Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm Ülke Romları Gelmiş fakat OTA dan güncelleme henüz yok ben Vietnam rom kullanıyorum. Şuan için güncellemeyi sadece odin üzerinden yapmak gerekiyor.
  • selamlar, mavı kılıf satan varsa alınır
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    telefonu o kadar incelemedim . bir fark gözükmüyor şimdilik . bende o yüzden otadan alan varsa diye merak ettim. odin ile yüklediğim için bir açıklama bulamadım açıkçası .. ilerleyen günlerde yazılacaktır artık :)
  • Merhaba 3 Hafta önce sorunumu yazmıştım donup yeniden başlatma ile ilgili geçen süreçte son 3 4 güne kadar sorun aşırı kronikleşmemişti atıyorum 5 günde bir 3 günde bir donuyor yeniden başlıyordu. Bugün Cpu Z programını indirdim telefon bazen boştayken sanırım aşırı yükleniyor bazen 2222 mhz lere çıkıyor bazen 700 lerdee dolanıyor. Bunun ne anlama geldiğini tam bilmiyorum. 2 kere fabrika ayarlarına sıfırladım bu hard resetle aynı mıdır bir de hard reset denemeyi düşünüyorum.
    Bunlarda olmazsa dört beş güne servise gideceğim arıza tespiti için. Fikri olan varmıdır acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar, elinde siyah kapaklı kılıf olan var mı? Benim kılıf harabe oldu artık.
  • Arkadaşlar şu pil değiştirme sorununa henüz bir çözüm bulamadınız değil mi. Normal şartlarda pilim çok iyi gidiyor. Yeri geliyor 7 saat kadar ekran süresi alıyorum ancak %20 den sonra çok hızlı düşüyor. Daha da ilginç tarafı %20 altına inince şarj aletine taksamda fark etmiyor, şarjda olduğu halde düşmeye devam ediyor. Bir dakika içinde sıfırlanır kapanıyor. Hard format ve kalibrasyon işlemleride fayda sağlamadı. Pil çok büyük ihtimalle bozuldu ve değiştirilmesi gerekiyor. Delta servisi aradım ellerinde pil varmı yokmu bilgi vermiyorlar. Elden kendim teslim ettiğimde bile en az bir hafta telefonun onlarda kalacağını söylüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızca güvenlik. Beklediğimiz gibi 😄

• Güncellemeden sonra saat içeriği kayboldu. Anlık saate göre güncelliyordu kendisini. Düzeltilir umarım.

• Arama ekranında örneğin 532 yazarsanız bu rakamların geçtiği her numara ekrana çıkıyor ve karışık hale geliyor. Hiç kullanışlı olmamış umarım düzeltilir

• Google Kamera denemek istiyenler için çalışan apk linki :
    https://www.youtube.com/watch?v=e0CVYgb1WnY&feature=youtu.be

• Arkadaşlar, Malezya (XME) için rom indiriyorum ama içindeki satış kodu XXV olduğu için bir türlü Malezya CSC'ye dönemiyorum. Yeni bir yol bulan var mı?
  • dinchr D kullanıcısına yanıt
    Samsung Phone INFo programından CSC Kodu ve Firmware sayfalarının ekran görüntüsünü yayınlarsan belki yardımcı olabilirim.
  • Farklı tema uygulayınca simgeler görünmüyor güncelleme kaynaklı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mokoko cu kazım

Merhaba 3 Hafta önce sorunumu yazmıştım donup yeniden başlatma ile ilgili geçen süreçte son 3 4 güne kadar sorun aşırı kronikleşmemişti atıyorum 5 günde bir 3 günde bir donuyor yeniden başlıyordu. Bugün Cpu Z programını indirdim telefon bazen boştayken sanırım aşırı yükleniyor bazen 2222 mhz lere çıkıyor bazen 700 lerdee dolanıyor. Bunun ne anlama geldiğini tam bilmiyorum. 2 kere fabrika ayarlarına sıfırladım bu hard resetle aynı mıdır bir de hard reset denemeyi düşünüyorum.
    Bunlarda olmazsa dört beş güne servise gideceğim arıza tespiti için. Fikri olan varmıdır acaba ?
    Aynı sorun bende de var ama benim ki sürekli ekran kapandığı anda donuyor yeniden başlıyor telefon aşırı ısınıyor sürekli şarj bitiriyor olduğu yerde 1 aydır böyle nefret ettim imkan bulursam değiştireceğim artık son bir umut güncellemeyi yükledim hala arada kapanıyor bakalım ne olacak

• mokoko cu kazım M kullanıcısına yanıt
    Anakart arızası olduğunu düşünüyorum hocam, hatta ilerleyen zamanlarda tamamen kapanabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Telefonunuzda son güncellemenin kurulu olduğunu varsayıyorum. Firmware sayfasını göndermemişsiniz.
    -İlk önce Malezya N935FXXS7CTE1 Room'undan N935FOLB7CTD1 CSC Dosyasını çıkartalım.( Ben çıkartmıştım isterseniz gönderebilirim.)
    -Daha sonra Bu CSC dosyasını SD Karttan yükleyelim.
    -Samsung Phone INFo programından kontrol edelim. CSC Kodu XME olması lazım.

Ben benzer şekilde 25 Aralık S7 CSC dosyasını kaldırıp, Güncellemeyi almak için benzer yol izlemiştim.
    Söylediğiniz CSC yi rom'dan çıkarttım ve içindeki sales.dat dosyasına bakınca varsayılan CSC olarak XXV yani Vietnam gözüküyor. Telefonu hiçbir şekilde XME'ye döndüremedim.

Sizin Telefonun orjinal ürün kodu SM-N935FZKDXXV Vietnam olduğu için herhalde ne yapsanız sonuçta CSC kodu XXV olarak kalıyor.

Benim telefonumun CSC kodunu TUR'den Orjinale çevirirken, SD Karttan XME CSC dosyasını yükledikten sonra telefondada ilk önce CSC kodu XXV olarak gözüktü.
    Sonra Wipe Cache yapınca CSC kodu XME olarak gözüktü.

Siz de son bir şans olarak tekrar Wipe Cache yapmayı deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.