Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de iade edin ve başka yerden sipariş verin. Sipariş öncesi satıcıyla işetişime geçin. İletişim bilgisi olmayan ya da ulaşamadığınız yerlerden almayın. Ben gg'dan aldım. Satan yer uzun yıllar aynı adreste ticaret yapıyorlarmış. O nedenle orayı tercih etmiştim. Siz de sabit adresi olan yerleri tercih edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Arkadaşlar ürünün az önce geldi. ürünün içinden şarj dönüştürücü ve kılıf çıkmadı. açmadan iade ediyorum.

Satıcılar indirim yaptı ama malzemeden çalma başladı.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/for-samsung-galaxy-note-7-kilif-ekonomik-lims-kapak-cam-248699849

Şeffaf kılıfı beğendim.

Cam zaten bildiğiniz gibi edge açıkta kalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    hangi satıcıdan almıştınız

• https://www.google.com.tr/amp/s/www.teknolojioku.com/amp/mobil/galaxy-s7-s8-ve-note8e-portre-modu-geldi-5a5760d386a04d2a961cbfe2

Arkadaşlar bu olay note fan da da oluyormu denermisiniz rica etsem ? S8 de denedik gerçekten çift kamera kadar etkili sonuç verdi .

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

https://www.google.com.tr/amp/s/www.teknolojioku.com/amp/mobil/galaxy-s7-s8-ve-note8e-portre-modu-geldi-5a5760d386a04d2a961cbfe2

Arkadaşlar bu olay note fan da da oluyormu denermisiniz rica etsem ? S8 de denedik gerçekten çift kamera kadar etkili sonuç verdi .

Ben dün kurdum ve denedim..gayet başarılı

• yusuftaner kullanıcısına yanıt
    Bir iki deneme yaptim ne kadar etkili bilmiyorum ama ise yariyor sanirim. Isteyen indirip ayni ayarlari denesin. Arka kamera calissa da on kameraya gecince hata verip kapaniyor.

• Başta ayarları biz düzgün yapamadık portre modu nun secildiginden emin olun kırmızı nokta işaretli ikonu tıklayın biz başta bu ikonda kırmızı noktayı görünce portre modu seçili sandık meğerse o işaret seçin manasindaymis .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 13 Ocak 2018; 16:30:23 >
  • yusuftaner kullanıcısına yanıt
    Seçmeli odaktan farkı var mı

• portre modu sadece arka kamera için sanırım. ön kameraya geçmiyor ama başarılı

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz_227

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Bende aşağıdaki şekilde TT'ye yolladım....

Merhaba, çok sayıda ithalatçı firma, Resmi ithalat ve gmrükleme işlemleriyle, Samsung Galaxy Note Fan Edition model akıllı telefonu ülkemize getirmiş ve Türkiyede'de azımsanmayacak sayıda kullanılmaktadır. Ancak siz bu cihaza VoLTE teknolojisini sunmuyorsunuz. Sadece distribütör ürünlerine alt yapı sunuyor olmanız firmanızın eksikliği ve yanlış stratejisidir. Ben sizi kullanıyorsam ve teknolojisinizden faydalanmak istiyorsam, bu cihaz marka stratejilerinden bağımsız olmalıdır. Ben operatörünüzün teknolojisini satın alırken cihaza özel karar vermedim, vermiyorum. Siz de hizmetlerinizi bu yönde sağlamalısınız. Telefonum ve sim kartım 4.5 g teknolojisini destekliyor olmasına rağmen sizin yanlış stratejiniz gereği desteklemiyor görünmektedir. Bu yöndeki yanlış stratejinizi mahkeme kararıyla değiştirmek zorunda bırakılmanız mı gerekiyor yanlıştan dönmeniz için.
    Lütfen bu konudaki mağduriyetimizi gideriniz.
    Saygıalrımla.

Ayrıca BTK'ya da aşağıdaki mesajı yolladım...

Çok sayıda ithalatçı firma, Resmi ithalat ve gmrükleme işlemleriyle, Samsung Galaxy Note Fan Edition model akıllı telefonu ülkemize getirmiş ve Türkiyede'de azımsanmayacak sayıda kullanılmaktadır.

Ancak Operatörler, bu cihaza VoLTE teknolojisini sunmamaktadır.

Sadece distribütör ürünlerine alt yapı sunulmaktadır.
    Bu firmaların bir eksikliği ve yanlış stratejisidir.

Bu operatörleri BEDELİ MUKABİLİ, kullanıyorsak, ödediğimiz bedele karşılık ve teknolojisinizden faydalanmak istiyorsak, bu cihaz marka stratejilerinden bağımsız olmalıdır.

Ben operatörden teknolojisini satın alırken cihaza özel karar vermedim, vermiyorum. Operatör de AYRIMCILIK YAPMADAN hizmetlerini bu yönde sağlamalıdır.

Telefonum ve sim kartım 4.5 g teknolojisini destekliyor olmasına rağmen operatörlerin yanlı tutumu nedeniyle desteklemiyor görünmektedir.
    Bu yöndeki yanlış uygulamanın değiştirilmesi ve aynı parayı veren aynı tüketicilerin aynı hizmeti alabilmesinin sağlanmasını ve bu konudaki mağduriyetimizi gidermenizi arz ediyorum..
    Saygılarımla.

diğer arkadaşlar da bu şekilde ufak tefek oynamalarla şikayetlerini göndersinler...

VoLTE için operatörlere ve BTK ya şiakyet mesajları gönderelim.....

Turkcell e gönderdim hocam,
    ama geçenlerde vodafone aradı sizi tekrar aramızda görmek istiyoruz diye bende turkcell den güzel bir teklif yapın geleyim dedim

quote:

bende pahalı aldım benimde hakkım o zaman...

önce ben yazdım :)
    hem sen kaça aldın hocam bakalım hangimiz pahalıya almışız

Aynı paraya aldık ya hocam...

Hem ben daha önce yine kılıf cam filmi hediye eden bir üyemizin hediyesini almadım ve size nasip oldu hatırlarsanız eh artık sıra bende

• quote:

Orijinalden alıntı: beratyksl

Seçmeli odaktan farkı var mı

Dediğim gibi s8 denedik kesinlikle fark var seçmeli odakta on arka fon ayrımı bazen sapitiyor bunda çok daha belirgin ve keskin derinlik daha belirgin ayrıca HDR+ modu da var sanırım HDR nin daha üst profili . Birde şunu bilmiyordum portre modu nun insan harici bir cisimde deneyince istenen olmuyor insan da tam istenen oldu s8 gitti çok kurcalayamadim ayarları vs ama kesinlikle tatmin edici sonuçlar verdi sadece seri denemelerde bir ara program hata verdi iyileştirmeleri takip etmek gerekiyor buglar düzeltilir yeni sürümlerinde. Ama fan alınca yükleyeceğim inş.

• bu akşam alacağım işallah

gezegenden alacağım. kılıf ta var dedi.

100 chip param var 100 de chip kazanarak uyguna gelecek. birde gg nin %5 indirimi olsa 10 numara olurdu ama neyse

• Gezegenden aldım dün, bugün kargoya vermişler beklemedeyim.

Sirkeci yurtiçi kargoya bırakmışlar. Büyük ihtimalle arkadaşların dediği gibi doğubanktan geliyor ürünler.

Bunu önceden bilseydim, gider direk pazarlıkla almaya çalışırdım hemde garanti olurdu. Bunlar telefoncu değilse üzerine kar koyarak bizlere satıyorlar. Daha önce mesaj atmıştım online satıcılara, bir çoğu elden satışımız yoktur dedi bu da mağazaları olmadığı anlamına geliyor açıkçası..
  • Ekran kaç nit?

• Note 7 ilk çıktığında almıştım vr hediyeli çok sevmiştim ama toplama kararından sonra içime sinmeyerek de olsa cihazımı samsunga iade etmiştim. Şimdi tekrardan satışa çıkması beni çok sevindirdi ve hepsiburada dan uygun iletişim satıcısından mavi renk olanı 2289 tl ye satın aldım 1 günde geldi tamamen kapalı kutu ve yanında da dönüştürücü fiş bırakmışlar .Kutu içerisinde çok da güzel bir kılıf çıktı .Aslında niyetim note 8 yada huawei mate 10 pro almaktı ancak note 8 de bur in sorunu olduğunu öğrendim teknoloji marketkerde incelediğim note 8 lerde ekranda simge izlerinin kaldığını gördüm çok iğrençti sonra note fanın satıldığını gördüm ve daha önceden note 7 kullanmış biri olarak tereddütsüz aldım . Çok güzel bir cihaz herkese tavsiye ederim. Ekran koruyucu içinse evde j7 primeye ait nano ekran koruyucu vardı onu taktım fenada olmadı tabi edge bölümler doğal olarak acıkta kalıyor .

• almirabugra A kullanıcısına yanıt
    Note 8 de olan burn in bizimkilerde ve tüm amoled ekranlarda olabilir. Önemli olan yüksek parlaklıkta aynı görüntüyü saatlerce ekranda bırakmamak.
    Saatlerce klavyede yazı yazmak.
    TV veya YouTube kanallarındaki logoların uzun süre kalması gibi.
    İnterneti de tam ekran kullanıyorum ben
    Böylece saat sinyal vs gibi simgeler de ara sıra temizleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bem beceremedim bir türlü yardım eder mısınız ayarlar ve nasıl yapılacağı konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

https://www.google.com.tr/amp/s/www.teknolojioku.com/amp/mobil/galaxy-s7-s8-ve-note8e-portre-modu-geldi-5a5760d386a04d2a961cbfe2

Bu olay seçmeli odak olarak Note FE kameralarında mevcuttur. Kamerayı açın, ekranı sağa kaydırın, seçimlerden seçmeli odak seçin ve herhangi bir noktaya odaklayıp çekin... resimlere geçin, üzerinde çift insan kafası figürü olan foto şeklinde çıkacak. o figüre tıklayın, öne odak yapan yeri ayrı görün, arkaya odak yapan yeri ayrı görün... öne odaklanınca arkada blur oluşuyor, arkaya doğru odak değişimi yapınca önde blur oluşuyor... Çok derin bokeh efekt oluşmuyor ama dikkatli çekimlerde gayet iş görüyor...

• O menü yu ilk defa gördüm

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.