge yok. Hepsiburadanın kendisinde yani satıcı hepsiburadada olan arkadaşların kutusundan bir garanti belgesi çıktımı acaba yorum yapabilirmisiniz.
  • KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı 1 hafta açık tutmak gerekiyor kapanmayacak veya restart atılmayacak. Magisk dediği olayda super su nün değişik bir versiyonu. Root yapmak için önceden supersu yüklenmesi gerekiyordu şimdi supersu yerine magisk tercih ediliyor daha kapsamlı özellikleri var

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ben 4. Gunümdeyim..pazar günü root işlemlerine başlayacam.Magiks madem root icinmiş öyleyse sırasıyla twrp ardından recovery uzerinden magiks yüklesek yeterli olacatır.

Bilgilendirme için ayrica teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: frkn3d

Bende bu gün Hepsiburada üzerinden siyah renk sipariş vererek aranıza katılmaya çalışıyorumm.

Hocam sizin ürün elinize ulaştımı bende hepsiburadadan satıcısı hepsiburada olandan aldım siyah. Ama kutusunda herhangi bir garanti belgesi çıkmadı vede şarj dönüştürücü adaptör sizin ürün geldiyse içinde garanti belgeleri ve dönüştürücü adaptör mevcutmu.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.