Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözüm olarak ya piyasada ekrana kırık anakart sağlam cihaz bulacaksınız ki o cihazın kartının da ne kadar çalışacağı bilinmez ya da cihaz değiştireceksiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Samsung clouda ve manuel olarak depolama yedeği aldım herhangi bir problem yok. Yapacak bir şey yok yeni bir cihaz bakacağız artık. Çok teşekkürler yardımın için.

• Bu telefonu kullanan kaldı mı ya 😃

• Ben kullanıyorum halen. 5 yıl bitti.Üzerinde gelen pil ile devam ediyorum. Android 8 de kaldım.Günlük yoğun kullanım yapmadığımdan günü kurtarıyor.

• Dün annemin telefonunun pilini tekrar değiştirdim. Deji batarya 1.5 senenin sonunda şişti. Yine deji aldım. Şimdilik gayet iyi gidiyor. Fakat telefonu elime aldığımda fark ettim ki note fe gerçekten çok klas telefon. Note 9 kullanıyorum şu an ama gözüm yine de note fe de kaldı

• alicavush kullanıcısına yanıt
    Nedense hep eski cihazlar daha hoş geliyor
    Tabii bu biraz da kişiden kişiye değişir
    İyi bari şiştiğini Hemen fark etmişsiniz yoksa sıkıntı çıkartırdı

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    İlk pil değiştirdiğimde arka kapağı yerine tekrar yapıştırmamıştım. Kılıf içinde kapak stabil duruyordu. Telefonun kılıftan taştığını fark ettim. Kapağı kaldırdığımda batarya şişmişti. Note fe insanın eline çok daha iyi oturuyor tek elle kullanması çok basit ve dizaynı bence çok estetik, çok şık

• Deji bataryanız takılıyken resmi samsung members uygulamsandan tanı kısmına gelerek pil testi yapıp görsel ekleyebilir misiniz ? Yeni bataryanızda resmi uygulama ne diyor merak ettim. İyi durumda mı yoksa zayıf bitik mi ? Genelde dejilerin performansı eskisi gibi değil. Kalitesi çok düştü. Görsel atarsanız sevinirim.

• Mert-Yıldız M kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu annem kullanıyor ve şuan yanımda değil, ne zaman gelir onu da bilmiyorum. Böyle bir yöntemin olduğunu bilmiyordum. Resmi uygulama pil ile ilgili bilgi verebiliyor mu?

• Benim 5 yıllık telefonun 5 yıllık pilinde members uygulamasından pil tanısı yaptım, "Normal" ve "İyi" sonucunu verdi. Şimdilik yola devam.

• mehmet_75 kullanıcısına yanıt
    Yüzdesel değer vermesini tercih ederdim

• Evet yüzdesel değer vermiyor maalesef.

• Selamlar. Note FE icin anakart lazim. Anakarti temiz olup telefonunu kullanmayan var mi satan?

• Mehaba arkadaşlar 5 yıldır kullanıyoruz. Batarya hariç çok güzel telefon ancak bir sorunum var önceden yanlış hatırlamıyorsam koruyucu cam olarak samsung j7 modelimiydi yoksa başka modelmiydi hatırlamıyorum hangi cam koruyucu uyumluydu hatırlayan varmı.

• tutungitmesin kullanıcısına yanıt

Neden kendi cam koruyucu modellerini kullanmıyorsunuz da J7'nin cam koruyucusunu kullanıyorsunuz?

• Tam uyumlu koruyucunu piyasada bulmak zor piyasada satılanlar pek kaliteli değil, hadi aldın taktın diyelim kılıfla kullanıldığı zaman koruyucu kavisli olduğu için yanlardan kalkma yapıyor veya dokunmatik randuman vermiyor. Sanırım 2020 yıllarında kavisli olmayan modellerden kullanmıştım forumdan bir arkadaş önermişti ancak hangi modelin camı uyumlu hatırlayamadım.

• BlackrockH kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun süredir ekran arıyorum , bulamadım. Mavi renkli ekranı olan varsa talibim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tommy16 T kullanıcısına yanıt
    Ben sahibindenden 800tlye aldim ekrani kirik bir telefon bugun anakart degisince telefonum duzeldi

• BlackrockH kullanıcısına yanıt
    Ekran bulmak zor maalesef

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cihazı hala kullananlar var, gördüğüm kadarıyla. Kendi cihazımı emekliye ayırıp başka telefona geçmiştim. Kullanmakta olduğum telefonu anneme verip yeniden FE'ye dönmeyi düşünüyorum.

Ne yapmalı? Yeni cihaz mı almalı yoksa FE ile mi devam etmeli? FE'yi kullanmak istiyorum elbet lakin anısı var diye saklamak da istiyorum. Cihazım tertemiz. Ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12691270127112721273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.