Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim. Ayarlardan çok denedim olmadı. Smartswitch ile yedekledim, Fabrika ayarlarına sıfırladım.
    Ses şimdi düzeldi :))
    Demek ki ben karıştırırken bozmuşum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette gördüğünüz ve sıklıkla karşınıza çıkan reklamları yönetmek ve Reklamları Kişiselleştirme' yi devre dışı bırakmak için, tamamen kendi araştırmalarım ile bulduğum ayarlamaları yapmanızı şiddetle tavsiye ederim

https://forum.donanimhaber.com/gordugunuz-reklamlari-kontrol-etme-ayarlari--135148472

Umarım faydalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FooL -- 23 Ekim 2019; 20:56:28 >

• Cihaz şuan HB'de 3.199 TL'den satışta. Yalnızca gold rengi mevcut. Bilginize. Muhtemelen stoklar sınırlıdır.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Birkaç gün once bir arkadas buraya yazmıştı sifır bulabilir miyim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Cihaz şuan HB'de 3.199 TL'den satışta. Yalnızca gold rengi mevcut. Bilginize. Muhtemelen stoklar sınırlıdır.
    Google'a "Note Fan Edition Hepsiburada" yazdım. Altın renk cihaz n11 ve gittigidiyor'da yenilenmiş olarak 2000 küsürde görünürken hepsiburada'da ibare olmaksızın 3100'e satılıyor. Acaba yenilenmiş cihazı mı 3100'e satıyorlar diye düşünmedim değil.

Şu sözde yenilenmiş olan cihazlara gelince... Cihazların yenilenmiş olmasının bir kriteri yok. Satıcı yenilenmiş olduğunu nasıl ispatlayacak ki? İkinci el cihazı sıfırlayıp satmayacağının garantisini kim veriyor? Ben pimpirikli kullanıcıyım. Hesap sorarım. Ne oldu da yenilendi? İade mi edildi, kronik sorunlu mu, hangi parçaları yenilendi?

Piyasada cihazın bataryası yok, "yenilenmiş" cihaz satıyorlar.

Yenilenmiş cihazların "yenilenmiş" olduğunu da düşünmüyorum. Buldukları cihazı bir iki temizleyip yenilenmiş diye satıyorlardır.

İddia ediyorum, benim cihazı sıfır diye çok rahat satabilirim. Çünkü hastalık derecesinde titizim ve çok özenerek kullanıyorum.

İlgili cihazları alacak arkadaşların mümkünse gidip elden almasında fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 24 Ekim 2019; 19:17:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba, 1 yıldır Note 4 kullanıyorum. Note 4 Android 6 da kaldı ve güncelleme almıyor. Note 5 ya da Note FE ye geçmek istiyorum. Benim telefon artı üstüne para şeklinde takas etmek isteyen var mı?
  • Telefonun spigen kılıfı bugün köşeden yırtıldı. Telefon kılıfsız o kadar zarif duruyor ki anlatamam. Malesef kırılmayı göze alamayacağım için yedek kılıfı takacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    Rom falan yükleyebilirsin yüksek Android sürümleri rom'ları mevcut note 4 için. Tabi daha yeni bir cihaza da geçebilirsiniz imkanınız varsa

• quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Nispeten olur, zaten bölgesel ayarları yapan bu yazılım...
    Ben , Sizin tavsiyeniz üzerine S7 Edge 25 Aralık CSC'sini yükleyip Volte yi de aktiv etmiştim. Telefonun çekim gücü Malezya ya göre daha iyiydi. Şu anda da bu şekilde kullanıyorum. Geçen gün bir arkadaşımın S7 Telefonu olduğunu gördüm. Aynı ortamda benim telefonun çekim gücü 2 diş iken onun ki 4 diş idi. Bizim telefonların çekim gücünün bu kadar farketmesi kötü. Siz buna benzer bir deneyim yaşadınız mı. Yoksa benim telefonumda bir sorun mu var acaba.
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    Aynı operatör mü ikinizde.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Evet.İkimizinde Türk Telekom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir3548

Evet.İkimizinde Türk Telekom.
    Rom lar ulkelere göre olduğu icin farkeder ama 2 diş fazla geldi banada.
    Donanim s7 ile aynı olması lazım

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Dostum, Titiz degilsin kilsin sen, kendimden biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1CB9793EF

Dostum, Titiz degilsin kilsin sen, kendimden biliyorum
    Abi ya! :D

Öyledir, önünde saygıyla eğiliyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Öyleyiz; egilme
  • merhaba arkadaslar eşimin telefonun ekranı kırıldı. n11 den ekranı indirimli olarak alacağım ama burda telefoncu değiştirme esnasında arka kapakta sıkıntı oluyor mu? arka kapakta almam gerekir mi bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutukak -- 26 Ekim 2019; 23:8:35 >
  • Son güncelleme ile root yapabilen var mı?
  • S8 plus mi note fan mi dersiniz? Hangisi mantıklı?

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Ikiside amiral gemisi premium cihaz.
    Kalem ve note ozelliklerini seviyor ve cok kullaniyorsanız note fe(benim gibi)
    Farketmez diyorsaniz s8plus.daha ust model cunkü
    Plus olmasa belki derdim ama.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    S8 lerde amoled yanığı kronik sorun. beyaz bir ekranda ekrana iyice dikkatli bakın eğer 2.el alıyorsanz.

• 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.